Josh Wita

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i jesteś zainteresowany(a) przyłączeniem się do naszego forum, to po krótkiej rejestracji tutaj możesz się przedstawić :)
Milena&Josh
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:58

Josh Wita

Post autor: Milena&Josh » 12 lut 2018, 16:06

Witam wspólnie z moim 11-letnim beaglem Joshem , który jest ze mną od 4go miesiąca :) już dużo czasu za nami i mamy nadzieję , ze kolejne tyle jeszcze przed nami .. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Josh Wita

Post autor: oskoma » 12 lut 2018, 17:18

Josh, witamy ciebie i twoją Pańcię ! :)
Małgorzata z seniorką Luną.

Fajnie, że trafiliście tu, na nasze forum. Zostańcie i rozgośćcie się. Znajdziecie tu bratnie dusze i zrozumienie.
Mileno, napisz coś więcej o o swoim ślicznym piesku.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Josh Wita

Post autor: teza » 12 lut 2018, 17:51

Przystojniak i do tego o pięknym imieniu :) Witamy z prawie 6 letnią Tezą!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Josh Wita

Post autor: Łatka » 12 lut 2018, 18:00

Mileno, witaj! Każdy taki starszy beagle w świetnej formie to miód na nasze serca.
Opiekując się od ponad dekady Joshem na pewno zgromadziłaś mnóstwo doświadczenia - wspaniale, jeśli zechcesz się nim dzielić.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Josh Wita

Post autor: Ania-Bono » 12 lut 2018, 18:15

super imię dla beagle :) witamy Was serdecznie ... Josh jest równolatkiem z moim Bono :)
czkamy na więcej wiadomosci o Was :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Milena&Josh
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:58

Re: Josh Wita

Post autor: Milena&Josh » 12 lut 2018, 20:39

Dziekujmy za powitanie :)
Chętnie bym opowiedziała o wszystkim co przeszliśmy przez 11 lat , ale byloby tego naprawdę dużo ;) a więc tak w skrócie.. Joshek jest moim pierwszym psem i daliśmy wspólnie radę :) mogę potwierdzić , ze są psami z silnym charakterem , sa uparte lakome i bardzo energiczne ale przede wszystkim sa przekochane :) Jak dla mnie Josh jest psem idealnym , od szczeniaka towarzyszył mi prawie wszędzie , prawie w ogóle się nie rozstawalismy. Wszystkie wyjazdy , wyjścia były zaplanowane wspólnie. Niestety z biegiem czasu musilismy zrezygnować z codziennych spacerów pomimo naszych checi , poniewaz łapki nie do końca chcą współpracować :( Cztery lata temu Josh mial guza na jądrach , a rok temu mieliśmy gorszy czas bo Josh się bardzo rozchorowal.. przez ponad miesiąc czasu weterynarze nie wiedzieli co mu dolega , a mi serce zalewalo się łzami z bezsilności. Mnóstwo badań , przeswietlen i się udało. Okazało się , ze dopadła go niedoczynność tarczycy z bardzo 'dziwnymi' objawami. Ale już ponad rok po walce i dalej jesteśmy razem :) Życie z beaglem jest pełne wrażeń i niezapomnianych chwil i nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez tej rasy :)
Mamy nadzieję , ze przezyjemy razem jeszcze wiele pięknych i wspólnych chwil i wszystkim życzymy tego samego :)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Josh Wita

Post autor: Łatka » 12 lut 2018, 21:12

Milena&Josh pisze:
12 lut 2018, 20:39
nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez tej rasy :)


Och, tutaj takich więcej. :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Josh Wita

Post autor: Ania-Bono » 12 lut 2018, 21:34

Łatka pisze:
12 lut 2018, 21:12
Milena&Josh pisze:
12 lut 2018, 20:39
nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez tej rasy :)


Och, tutaj takich więcej. :)



zdecydowanie wiecej :)

ciesze się, ze udało się zdiagnozować Josh'a ... teraz oby wszystko było dobrze i życzę Wam kolejnych wspólnych lat w zdrowiu!
założ może galerię Josh'a :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Josh Wita

Post autor: Rock_Star » 13 lut 2018, 08:37

Witamy z Reksiem i Zarią bardzo serdecznie. Nasze łaciatki mają po 9 lat (Zaria skończyła w luty a Reksio zrobi to w marcu). Jeśli chodzi o Reksia też ograniczamy jego aktywność - jest po operacji dwóch zerwanych więzadeł krzyżowych.
Pozdrawiamy, czujcie się na forum jak u siebie. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości