Galeria Lusi :-) Rekonwalescentka :-)

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: magkor » 13 kwie 2017, 07:01

Chesti pisze:
12 kwie 2017, 23:46
No proszę, kolejne zdolne agilicianki ;) :D Brawo!

A ten border to tak zawsze na placu? Ech, ja to bym sobie musiała taki tor chyba na ogródku machnąć, żeby tak z łaciatym poszaleć. Bo jemu to by wystarczyły same ślady zapachowe, że o "asystującym" borderze nie wspomnę :roll:


Border czyli Stich jest psem instruktorki zazwyczaj nam towarzyszy, na początku musiał być zamykany kiedy Lusi ćwiczyła bo nie była wstanie się skoncentrować teraz już się przyzwyczaiła. Bardziej atrakcyjne sa smaczki ;-) Lusi ma różnie czasem cięzko ją skoncentrować. Dużo zależy też od nastwienia Oli. Jak ona jest zdenerowana to Lusi też jest nieznośna, ucieka, nie chce ćwiczyć. Wczoraj obie były rozlużnione więc efekt taki jak na zdjęciach ;-)
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: magkor » 13 kwie 2017, 07:02

Cherry&M pisze:
12 kwie 2017, 21:43
Stich jak zawsze na posterunku. ;) Brawa dla dziewczyn! :D Czekamy na wspólny trening. :)

No wląsnie kiedy ten nasz trening razem ;-)?
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: magkor » 13 kwie 2017, 07:03

Łatka pisze:
12 kwie 2017, 21:32
Ja tam nie widzę zbędnych kg... u żadnej z dziewczyn :D


Bo mnie nie widać ;-) A poważnie myślałam o Lusi bo u Oli to nawet nie wskazane ;-)
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: Rock_Star » 13 kwie 2017, 07:55

Pamiętam zdjęcia z początkowych zajęć Olusi i Lusi. Już wtedy wykazywały wielki talent!
Borderowi, nawet najbardziej ogarniętemu, luzem na placu w czasie ćwiczeń innego psa mówimy zdecydowane NIE!
Reksio zderzył się z innym psem biegającym luzem w trakcie pokonywania kładki. Dobrze, że nic złego, w sensie fizycznym, wtedy się nie stało. Ale do dzisiaj kładka jest dla Reksia najbardziej nielubianą przeszkodą.
Innym razem, w czasie seminarium, border znanego zawodnika siedział grzecznie luzem, z boku torku, poza nim. Ustawienie przeszkody powodowało, że ćwiczący pies biegł prosto na niego, co nie jest dobrze widziane w psim savoir vivre. To wystarczyło, aby dobrze ułożony, zazwyczaj grzeczny border skoczył na Reksia..
Pies luzem na placu pomiędzy przeszkodami zawsze stwarza niebezpieczeństwo i prowadząca zajęcia powinna na to zwrócić uwagę.

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: Cherry&M » 13 kwie 2017, 10:33

Nie wiem jak na treningach Lusi, ale na naszych Sich zawsze leży obok torku albo w miejscu gdzie inny psiak nie ma prawa na niego wlecieć. Na zdjęciach widzę go za tunelem, prawie pod kładką, więc nie był dla dziewczyn przeszkodą.
Ja i Cherry cenimy sobie jego towarzystwo ;), wszelakie psy podczas treningu przestały mieć dla niej znaczenie, co innego zgubione jedzenie. :lol:

Coś nam się dni nie zgrywają, a jak już miało być dobrze, to pogoda była przeciwko nam. :twisted:
Wreszcie musi się udać :).
Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: Rock_Star » 13 kwie 2017, 11:12

Cherry&M pisze:
13 kwie 2017, 10:33
Nie wiem jak na treningach Lusi, ale na naszych Sich zawsze leży obok torku albo w miejscu gdzie inny psiak nie ma prawa na niego wlecieć. Na zdjęciach widzę go za tunelem, prawie pod kładką, więc nie był dla dziewczyn przeszkodą.
Ja i Cherry cenimy sobie jego towarzystwo ;), wszelakie psy podczas treningu przestały mieć dla niej znaczenie, co innego zgubione jedzenie. :lol:

Gdy ćwiczy jakikolwiek pies - inny nie powinien być na torze. Niezależnie od tego, czy to miejsce na torze jest wykorzystywane przez psa ćwiczącego czy nie. Wyjątkiem jest, gdy "poprawiamy" jakieś elementy. Wtedy na torze może pracować więcej niż jeden pies. Ale- pracować z przewodnikiem
a nie biegać luzem. Poza torem - tak.

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :D

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: Cherry&M » 13 kwie 2017, 11:19

Jasne, rozumiem, że chodzi o zdrowie i komfort psiaków. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: magkor » 13 kwie 2017, 11:19

Cherry&M pisze:
13 kwie 2017, 10:33


Coś nam się dni nie zgrywają, a jak już miało być dobrze, to pogoda była przeciwko nam. :twisted:
Wreszcie musi się udać :).


i wtedy zrobimy fajne zdjęcia ;-)
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria Lusi :-) Agility

Post autor: magkor » 12 maja 2017, 08:06

Z wczorajszego spacerku :-) Pełnia szczęścia ;-)

Obrazek
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Galeria Lusi :-) Wiosna

Post autor: Łatka » 12 maja 2017, 10:31

Widzę, że wiosna wreszcie dotarła i do Was; piękna okolica - i fajnie widzieć takie uchole fruwające.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości