Wydzielone z watku ROZLICZENIA

Tematy i sprawy, które nie pasują do żadnej innej kategorii... a tez są istotne :)
Mona
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2018, 02:11

Wydzielone z watku ROZLICZENIA

Post autor: Mona » 06 lut 2018, 16:19

Pani Barbaro w rozliczeniu jest opłacony rachunek Hotelu Tęcza za hotelowanie piesków podopiecznych stowarzyszenia. Pieski są wymienione imiennie i pojawiły się dwa jakieś nowe imiona, Lusia i Hopi. Na całym forum nie ma słowa o tych pieskach, a hotelowanie jest opłacone. Bardzo proszę przedstawić nam te pieski.

Awatar użytkownika
mede
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:40
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wydzielone z watku ROZLICZENIA

Post autor: mede » 06 lut 2018, 21:18

Przeniosłam z wątku rozliczeń.

Suczki Hope i Lusia to psy po przejściach. Obie sunie nie mają wątków na forum i mieć nie będą, ich adopcje są proponowane osobom, które pozytywnie przeszły procedurę adopcyjną i są w naszym odczuciu w pełni odpowiedzialne i doświadczone w pracy z wymagającymi psami, wierzymy, że uda nam się znaleźć im takie domy o jakich dla nich marzymy. Pomimo trudnych sytuacji w jakich znalazły się obie sunie podjęliśmy decyzję, że należy im pomóc, oraz osobom które sunie ratowały.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 714 686

Mona
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2018, 02:11

Re: Konto BwP - ROZLICZENIA

Post autor: Mona » 06 lut 2018, 21:54

Nieładnie usuwać wpisy bez odpowiedzi.Zapytałam tylko o pieski,których hotelowanie opłacane jest przez stowarzyzenie, a nigdzie o tych pieskach nic nie ma.Ponowię prośbę, proszę przedstawić nam Lusię i Hopi.Stowarzyszenie publikuje rozliczenia, żeby być w porządku wobec wpłacających,w takim razie bądźcie w porządku i wyjaśnijcie jakie pieski są finansowane przez BwP.Czym więcej niejasności tym więcej przypuszczeń.

Awatar użytkownika
mede
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:40
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Konto BwP - ROZLICZENIA

Post autor: mede » 06 lut 2018, 22:05

Mona pisze:
06 lut 2018, 21:54
Nieładnie usuwać wpisy bez odpowiedzi.Zapytałam tylko o pieski,których hotelowanie opłacane jest przez stowarzyzenie, a nigdzie o tych pieskach nic nie ma.Ponowię prośbę, proszę przedstawić nam Lusię i Hopi.Stowarzyszenie publikuje rozliczenia, żeby być w porządku wobec wpłacających,w takim razie bądźcie w porządku i wyjaśnijcie jakie pieski są finansowane przez BwP.Czym więcej niejasności tym więcej przypuszczeń.


Nikt nic nie usuwa, Pani pytanie zostało przeniesione tu: viewtopic.php?f=34&t=1289 , udzieliłam Pani odpowiedzi. Tutaj są jedynie rozliczenia, inne posty również jutro przeniosę.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 714 686

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości