Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 04 gru 2017, 08:40

Rozmowna ta Twoja Cytrynka :have_a_nice_day:

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 07 gru 2017, 18:38

Ano rozmowna, mało tego - jej głos jest absolutnie nie do pomylenia, jak u lubiącej popijać jazzowej śpiewaczki ;)
W mieście zimy ani hu hu, dziś nawet było prześlicznie, jak na koniec astronomicznej jesieni - a początek fenologicznej zimy. Tym niemniej - wieczór przychodzi błyskawicznie, z nim wilgoć i zimno. Kominek to dobry wynalazek.
Cytrynka jako kloszard śpiący w kartonie :lol:

Obrazek

i jako pies nadrzewny

Obrazek

Filmik jest marniutki - jedną ręką usiłowałam utrzymać w kadrze Cytrynkę, drugą - Lutnię, niezbyt zadowoloną, że uwagę poświęcam nie jej :unsure:

https://youtu.be/ABNeLM2vhgE
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 19:34 przez Łatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: basiatesia » 07 gru 2017, 19:14

Jaki oryginalny futrzany opał do kominka :evil: A na drzewie jaka mina -łobuziara w pełnej krasie :lol:

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 08 gru 2017, 08:08

Nie ma co się dziwić - karton chroni przed zimnem tak jak gazeta włożona pod spodnie czy sweter przy zimowych wędrówkach górskich (karton niestety niewygodny.. ;) ) Musiałaś mieć bardzo zimno.. :mrgreen:
Chodzenie po drzewach ma opanowane, super sunia!

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: teza » 08 gru 2017, 08:38

Jaka piękna akrobatka 😍😍 I sprytna 😉
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Magda
Posty: 170
Rejestracja: 03 lis 2017, 12:34

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Magda » 09 gru 2017, 19:37

Coś z tymi kartonami jest...Lora od razu wchodzi do każdego kartonu, do którego się mieści: -)
Magda

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 10 gru 2017, 11:41

łał super sie Cytra prezentuje na drzewie, jak modelka na wybiegu :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Farah » 13 gru 2017, 20:54

Aniu, ty to szkolisz te łaciatki na akrobatów :D Suki max wejdzie na wysokosc malego murku :> ale to i lepiej przy jej stawach :) u nas kartony okupuja koty :> nie ma szans, zeby trafila sie kolejka psa :) zazdroszcze kominka! :)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 13 gru 2017, 21:43

Gabrysiu, ja Cytry wcale nie szkolę, wstyd przyznać, moja praca nad jej zachowaniem ogranicza się do najniezbędniejszych elementów. Natomiast... ona sama robi takie rzeczy. Jestem osobą bardzo racjonalną, ale... czasem mam silne odczucie, jakby ktoś, kogo nie widzę, dawał Cytrynce znak: zrób to, pani się ucieszy... Bywa, że staje mi serce. Jak ostatnio w górach, gdy Cytra położyła się na plecach na śniegu i patrzyła w moją stronę. Wiesz, czyim spojrzeniem :? I dała się ciągnąć...kawałek.
Właśnie chciałam pokazać jej akrobatyczne wyczyny - ale jak wiadomo, dziećmi i psami się nie popisuje :D

https://youtu.be/gylD2XbZelQ
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Farah » 13 gru 2017, 22:18

Łatka pisze:
13 gru 2017, 21:43
Gabrysiu, ja Cytry wcale nie szkolę, wstyd przyznać, moja praca nad jej zachowaniem ogranicza się do najniezbędniejszych elementów. Natomiast... ona sama robi takie rzeczy. Jestem osobą bardzo racjonalną, ale... czasem mam silne odczucie, jakby ktoś, kogo nie widzę, dawał Cytrynce znak: zrób to, pani się ucieszy... Bywa, że staje mi serce. Jak ostatnio w górach, gdy Cytra położyła się na plecach na śniegu i patrzyła w moją stronę. Wiesz, czyim spojrzeniem :? I dała się ciągnąć...kawałek.
Właśnie chciałam pokazać jej akrobatyczne wyczyny - ale jak wiadomo, dziećmi i psami się nie popisuje :D

https://youtu.be/gylD2XbZelQ



Aniu, to byla moja pierwsza mysl, ale jakos nie mialam odwagi na takie porownania...
Mysle, ze Cytrynka zostala do Ciebie wyslana...i robi jak widac dobra robote :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości