Tymonek

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Tymonek :)

Post autor: Rock_Star » 16 sie 2019, 08:40

Nie wierzę! Kiedy to zleciało??? Tymonku - wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim zdrowia! Resztę masz :)

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tymonek :)

Post autor: basiatesia » 16 sie 2019, 16:59

Dziękujemy za życzenia :) Ja też nie wierzę ,że to już 3 lata :shock: przecież to mój maluch ... cieszę się każdym wspólnym dniem ,ale wolałabym,żeby czas mijał wolniej ;)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Tymon letnio jesienny :)

Post autor: basiatesia » 14 paź 2019, 20:31

Ostatnie weekendy spędzamy w lesie i cieszymy się prawdziwym wysypem grzybów na dolnym śląsku :) Tymon szczęśliwy ,bo udało mu się znaleźć nawet poroże :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i jeszcze kilka zaległych zdjęć z wakacji ,pierwszych Tymonkowych nad morzem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Tymon letnio jesienny :)

Post autor: Łatka » 14 paź 2019, 20:47

Fantastyczne zdjęcia Tymona - luzem :shock:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tymon letnio jesienny :)

Post autor: basiatesia » 14 paź 2019, 21:11

Łatka pisze:
14 paź 2019, 20:47
Fantastyczne zdjęcia Tymona - luzem :shock:

Nie mam serca go nie puszczać gdy jestem pewna,że teren jest bezpieczny ....wyrósł mi chłopak na dziwaka ,musi mieć mnie w zasięgu wzroku ,jak zawołam to przybiega od razu i nawet sarny na około go nie ruszają , jak znalazł poroże to od razu przybiegł przynieść je do mnie .Czasem się zastanawiam czy to na pewno beagle ;)
Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Tymon letnio jesienny :)

Post autor: Rock_Star » 15 paź 2019, 09:36

Poroże super! Ale Tymuś luzem - mistrzostwo :)

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tymon letnio jesienny :)

Post autor: oskoma » 15 paź 2019, 23:21

Oj, Tymonek musi bardzo kochać swoją Pańcię, skoro najcenniejszą zdobycz, składa u Jej stóp. :)
Zdjęcia cudne !!!
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tymonek

Post autor: basiatesia » 29 sty 2020, 22:57

Witamy wszystkich w nowym roku i życzymy wszystkiego najlepszego :) Trochę późno ,ale mieliśmy w międzyczasie małe problemy zdrowotne ,teraz już wszystko wróciło do normy :) Tymcio przed świętami bardzo angażował się w pomoc i wszędzie było go pełno -skakał ,biegał ...w pewnym momencie rozpędzony wskoczył na łóżko, na którym leżała śliska torba z ikei -w efekcie przeleciał na drugą stronę i upadł plecami na poroże .Podniósł sie i wydawało się ,że wszystko jest w porządku ,ale po godzinie miał problemy z chodzeniem ,a plecki wyginał w łuk :( Okazało się ,że doszło do urazu z uwypukleniem jądra w odcinku piersiowym,na szczęście teraz już wszystko wróciło do normy ,a kręgosłup według weterynarza jest w dobrej kondycji :) Przez miesiąc bida była na lekach ,z zaleceniem bardzo ograniczonego ruchu ,było ciężko ,bo będąc na środkach przeciwbólowych już po 3 dniach chciał robić wszystko jak zwykle :( Na dzień dzisiejszy mamy zalecenie ograniczenia aktywności ,
przez jeszcze co najmniej miesiąc -do pół roku jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości ,będziemy też zapisywać się na rehabilitację .Młody czuje się świetnie i jest w dobrej formie ,ale brakuje mu zabaw z innymi psiakami i szaleństw -na bieganie pozwalam tylko poza miastem ,kiedy mogę go puścić luzem,bo chcę mu oszczędzić szarpnięć na lince .A tu kilka aktualnych zdjęć i filmik
Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=rorSC2UuofI
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Tymonek

Post autor: Łatka » 30 sty 2020, 09:39

O rany, współczuję kontuzji, a również koniecznego ograniczenia aktywności. My rozumiemy, czemu tak musi być - oni nie i tylko patrzą z wyrzutem... Mamy tak samo, więc rozumiem Cię bardzo dobrze, Basiu.
Miejmy nadzieję, że ten niefortunny skok zostanie wkrótce całkiem zapomniany i wiosną Tymonek będzie harcował, jakby nigdy nic.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Tymonek

Post autor: Ania-Bono » 30 sty 2020, 19:07

o matko...przy beagle rzeczywiście trzeba mieć oczy dookoła głowy!

Zdrówka dla Tymonka!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości