Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Tematy i sprawy, które nie pasują do żadnej innej kategorii... a tez są istotne :)
Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: basiatesia » 01 lip 2018, 21:30

Super :) Wielkie gratulacje :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: teza » 02 lip 2018, 10:29

Gratulacje Aniu!!! To super sprawa. I podziwiam bardzo :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: oskoma » 02 lip 2018, 10:40

Aniu, gratulacje ! Jesteś Wielka ! :)
Mamy teraz w naszym gronie dyplomowaną i doświadczoną specjalistkę od psich zachowań.
No nie wiem, czy nie będziesz musiała się opędzać od szukających porad...
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: Rock_Star » 31 lip 2018, 10:50

Dzień dobry wszystkim. Po wczorajszej upalnej podróży z Łosiowiska w Borach dzisiaj nadrabiamy braki snu. Nareszcie spełniają się moje marzenia (nigdy ponoć nie jest za późno). W ubiegłym tygodniu zdałam test (93% a co!) na kursie trenerskim. Reksio pięknie ćwiczył więc egzamin z pracy z własnym psem zdany. Gorzej mi poszło w pracy z psem klienta (wyżeł), musiałam powtórzyć rezygnację (już z innym psem), ale w ostateczności egzamin trenerski zdany! Było ciężko, chwilami bardzo ciężko i bardzo, bardzo stresująco. Zaria została, na czas egzaminów, psem kolegi z kursu (jego pies ma zachowania kompulsywne, jest w trakcie terapii więc nie mógł zdawać tej części egzaminu z psem własnym) i spisała się rewelacyjnie!!! Również później brała ze mną udział w zajęciach (na zmianę z Reksiem) - za każdym razem oba psy pracowały doskonale! Na dodatek ćwicząc z nią rezygnację przed powtórzeniem tej komendy z innym psem innego klienta ogarnęła się tak bardzo, że bez pozwolenia nie podejmowała z ziemi niczego, co nawet przypominało jedzenie a gdy dostała pozwolenie to i tak najpierw przychodziła z tym do mnie i dopiero ponowne potwierdzenie ("twoje") powodowało, że zjadała znalezisko; wprawiała mnie za każdym razem w osłupienie i nieopisaną radość. Dodam, że cały kurs, wszystkie szkolenia dotyczące psów, prowadzone były wyłącznie w sposób holistyczny, nie było mowy o żadnej przemocy czy to fizycznej czy psychicznej. Jestem przez chwilkę szczęśliwa!

majadyziatola
Posty: 283
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:30

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: majadyziatola » 31 lip 2018, 11:01

BRAWO TY , BRAWO WY !

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: basiatesia » 31 lip 2018, 15:10

Super :) Gratulujemy Aniu :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: teza » 31 lip 2018, 16:32

Gratuluję Aniu :) Brawa też gla Reksia i Zarii! Niepodejmowanie pokarmu to Tezy pięta achillesowa. Już w psim przedszkolu miała z tego ledwie dostateczny ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: Łatka » 01 sie 2018, 08:26

Aniu, oczywiście wielkie gratulacje, ale czy Z&R dostali też dyplomy psów szkoleniowych? :D
I pytanko: czy można zapisać się w kolejce po porady?
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: Rock_Star » 01 sie 2018, 09:28

Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje.
Niestety, Z&R nie dostali dyplomów - MEN nie przewidział... uważam, że niesłusznie ;)
Dodam jeszcze nieskromnie, że powtórkową rezygnację ćwiczyłam z piękną Gają - gończą Hamiltona.. Jak widać rasy myśliwskie ze szczególnym uwzględnieniem gończych są mi pisane :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Co Cię dzisiaj zadowoliło?

Post autor: Łatka » 01 sie 2018, 14:02

Tym większe gratulacje, Aniu.
Przecież gończe uchodzą za psy trudne, a w szczególności beagle - za nieomal niemożliwe do wychowania :D :D :D .
Słyszałam to i z ust tak zwanych szkoleniowców, serio ;)
A Z&R potraktowano niesprawiedliwie, przecież niejeden medal olimpijski dosłownie runął przez konia, który postanowił inaczej :lol:
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości