MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Basieńka » 21 lut 2018, 07:04

Wszystkiego dobrego Galuniu :)
Walentynkowe beagle cudne, co do jednego :)

Awatar użytkownika
Pomi
Posty: 159
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:04

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Pomi » 25 lut 2018, 23:02

Z Galinką i Tinusiem, który koniecznie chciał być na zdjęciu ;) dziękujemy za odwiedziny, miłe słowa i życzenia :)
Obrazek

W nocy spadła u nas odrobina śniegu i nawet spory mróz nie przeszkadzał łaciatym w gonitwach i zimowych zaleństwach :)
Obrazek

Dostojny Tinuś...
Obrazek
... i Wariatuńcio - Miguś :)
Obrazek

... sama słodycz :)
Obrazek

Pozdrawiamy i do następnego razu :)
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, 07:01 przez Pomi, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ratując jedno życie to jakby uratować cały świat..."

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Łatka » 25 lut 2018, 23:14

Małgosiu, cóż tu dodać? Zdjęcia świetne, jak zawsze, zwłaszcza te w ruchu. A nade wszystko cieszy dobry humor Twoich Łaciatków
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Rock_Star » 26 lut 2018, 08:52

Piękne zdjęcia cudnych łaciatków!

Awatar użytkownika
Pomi
Posty: 159
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:04

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Pomi » 26 lut 2018, 17:33

Aniu, Aniu :in_love:


Dzisiaj otrzymałam wiadomość następującej treści:

Asia Wisia15:11
Hej, chciałbym zapytać czy jest coś w czym może nie jesteś dobra? Już wszyscy wiemy że świetnie radzisz sobie z psami, Tino którego nikt nie chcał i przez rok tułał się u ciebie kwitnie Gala z którą nikt nie mógł sobie poradzić u ciebie żyje jak u pana Boga za piecem. Myslalaś moze o zmianie zawodu? W tym temacie mogłabys wykazać się i zarobić. A na dodatek teraz malujesz kubki, naprawdę jesteś wyjątkowa. Z innej beczki. No OK znioesę to żu ubierasz suki w niepotrzebne naszyjniki ale dlaczego robisz z psa pedała? Czemu biednemu psu zakładasz głupi naszyjnki czy to zabawka jakaś. A może to można podciągnąć pod znęcanie i wchodzi w grę odbiór psa przez stowarzyszenie? Przemysl swoje zachowanie

Szanowna "Asia Wisia" zastanawiałam się, czy odpisać na twoje "zarzuty", czy potraktować ten wpis - jak na to zasługuje - kompletnym lekceważeniem. Jednak odpisuję - może się czegoś nauczysz?
Zatem,
1. Nie robię z psa pedała (czy to możliwe?), tylko stosuję LITOTERAPIĘ dla jego dobra... wiesz co to jest litoterapia? Może poducz się trochę, a później feruj wyroki.
2. Nie wiem czemu aż tak się mną i moimi psiuniami interesujesz i czy aby jest to zainteresowanie zdrowe. Inni ludzie także adoptują "trudne" psiaki, czy do nich również piszesz "miłe" wiadomości?
3. Jeżeli twoją intencją było dokuczyć mi, postraszyć (odebranie psa za założenie mu kamieni półszlachetnych w celu wspomagania zdrowia. Od razu wyjaśniam, żeby nie być posądzoną o znęcanie się nad zwierzętami przez zakładanie im kilogramów kamieni na szyję... Jest to lekka sieczka z kamieni półszlachetnych, albo nasiona specjalnie dobranej rośliny) lub zniechęcić do pomagania zwierzakom, TO NIE UDAŁO CI SIĘ! Zdaję sobie sprawę, że po tym świecie chodzą "różni" ludzie i różnie się zachowują. Ja ich nie będę resocjalizować, wolę czas i uwagę poświęcić zwierzętom.
A tobie życzę zdrowej wątroby (mniej żółci!) i abyś znalazła jakieś zajęcie w życiu i poświęciła się mu bez reszty zamiast żyć życiem innych ludzi...
Nie sil się na odpowiedź, bo "już cię znam" i wiem co jesteś w stanie napisać... nie będę czytać wiadomości od ciebie (z lipnego konta też) i nie będę odpisywać. Korespondencję z tobą uważam za zakończoną.
"Ratując jedno życie to jakby uratować cały świat..."

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 26 lut 2018, 18:17

Pomi pisze:
25 lut 2018, 23:02
Dostojny Tinuś...
Obrazek

Dla Galunia zdrowia i szcześcia i wszystkiego co najlepsze :)


Zdjęcie dostojnego Tinusia poprawiło mi humor :) cudowny, cukrowy pyszczek :)


co do PW, które jakiś mega troll wysłał do Ciebie Małgosiu to wiesz co ... rozbawił mnie wpis o "Tinusiu pedale" ... myślałam, ze w dzisiejszych czasach nikt już nie używa tego określenia ;) ... a jednak jakiś frustrat się znalazł :shock: :shock: :shock:
żal takich ludzi, bardzo ...

aaa i przestań te swoje psy ubierać w korale, bo Ci je odbierzemy :emotka40: :emotka40: :emotka40:
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: teza » 26 lut 2018, 18:26

Czy możemy poprosić administratorów o usunięcie użytkownika Asia Wisia? Co to w ogóle jest? Dosyć jest tego szmelcu w internetach, że by jeszcze tutaj denerwować porządnych ludzi.
Małgosiu mam nadzieję, że nie wzięłaś sobie do serca ani słowa z tej wypowiedzi osoby ewidentnie mającej problem ze sobą.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Basieńka » 26 lut 2018, 19:00

teza pisze:
26 lut 2018, 18:26
Czy możemy poprosić administratorów o usunięcie użytkownika Asia Wisia?

Marto, na forum nie ma takiego użytkownika. Wiadomość nie jest z forum.
Małgosiu ściskam i dziękuję za miłą pogawędkę :)

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Rock_Star » 27 lut 2018, 08:16

Nie wierzę w to, co czytam. Małgosiu, miałam zaszczyt Cię poznać osobiście przy przekazywaniu Galuni, wiem że Twoje pokłady dobroci i miłości sprawiają, że psy (i ludzie) czują się w Twoim towarzystwie kochane i bezpieczne. Myślę, że należy także odebrać psiaki wielu z nas.. w tym i nam, bo często ubieram np. Reksia w nieoszlifowany bursztyn - ma wyniki tarczycy w normie, jednak w dolnej granicy. Zaria też czasami dostaje jakąś "ozdobę" (najczęściej jest to labradoryt) chociaż z nią jest trudniej - nie toleruje niczego tak, że nie jest przymuszana. Za to robię jej około 20-30 min. masaże relaksacyjne 2-3 razy w tygodniu.. Tinuś, jego szczęśliwy pysio, to też miód na moje serce - (leczysz je zamieszczanymi zdjęciami radosnych, szczęśliwych psiaków). Jak z pewnością wiesz to właśnie Tinuś jest schowany głęboko w moim sercu. Pozdrawiam bardzo serdecznie całą Waszą rodzinę.
Ania & Zaria & Reksio

Awatar użytkownika
Pomi
Posty: 159
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:04

Re: MIGOTKA sunia z interwencji pod Łodzią - ma DOMEK :) / BwP

Post autor: Pomi » 17 mar 2018, 23:29

Dziękuję za wszystkie dobre słowa, które otrzymałam na forum, priv, FB i telefonicznie :)

... a tymczasem, zima wróciła z czego najbardziej cieszą się łaciate :)
Obrazek
Obrazek

W ogrodzie odbywają się biegi, gonitwy, ciuciu-babki, jednym słowem szaleństwo :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moje kochane surykatko-strażniczki :)
Obrazek

Polarny Tinulek - Dydulek :)
Obrazek

:)
"Ratując jedno życie to jakby uratować cały świat..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości