Pestka i Candy za TM [*]

Wspomnienia...
Awatar użytkownika
AniaKapsla
Posty: 63
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:58

Pestka i Candy za TM [*]

Post autor: AniaKapsla » 25 mar 2020, 20:49

Moja Pani to straszny leń, bardzo długo zbierała się z założeniem naszej galerii no ale dziś jest okazja :)
Kończę 10 lat. Umownie oczywiście, 25 marca 2013 trafiłam do schroniska, skąd po 5 miesiącach moja Pani mnie zabrała.
To ja
Obrazek

Obrazek

Trochę Was oszukałam, jestem starsza, nieco posiwiała ale pocieszam się, że Pestka też. Teraz wyglądam tak
Obrazek

A to Pestka
Obrazek

I tu razem z Serdlem
Obrazek

Jeśli się Wam podobało będzie więcej zdjęć, no chyba, że Pańcia się bardziej rozleniwi.
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych Forumowiczów,
Candy

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Pestka i Candy

Post autor: Ania-Bono » 25 mar 2020, 21:52

jakie cudne Damy!!! Cukrowa Candy i jej siostra Pestka :)... pieknie sie prezentuja :)
Czekamy na wiecej :) i serdecznie pozdrawiamy :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pestka i Candy

Post autor: oskoma » 25 mar 2020, 22:45

Ja, stara forumowiczka jestem zachwycona ! :)
Dawno nie widziane, cudne sunie, widać, że w dobrej formie i mam nadzieję, że w dobrym zdrowiu !
Aniu, dobrze, że jesteś tu ze swoimi suniami, proszę o więcej tak pięknych zdjęć i wiadomości o nich.
Odżywają wspomnienia ...
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

majadyziatola
Posty: 283
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:30

Re: Pestka i Candy

Post autor: majadyziatola » 26 mar 2020, 11:04

Łoooooooooooo , to ta Candy i ta Pestka ?!;-)

Cudownie Was znowu widzieć , niech zgadnę ..........Pani teraz dużo czasu spędza w domu ?;-)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Pestka i Candy

Post autor: Łatka » 26 mar 2020, 18:16

Aniu - fantastycznie, że się pokazujecie!
Zdjęcia nienajmłodszych suniek w dobrej formie - miód na serce.
Dla mnie nie ma śliczniej umaszczonego beagle, niż Pesteczka.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
AniaKapsla
Posty: 63
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:58

Re: Pestka i Candy

Post autor: AniaKapsla » 29 mar 2020, 22:13

To jeden z naszych terenów spacerowych ale ostatnio głównie w ogródku siedzimy. Pan bardzo boi się jakiegoś wirusa.
Obrazek
Pestka zaczęła w depresję popadać i Pani uprosiła Pana, żebyśmy na dłuższy spacer na działkę pojechali. Prawie dwie godziny samochodem, żeby na porządny spacer wyjść.
Obrazek

Obrazek

Podobno jesteśmy bardzo rozdarte i wstyd z nami gdzieś jechać, więc w zeszłym roku całą tą działkę leżącą odłogiem przez ponad 20 lat, zaczęli dla nas organizować. Możemy tu szczekać i kopać do woli.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nieważne gdzie i w jakim hałasie, ważne że razem
Obrazek

A tutaj Pan i Dziadek, niech Was nie zmylą stroje, nie wybierają się właśnie na zakupy, to ochrona przed jakąś watą, zdaje się że jest równie groźna jak ten wirus

Obrazek

Obrazek

Zabawa w piachu tak mi się podobała, że Pańciostwo zabrało nas nad morze we wrześniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widzicie jakie mam brzydkie przednie zęby na powyższym zdjęciu?
No więc już ich nie mam. Pan doktor wyrwał mi je ostatnio.
Candy

Dziękujemy Wszystkim za miłe słowa.
Małgosiu, w tej chwili jest ok, w styczniu dziewczyny miały całościowy przegląd. Pestka wyniki idealne, poza nadwagą nic jej nie dolega. Candy jak na jej wiek i choróbsko całkiem w porządku. Dostała lek w związku z nawracającą infekcją w uchu i zaczął się koszmar. Leczenie niestety było konieczne ale cukier w tym czasie pomiędzy 400 a 500!!! Zwiększamy insulinę a organizm nie reaguje. I tak przez ponad dwa tygodnie :(
Szczerze, bałam się bardziej niż na początku, kiedy o cukrzycy nie miałam prawie pojęcia. Całe szczęście, że akurat ferie były i Mikołaj w domu bo nie wiem, jakbym psychicznie wytrzymała w pracy. Kończyliśmy antybiotyk i była umówiona na sanację jamy ustnej dosłownie dwa dni później. Po rwaniu oczywiście kolejny antybiotyk, więc z przerażeniem myślałam co nas czeka. A tu niespodzianka, żadnej negatywnej reakcji organizmu nie było.
Aniu, może nieskromnie ale też uważam, że Pepa pięknie jest umaszczona :)
Asiu, niestety tylko ten tydzień byłam w domu, jutro wracam do pracy ale w ostatnim, trudnym czasie jeżdżę z koleżanką i nie muszę przemieszczać się miejską komunikacją. Zawsze to jakaś minimalizacja ryzyka.
Pozdrawiamy Wszystkich bardzo serdecznie i zdrowia życzymy.
Ale się rozpisałam :)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Pestka i Candy

Post autor: Łatka » 29 mar 2020, 22:44

Fajny macie domek, podobny do naszego w górach. Zwłaszcza ostatnio dobrze mieć taki azyl.
Sunieczki mają posrebrzone mordki - skąd im się ta siwizna wzięła? Dopiero co Lutnia i Pesteczka były szczeniaczkami, odebranymi z hodowli, prawda?
Ale co tam, grunt, że wyglądają świetnie (choć Pestka trochę chyba wykorzystuję miękkie serce domowników). To, że Candy jest w takiej kondycji - to kapelusz z głowy i pokłon do ziemi, Aniu, Twoja zasługa. Pamiętam ją z pierwszych dni, to jedno wielkie nieszczęście...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Pestka i Candy

Post autor: Ania-Bono » 30 mar 2020, 20:28

ale sie dziewczyny rozgadały :) ale nareszcie wiemy co się u Was działo jak Was nie było :)
pozdrawiamy!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Pestka i Candy

Post autor: Rock_Star » 03 kwie 2020, 15:03

Ale obie doskonale wyglądają! Tereny spacerowe zachwycające! No i dobrze Was zobaczyć!

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pestka i Candy

Post autor: basiatesia » 06 kwie 2020, 20:21

Fantastyczne beaglowe życie mają dziewczyny :) a zdjęcia nad morzem wyglądają znajomo
-czy to nie okolice jastrzębiej góry ?
Obrazek
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości