DOGTREKKING

NoseWork, BrainWork, agillity, tropienia, ...
Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

DOGTREKKING

Post autor: Rock_Star » 06 mar 2017, 09:02

Ponieważ nie ma działu "Sporty z beaglem" ;) postanowiłam tutaj założyć temat dogtrekkingu. To przecież też spacery... :lol: , przynajmniej w moim wykonaniu... ;)

Serdecznie zapraszam na
Drugi Niebieski Dogtrekking - 01 kwietnia 2017r. godz. 8-18.oo
Miejsce: dobrze znane z "Operacji Pustynna Burza", jedziemy do Reczkowego! (Jura Krakowsko-Częstochowska lub, jak ktoś woli Krakowsko-Wieluńska :D) Dokładny adres: startu/ mety: Agroturystyka "Na polanie" Krzykawka ul. Reczkowe 1, 32-329 Bolesław.
Teren łagodny i przyjemny, powinniśmy dać radę.
Organizator: Wild Dogs Team wraz ze Stowarzyszeniem Simitu
Jak nazwa wskazuje dochód przeznaczony jest dla dzieci dotkniętych autyzmem (obdędzie się także zbiórka pieniążków).
Na rozpoczęcie sezonu planowana jest jedna trasa - mini. Dystans 15-20km.
Kategorie: indywidualne KOBIETY, MĘŻCZYŹNI, oraz ZESPOŁY.
Opłata startowa: 30zł za pierwszą osobę + 20zł za każdą następną (zespoły), płatność na miejscu (warto przyjechać więc nieco wcześniej). Ci, którzy przyjadą bez wcześniejszego zapisania się nie mogą liczyć na posiłek (mięsny lub wegetariański).
Zapisy: do pierwszego dnia wiosny.. :D
Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... rm?c=0&w=1

To nie prima aprillis
Drużyno beagle - do dzieła!!!

I parę zdjęć z przygotowywanej przez organizatorów trasy:
Załączniki
IMG_6035.JPG
IMG_6035.JPG (106.18 KiB) Przejrzano 10142 razy
IMG_6033.JPG
IMG_6033.JPG (159.68 KiB) Przejrzano 10142 razy
IMG_6032.JPG
IMG_6032.JPG (61.12 KiB) Przejrzano 10142 razy

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: DOGTREKKING

Post autor: Cherry&M » 11 kwie 2017, 19:11

Zapraszamy na dogtrekking w Parku Śląskim :)
https://www.facebook.com/events/1943614832537894/

Jeśli uda nam się znaleźć "opiekuna, na pewno będziemy". ;)
Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: DOGTREKKING

Post autor: Rock_Star » 12 kwie 2017, 10:03

22 kwietnia - dogtrekking w Lublińcu - byłam z Zarią dwa lata temu, było wspaniale. Informacje beżące: http://dogtrekking.com.pl/home,24,lubli ... 04___.html

I parę zdjęć z Lublińca (2015r.)
Oczekiwanie na rozpoczęcie dogtrekkingu.
Obrazek

Pozdrawiamy forumową dogtrekkingowiczkę :D
Obrazek

W trasie - Zaria jako koń pociągowy... ;)
Obrazek

I jako bystry obserwator
Obrazek

Miejsce odpoczynku i posiłków. Jako, że byłam wtedy pierwszy raz na dogtrekkingu nie przypuszczałam, że należy się spieszyć.. Pan obsługujący punkt najpierw dyskretnie powiedział, że wszyscy już poszli a na nasze zdziwienie : Taakkk? To Pan już się zbiera? Zamilkł.. Poszłyśmy jeszcze pomoczyć nogi w pobliskim zbiorniku wodnym a Zaria nawet zamoczyła łapę..
Obrazek

No i koniec.. Dałyśmy radę!
Obrazek

A potem... potem to już impreza :grin:
Obrazek

Ale kto nie spróbuje, nie będzie miał żadnych wspomnień tego typu... Zachęcam!

Norka
Posty: 28
Rejestracja: 05 kwie 2017, 10:19

Re: DOGTREKKING

Post autor: Norka » 19 kwie 2017, 07:52

Piękne zdjęcia Aniu i widać super zabawa była :)

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: DOGTREKKING

Post autor: loczek » 24 kwie 2017, 09:44

Aniu Rock_Star jak tegoroczne otwarcie sezonu ? Mieliśmy małą uroczystość rodzinną i niestety nie udało nam się dotrzeć :( A tak się poukładało, że Sanok też nam odpadnie bo mam komunie chrześniaka :) pozdrawiamy serdecznie

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: DOGTREKKING

Post autor: Rock_Star » 24 kwie 2017, 10:12

Oj, nie było nas w Lublińcu w tym roku. :( Mieliśmy wcześniejsze zobowiązanie - pomagałam na Wiosennych Zawodach Agillity w Czeladzi. Co do Sanoka, serce się wyrywa, ale myślę, że też nas nie będzie. Reksio, mimo leczenia, nadal kuleje na prawą zadnią łapkę. Nie wiem nawet, czy ten rok nie będzie dla nas w dogtrekkingu stracony.. Martwię się też, już na zapas, wyjazdem na obóz tropowy z Bavaria Team (sierpień).

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: DOGTREKKING

Post autor: loczek » 25 kwie 2017, 12:35

To tez mieliscie udany weekend. Aktywny, ale w inny sposób :) No tak dla Reksia to może być jeszcze za wczesnie ... Nic straconego jeszcze nie jedna okazja się trafi a lepiej niech wszystko sie wygoi tak jak nalezy :) A do obozu jeszcze troszkę czasu tam raczej spokojniej niz na dogtrekkingu ;) Trzymamy kciuki niech wszystko pojdzie po Waszej myśli :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości