Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 15 cze 2018, 07:53

Aniu - gdyby Lutnia była jedynaczką, to by już kompletnie zdziadziała, tfu, zbabiała - a może zsuczała? :D
Cytra to wieczny szczeniak, z szczenięcym rozumkiem i temperamentem, w jednej jedynej dziedzinie perfekcjonistka - w kradzieży jedzenia, oczywiście. :roll:
To ona prowokuje Lucię, aż w końcu uda się jej tę "rozważną" rozruszać. Mogą tak bardzo długo, YT niestety też bardzo długo ładuje filmik dłuższy niż 60-90 sekund. Po zapasach miały miejsce biegi przełajowe, a gdy Lucia definitywnie poszła do domu, Cytrynka znalazła spad jabłeczny - i sama ze sobą bawiła się w "podrzucam i łapię".
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: basiatesia » 15 cze 2018, 14:06

U nas by się taka Cytrynka przydała ,bo rozruszanie Tymka w domu to naprawdę trudna sztuka :) Wspaniała z nich para :)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 15 cze 2018, 14:17

basiatesia pisze:
15 cze 2018, 14:06
U nas by się taka Cytrynka przydała

Basiu kochana - ileż to roboty! Czekają i się proszą.
Naprawdę -obowiązków wcale nie więcej (poza finansami), a radość - do kwadratu.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: basiatesia » 15 cze 2018, 14:43

:) Trzeba jeszcze trafić na egzemplarz z charakterem wiecznego szczeniaka :) jak był u nas Gerwi (też spokojny) to chłopcy co najwyżej bawili się w leniwe tulanie się po dywanach ,szaleństw nie było :D Może z siostrą byłoby inaczej,kobitki chyba są bardziej dynamiczne i rozrywkowe ;)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 15 cze 2018, 17:01

To jest właśnie zaletą adopcji od stowarzyszenia. Wiesz, co bierzesz.
Jestem pewna, że Tymon cieszyłby się z suni.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 15 cze 2018, 20:14

basiatesia pisze:
15 cze 2018, 14:43
:) Trzeba jeszcze trafić na egzemplarz z charakterem wiecznego szczeniaka :)



Basiu :) mówisz - masz :) ... wiem co mówię :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 30 cze 2018, 13:05

Ponieważ mamy poniekąd wakacje, ponadto siedzimy 'w dziczy", a nie w mieście - straciłam poczucie dni i dat :D
A wczoraj - na Piotra i Pawła - Cytrynka skończyła pięć lat! Kto by to pomyślał! Nic a nic się nie zmienia, jak była, tak jest naszym domowym błazenkiem, co nie przeszkadza jej bardzo czujnie i inteligentnie wykorzystywać każdej okazji do kradzieży...wiecie czego. :roll:
Tym nie mniej ma wszystkie, absolutnie wszystkie grzeszki odpuszczone - bo jest moim beaglem - bumerangiem, beaglem - powracającym, to doświadczenie dane jest mi w jej osobie pierwszy raz.
Bądź, Cytrusiu, moja radością, moim uśmiechem w smutny dzień - jeszcze długie lata.

Obrazek


Ale nie mogę się powstrzymać przed pokazaniem i poważniejszej części tandemu: pies ogrodnika nadzorujący prace ogrodowe :D

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 30 cze 2018, 17:24

Piękne obie dziewczyny! Cytrynce życzymy dużo, dużo zdrowia - resztę przecież już ma!

Obrazek

Liza
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:29

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Liza » 30 cze 2018, 17:58

Obrazek

Aniu, wspaniałe masz Dziewczynki😍😍

Cytrusku przesłodki, najlepsze życzenia urodzinowe lecą od nas, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, wszystko inne masz😊 bądź radością dla Swoich przez długie, długie lata💗 Gorące uściski od Sylwii i Lizy😘😘😘

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: oskoma » 30 cze 2018, 21:59

Ślicznej jubilatce Cytrynce życzę wiele zdrowia i zachowania tej młodzieńczej radości i chęci do zabaw z siostrą. :)
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość