KAROLA ze schroniska na własnej kanapie :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: loczek » 09 lis 2019, 20:58

Nie mogłam się powstrzymać... Wiem wiem... Daleko jeszcze... Ale taka modelka się chwalic trzeba!
Obrazek

Karolcia sie rozkrecila. To typowy beagle 😉 jest wszędzie nawet zwiedzala stolik kawowy 😂😂 wszedobylska panna. Złodziej jakich mało. Dzisiaj ukradła mi pół paczka z telerzyka w momencie gdy się schylilam 🤪🙊👹 Przytulasna jest jeszcze bardziej. Najchętniej spała by wtulona w człowieka cały czas. Taki beaglowy czorcik 😘


Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 10 lis 2019, 13:14

ale fajne wieści :) cudna modelka!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: loczek » 10 lis 2019, 18:20

Fajna suunisia ❤️ nie miała lekko w życiu... Ale jedno jest pewne kocha ludzi ponad wszystko. Ktokolwiek nas nie odwiedzi ogon jej macha, że wręcz tanczy. Na spacerach jest grzeczna i ładnie chodzi na smyczy.
Niestety chyba przeziebila pęcherz w nocy dużo sikala i pojawił się skrzep krwi w jednym siku. Czeka nas wizyta i badanie moczu. Poza tym ma się dobrze 👍


Obrazek

Kilery... 😁 😁
Obrazek

I spanie razem oczywiście 😴 😴

Obrazek


Obrazek

Obrazek

I oczywiście pyszczy...


Obrazek

pricess_malinka
Posty: 106
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:29

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: pricess_malinka » 11 lis 2019, 10:23

:emotka4: Prze pociecha ta dziewczyna

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: loczek » 11 lis 2019, 18:58

I kilka fotek z pory jedzeniowej...
Od szantażu...

Obrazek

Obrazek

Po focha 😂😂 teraz to nie wiem czy che....

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 11 lis 2019, 21:46

Paulinko jak dziś z siusianiem?
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: loczek » 11 lis 2019, 22:25

Dzisiaj się uspokoiło. Żadnych oznak krwi w moczu nie było i tez cała noc przespała. Dzika róża mam nadzieję, że choć troszkę jej ulzyla. Jutro będą wyniki badań krwi i zawioze mocz do badań to wszystko będzie jasne. Mamy też wizytę u dr. Bochenskiej. Także Kciuki na jutro dla Karolci zaciskamy 🤞 🍀 🤞

pricess_malinka
Posty: 106
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:29

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: pricess_malinka » 12 lis 2019, 05:58

;) To super wiadomosci, zeby tylko u pani doktor bylo wszystko w porzadku. Myslimy o Karolci i trzymamy kciuki :)

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: loczek » 13 lis 2019, 12:01

Jesteśmy po wizycie kontrolnej. Niestety wieści nie są wesołe :( Karolci staw skokowy nie zareagował na zastosowane leczenie i nie ma poprawy. Więc teraz trzeba będzie włączyć steryd na 7 dni i jeśli to nie zadziałała wówczas zostaje biopsja. Tylko u Karolci w badaniach krwi wyszło zapalenie trzustki więc trzeba najpierw wyprowadzić ja na prostą i na tą chwilę odstawić leczenie stawu :( Dostaliśmy leki od razu Samylin w saszetkach i Kreon plus dietę niskotłuszczową. Zmartwiło mnie to, że Karolcia schudła, ale miałam nadzieję, że wybiegała sobie to w hoteliku... Nie zdążyłam wczoraj skonsultować pęcherza bo wyniki odebrałam dopiero po 17 więc dzisiaj po pracy podjadę z wynikami moczu. Damy radę !! Zareagowane jest w porę P. dr. powiedziała, że w ciągu tygodnia powinno się polepszyć i za tydzień kontrola. Karolcia w całym tym zamieszaniu psoci i jest radosna :) Robi się coraz większy przytulas i za każdym razem jak siedzę Ona siada mi na stopach tak żeby dupką i grzbietem być oparta o mnie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pricess_malinka
Posty: 106
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:29

Re: KAROLA ze schroniska zamieszkała w DT :) / BwP

Post autor: pricess_malinka » 13 lis 2019, 12:56

Bidulka, ale wierze ze bedzie dobrze i ciesze sie ze jest radosna i huligansk :D :D :D tak trzymac

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości