Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
witeczka
Posty: 73
Rejestracja: 02 mar 2017, 15:27

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: witeczka » 15 lis 2017, 13:17

Ale dziewczyny miały łady spacer :) Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej miejsc jest dostępnych dla człowieka z psem ale to nadal kropla w morzu potrzeb . Czy kiedyś osoby które decydują o wielu ważnych rzeczach pojmą, że odpowiedzialny właściciel z psem to nie zło . Może kogoś urażę ale często mam wrażenie, że moja Mafcia stanowi dużo mniejsze zagrożenie dla różnych ogrodów czy zabytków niż niejedno dziecko nieodpowiedzialnych rodziców . Ja pilnuje i dba o to co się dzieję z moim psem , mój pies nie biega bez dozoru po kwietnych klombach , nie rwie z nich kwiatów, nie wywala patyków po lodach i papierków tam gdzie stoi a jak nawet nabrudzi to ja po nim sprzątam a nie rozglądam się czy ktoś to widział . Jako osoba która często za towarzysza wycieczki ma tylko psa jestem pozbawiona możliwości zobaczenia różnych rzeczy bo z psem nie wolno. A przecież nie zamknę Mafci w aucie żeby coś w tym czasie zwiedzić :(
Raz jednostka jest szczęśliwa, to znów wręcz przeciwnie. W dżungli życia w życia buszu
zawsze Ci pomogą; cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon ;-)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 16 lis 2017, 08:55

Moniko, jak miło, że do nas zajrzałaś! Poproszę o częstsze wiadomości o Ślicznookiej!
Napisałam to już w wątku weterynaryjnym, ale tak się cieszę, że powtórzę się: ostatnie badanie krwi dało nieomal idealne wyniki - i pierwszy raz od wczesnej wiosny lipazy w granicach normy! Na górnej granicy - ale pod nią! Zadziałały doustnie podawane enzymy - mam nadzieje, że kontynuacja kuracji przyniesie trwałą poprawę. A nawet jeśli by trzeba podawać je stale - to po prostu pikuś w obliczu strachu, jakiego się ostatnio najadłam.
Zostawiam zdjęcie rozweselonej Luci

Obrazek

i jesienne gonitwy. Na bardzo chorą Lucia nie wygląda, jak sądzicie? :)

https://youtu.be/zJ0lNv_Y4iM
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
witeczka
Posty: 73
Rejestracja: 02 mar 2017, 15:27

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: witeczka » 16 lis 2017, 09:19

No nie wygląda na biednego chorego pieska :) i zryw do biegu z turbodoładowaniem :) Zdrowia i samych dobrych wiadomości
M&M
Raz jednostka jest szczęśliwa, to znów wręcz przeciwnie. W dżungli życia w życia buszu
zawsze Ci pomogą; cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon ;-)

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 16 lis 2017, 09:35

Dobrze się czyta takie wiadomości. A jeszcze lepiej ogląda :D

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: teza » 16 lis 2017, 17:00

Wspaniałe wiadomości :) Oby tak dalej!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: basiatesia » 17 lis 2017, 19:53

Świetnie,że jest lepiej :) Dziewczyna wygląda na bardzo zdrową :D

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: loczek » 20 lis 2017, 18:32

Jejku jak ja tęsknię za takimi spacerami i potwornie miło pospacerować z Wami choć witlrtualnie 😊 Na zdjęciach i filmiku nic nie widać żeby coś łaciatej dolegało... Oby tak dalej 👍

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 20 lis 2017, 19:45

Łatka pisze:
16 lis 2017, 08:55


Obrazek


https://youtu.be/zJ0lNv_Y4iM
zdjęcie wskazuje na super zdrowe siostry, a jeśli obejrzy sie filmik to już nie mam wątpliwości, że to szczęśliwe łaciatki :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Farah » 21 lis 2017, 13:00

Ale dobre wiesci u was :) czyli jednak konsekwencja Panciostwa dala taki super efekt :) pozdrawiamy goraco z zimnego Gdanska :)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 22 lis 2017, 19:24

A u nas nie tyle zimno, co przenikliwie mokro, błotniście, ciemno, dzień się właściwie nie zaczyna. Nuuuda.
Zostaje kanapa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości