Kochanej Selmie i Zycie...

Wspomnienia...
GrazynaR
Posty: 51
Rejestracja: 25 lut 2017, 00:30

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: GrazynaR » 03 mar 2021, 23:21

Bardzo smutna wiadomość. Współczuję i przytulam. A Ty Zyteczko biegaj szczęśliwa po tych zielonych, pachnących łąkach. Odszukaj moją Milusię, razem odbywałyscie rehabilitację u dr Sekuli. To dzięki Tobie, Milusia tak dobrze zniosła pobyt tam i rozłąkę z nami. A teraz powiedz jej, ze wspominamy każdego dnia i tęsknimy. Niedawno wpadla mi w ręce kwietniowa karta z beaglowego kalendarza. Byly tam informacje o kwietniowych jubilatach. Prawie wszyscy z jednego rocznika, większość odeszła, ale żyją nadal w naszych sercach i w pięknych wspomnieniach.

Awatar użytkownika
Florka
Posty: 69
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: Florka » 05 mar 2021, 00:44

Zyciorku nigdy nie zapomnimy Twojej wizyty przed adopcja Bicola.
Strasznie nam przykro😭😭
Żegnaj Malutka🖤
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

majadyziatola
Posty: 283
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:30

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: majadyziatola » 05 mar 2021, 09:20

Bardzo smutna wiadomość , odchodzą sunie , które poznałam wirtualnie logując się pierwszy raz na forum .
Słowa dają pocieszenie tylko trochę .
Przytulam i współczuję .

[*] Dla Zytki

Biegaj tam , za TM , radośnie i pozdrów tam moją bandę ......

Luna
Posty: 165
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:50

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: Luna » 08 mar 2021, 22:09

Bardzo smutna wiadomość 🥲Selminko żegnaj suniu [*].

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: Rock_Star » 12 mar 2021, 16:31

Dopiero przeczytałam.. ale mi żal.. Selminka, beagle z poprzedniego forum. Coraz mniej pozostaje wspaniałych roczników. Żal. Bardzo!
Przytulam i bardzo współczuję.

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: oskoma » 16 mar 2021, 22:00

Nie ma już tu z nami Zyci, nie ma już Selminki... zostały wspomnienia, piękne zdjęcia w kalendarzu i ból w sercu. :(
Biegajcie kochane sunieczki za TM razem z wieloma naszymi psimi przyjaciółmi.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
AniaKapsla
Posty: 63
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:58

Re: Kochanej Selmie i Zycie...

Post autor: AniaKapsla » 20 mar 2021, 20:22

Selma - nasze początki na poprzednim forum 2006 rok, beaglowa przygoda rozpoczęta z Kapslem. I Zytka, o której ostatnio bardzo często myślałam próbując przypomnieć sobie, jak nazywa się doktor, do którego jeździła na rehabilitację...
Bardzo przykro, za szybko odchodzą...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości