Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: Ania-Bono » 29 cze 2017, 11:19

Łahahahaha ale zlodziejaszki :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

asieńka
Posty: 66
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:11

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: asieńka » 02 wrz 2017, 21:47

Witamy po dłuższej przerwie. Niestety nie było u nas różowo i w zasadzie dalej nie jest. Tosia ma silną dyskopatię, co opisałam w dziale weterynaria. obecnie przebywa u doktora Sekuły, który jest naszą ostatnią deską ratunku. Tosia bardzo cierpiała. Ale że jest to wspólny wątek naszych zwierzaków to może zacznę od początku. W połowie maja trafił do nas mały kotek, którego ludzie wyrzucili i błąkał się po działkach. Kotka bo to dziewczynka miała być u nas czasowo , aż znajdziemy jej domek. Początki były bardzo trudne. Dolar goniący zaciekle koty tak się nakręcił, że ie wiadomo było czy chce się bawić czy ją zjeść. Po kilkunastu dniach emocje mu trochę opadły i zaczęli się razem wszyscy do siebie przyzwyczajać. No ale wiadomo kicia mała to chciała szaleć , jak na kota przystało, okna ,stoły parapety. No a te dwa moje czorty za nią. No i w ten sposób mimo pilnowania Tosia musiała nabawić się urazu kręgosłupa. I tak od początku sierpnia ratowaliśmy jej zdrowie , co odbiło się też na Dolarku bo chłopak nie wiedział co się dzieje. Potem to już kładł się koło Tosi i popiskiwał. Straszny to widok, aż łzy same płyną. jeszcze teraz jak piszę to mi łzy lecą. I tak przeleciało nam pół sierpnia, wyjąca z bólu Tosia,jeżdzenie po badaniach, Dolar który tak naprawdę jest z nami krótko i też biedny co chwilę ma napady alergiczne i go swędzi, to nogi to uszy, no i do tego wszystkiego jeszcze szalejąca mała kicia.Do tego spanie na podłodze, a w zasadzie nie spanie a dyżury żeby tylko Tosi pomóc jak ją zaboli. 11 sierpnia odwiozłam Tosię do doktora Sekuły i to był szok dla Dolara, wróciłam bez psa. Obleciał wszystko ,obwąchał a Tosi nie było. Pierwszy raz nie przyszedł do nas spać i nie podchodził do mnie. Została mu kicia która była jego jedynym pocieszeniem. Ale niestety dwa dni po odwiezieniu Tosi , nasza kicia uciekła za ptakami na słup energetyczny. No i już nie mamy kici, zabiło ją na oczach mojej 13-letniej córki.To była straszna tragedia. Więc mieliśmy chorą Tosię , zestresowanego Dolara i córkę w szoku. Dolar tak to wszystko odchorował ,ze przez noc wygryzł łapy do krwi. Więc od 14 sierpnia z ni m jeżdziłam do lecznicy. Teraz po trzech tygodniach , Dolarek doszedł do siebie.łapki się wygoiły, przestał już szukać kota, ale dalej śpi tam gdzie spał kot. Zaczyna się też z powrotem z nami bawić. Tosia ponoć lepiej ,ale miała nawroty, więc każdy telefon do doktora kosztuje mnie dużo stresu. Chciałabym już mieć ją zdrową w domu i Dolarek pewnie też. Jak dojdę do ładu i będę miała dobre wiadomości to wstawię zdjęcia . A na razie wszyscy trzymajcie mocno kciuki, bardzo proszę.

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: teza » 02 wrz 2017, 22:10

Bardzo mi przykro, że spadło na Was tyle nieszczęść :( Trzymam kciuki by Tosia szybko do domu wróciła i żeby wszystko się poukładało. Uściski dla Dollarka.
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: Rock_Star » 03 wrz 2017, 17:53

Limit nieszczęść wyczerpaliście. Teraz musi już być tylko lepiej. Trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: Ania-Bono » 03 wrz 2017, 18:20

nasze kciuki mocno zaciśnięte!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

asieńka
Posty: 66
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:11

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: asieńka » 03 wrz 2017, 21:38

Dziękujemy. Przydadzą się napewno 😙

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: Łatka » 03 wrz 2017, 21:42

Asienko, rzeczywiście - dużo złego na Was spadło. Ufam, ze doktor Sekula, którego przecież znam osobiście, pomoże Tosi - jak tylu psom, w beznadziejnym zdawało by się stanie.
Czego najserdeczniej życzę.
Obrazek

Obrazek

asieńka
Posty: 66
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:11

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: asieńka » 07 wrz 2017, 13:45

Niestety Tosia co pięć dni ma nawroty bólu. Doktor mówi ze 6 tygodni musi zostać. Jutro mijają 4. Oby zdarzył się cud.

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: Ania-Bono » 07 wrz 2017, 18:12

trzymamy kciuki!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
mede
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:40
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Tosia z Korabiewic, Dolar i Nero

Post autor: mede » 21 lis 2017, 08:32

Tosia już jest w domu, więcej napisze Asieńka.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 714 686

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości