Hej!

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i jesteś zainteresowany(a) przyłączeniem się do naszego forum, to po krótkiej rejestracji tutaj możesz się przedstawić :)
adriannag
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2018, 07:06

Hej!

Post autor: adriannag » 02 wrz 2018, 18:29

Witajcie!
Obserwuje forum od jakiegoś czasu. To już drugi post powitalny, który pisze. Pierwszego nie dokończyłam. Chciałam się wtedy z wami przywitać wraz z naszą sunią Mailą, która wtedy już ciężko chorowała. Forum, jak i wszystko inne, zeszło wówczas na drugi plan. Maila niestety odeszła od nas na początku sierpnia. Była niesamowicie dzielna i silna. Jeszcze gdy była z nami i zdawało się, że jej stan zdrowia się poprawia, podjęliśmy decyzje o powiększeniu naszej rodziny o kolejnego czworonożnego przyjaciela. Chwilę później musieliśmy się z nią pożegnać.

Obrazek

Wróciliśmy do tematu adopcji gdy ochłonęliśmy z najsilniejszych emocji i tak oto dziś witam się z wami z Marco, którego mięliście już okazję poznać. Ja i mój partner zostaliśmy nową rodziną tego małego bąbelka. :) Marco na początku istny aniołek, oswoił się już z nowym otoczeniem i zaczął nabierać odwagi na szczenięce psoty. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A więc jeszcze raz witamy się ze wszystkimi i przesyłamy pozdrowienia.
Marco, Ada i Bartek :)

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej!

Post autor: Ania-Bono » 02 wrz 2018, 20:59

witajcie :) ... ciesze się, ze miałam okazję poznać cudną seniorkę Mailę ...

Ada i Bartek dziękujemy Wam, że daliście domek młodemu Marco :) ... załóżcie może małemu galerię, będziemy na bieżąco obserwowali jak Marco sie zmienia :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Hej!

Post autor: Rock_Star » 04 wrz 2018, 08:41

Witamy serdecznie! :D

adriannag
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2018, 07:06

Re: Hej!

Post autor: adriannag » 04 wrz 2018, 14:20

Ania-Bono pisze:
02 wrz 2018, 20:59
Ada i Bartek dziękujemy Wam, że daliście domek młodemu Marco :) ... załóżcie może małemu galerię, będziemy na bieżąco obserwowali jak Marco sie zmienia :)


To my dziękujemy za możliwość adopcji. :) Galeria już jest, będziemy na bieżąco aktualizować :)

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej!

Post autor: teza » 04 wrz 2018, 20:09

Witajcie serdecznie na forum :)
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości