Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Kasia508
Posty: 86
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:41
Lokalizacja: Axvall

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Kasia508 » 06 paź 2021, 09:20

Luciu, masz wszystko wiec zyczymy ci tylko zdrowia i zebys jak najdluzej grzala lozko Panciostwa!

Aniu, u nas to w ogóle geriatria ;-) Myslalam, ze sprowadzenie mlodej Mii troche rozrusza towarzystwo, ale okazalo sie, ze to starszyzna zdemoralizowala mloda i obecnie jest najgorsza spacerowa snują... A Lutenka po prostu wchodzi w tryb oszczedzania energii, zeby potem byc w gotowosci jak trzeba ciagnac na tropie ;-)

Pozdrawiamy cieplo z mocno juz jesiennej Szwecji :-*
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
AniaKapsla
Posty: 63
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:58

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: AniaKapsla » 25 paź 2021, 18:35

I do nas co prawda spóźnione ale szczere życzenia 100 lat!!!

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 19 wrz 2022, 16:27

W zamieszaniu po powakacyjnym prawie umknęła mi ważna, okrągła rocznica: dzień po powrocie z Włoch, 12 września, Lutni "stuknęło" dziesięć lat.
Kiedy to minęło? Jak wczoraj pamiętam, jak ją wybierałam w hodowli, prosząc o najspokojniejszą, najmniejszą suczkę. No i dostał mi się unikalny egzemplarz beagle. :roll:
Pewnie są tu tacy, co pamiętają.
Za młodu bomba energetyczna, mistrzyni wymykania się z wszelkich obroży i uprzęży, szefowa korporacji z żelazną wolą, co to jak sobie coś postanowi, to to zrobi nie bacząc na koszta. Słoniowa pamięć i inteligencja mistrza szachowego. Z paszczą pełną szybkich zębów dla obcych- ale i z sercem na zawsze wiernym tym, których kocha. Tropicielka i łowczyni niezrównana - mimo braku jakiegokolwiek szkolenia w tym kierunku, ba, stanowczemu zniechęcaniu z mojej strony.
Wielka suka.
W każdym sensie - wielka.

Niestety, kolejne operacje kolan znacznie Luteńkę spowolniły, nawet troszkę spokorniała jakby...

Obrazek

Obecnie ulubione aktywności to :

Obrazek

i oczywiście:

Obrazek

Ale potrafi jeszcze ostro ruszyć świeżym tropem i gdyby nie mocno trzymana smycz - szukaj Lutni w polu.

Luteńko, żyj mi w dobrym zdrowiu jak najdłużej!
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
NANA09
Posty: 59
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:46

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: NANA09 » 19 wrz 2022, 21:47

Zaliczam się do grona tych, którzy doskonale pamiętają to małe, słodkie, łaciate sreberko - nowego spacerowicza naszego parku. Ba! Miałam nawet okazję zobaczyć z bliska te białe, ostre zębiska, gdy podałaś Aniu lody do kawy! :D

Lutuś - korzystaj jak najdłużej z tego pięknego życia jakie zorganizowało Ci Pańciostwo, a Wam Aniu życzę niezliczonej ilości wspólnych chwil w szczęściu i zdrowiu! :emotka60

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 20 wrz 2022, 19:54

zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Kasia508
Posty: 86
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:41
Lokalizacja: Axvall

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Kasia508 » 22 wrz 2022, 09:13

Aniu, pewnie ze pamietamy mloda Rekinice :-) Jak to sie stalo, ze to juz 10-te urodziny??!!
Lutenko, obys jeszcze przez dlugie lata cieszyla sie dobrym zdrowiem i swiezymi tropkami!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 25 lut 2023, 16:23

Jak mogłabym nie pamiętać ? Lutnia - Rekinek klon mentalny naszej Zarieńki i Cytra - Cytrynka - ponoć uciekinierka... wg pani oddającej psa ;) Ależ ten czas szybko biegnie.. Pozdrawiamy serdecznie!

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 29 cze 2023, 15:55

Dzisiaj moja Cytra vel Cytrynka vel Cytrusek kończy 10 lat.
To mi się kompletnie nie mieści w głowie - przecież dopiero co ją adoptowałam, jako szesnastomiesięczną psią młódeczkę.
I niewiele się zmieniła. Fizycznie i mentalnie. No tak, rude rzęski zrobiły się siwe - ale nadal bez rozbiegu wskakuje na blat kuchenny, nie pusty, rzecz jasna.

Dla mnie psie 10 lat jest obarczone traumą, straciłam Łacię na krótko, nim dożyła tego wieku.

Tym razem tak nie będzie, nie wolo tego mi zrobić, Cytryniu. Już lepiej kradnij jedzenie, ile wlezie.

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
NANA09
Posty: 59
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:46

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: NANA09 » 29 cze 2023, 16:25

Piękna! Stu lat Cytrusku! :*

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 30 cze 2023, 22:01

zdrówka i wielu jeszcze lat w pełni sił!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości