Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Liza
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:29

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Liza » 26 gru 2017, 20:17

Aniu, 2 tygodnie temu byliśmy w Karpaczu. Było mnóstwo śniegu, i to od razu od wejścia na szlaki. Samotnia przysypana do połowy okien.
Przesyłamy pozdrowienia, my dzisiaj długiiii spacerek po lesie, zazdrościmy pięknych widoków♥️♥️♥️

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 28 gru 2017, 19:49

Koło Samotni pewnie i teraz jest sporo śniegu, choć z Śnieżki duża część zeszła. Czasem wystarczy dosłownie różnica kilku metrów wysokości - i wychodząc na spacer mamy deszcz, a odrobinę dalej śnieg. Tak było i dzisiaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Karmicekus
Posty: 93
Rejestracja: 21 paź 2017, 23:19

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Karmicekus » 28 gru 2017, 21:12

Jakie piękne widoki i modelki :)

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: basiatesia » 28 gru 2017, 22:02

Ale pięknie macie :) brakuje mi takiej zimy ,we Wrocławiu pada ,ale niestety tylko deszcz .

Awatar użytkownika
Magda
Posty: 170
Rejestracja: 03 lis 2017, 12:34

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Magda » 28 gru 2017, 22:14

Łatka pisze:
28 gru 2017, 19:49
Koło Samotni pewnie i teraz jest sporo śniegu, choć z Śnieżki duża część zeszła. Czasem wystarczy dosłownie różnica kilku metrów wysokości - i wychodząc na spacer mamy deszcz, a odrobinę dalej śnieg. Tak było i dzisiaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aniu,
jak to robisz, że one są takie spokojne na spacerach? 😊Moje tak szaleją, że ani zdjęć ani widoków...😆
Magda

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 28 gru 2017, 22:25

Magdo - ustawiam tryb migawki na serię zdjęć i wybieram takie, na których prezentują się godnie. :D
Nie, tym razem żartowałam - zapomniałam porządnego aparatu i zdjęcia są jakości telefonicznej. :oops:
Oczywiście gdy suki (czytaj Lutnia) zwęszą gorący trop, nie w głowie mi zabawy w fotografowanie - wtedy myślę głównie o tym, by nie wypuścić smyczy, nie pozwolić się Smoczycy wywikłać z szelek - i nie wylądować na ziemi. Ale bywają momenty czułego obwąchiwania trawki, niuszenia górnym wiatrem, albo rozglądania się po okolicy. Wtedy pozwalam sobie przydepnąć smycz, klęknąć (czasem i w błocie) i pstryknąć kilka ujęć.
Po 13 latach ćwiczeń czasem się uda. :)
Obrazek

Obrazek

Liza
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:29

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Liza » 29 gru 2017, 09:27

Piękne masz widoki Aniu😍 I jeszcze piękniejsze dziewczyny😍😍 Krokodylek kochany😍 i Cytrusek :-)
Moja Liza do zdjęć jest idealna, pokaż smaczka, a będzie siedzieć zaczarowana i udawać biednego, głodnego psa 😂😄

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 30 gru 2017, 11:43

Sylwio, inaczej jest z jednym egzemplarzem, a inaczej z dwoma. Pewnie w przypadku większej ilości jeszcze bardziej się nakręcają do demonstrowanego smaczka - i dlatego tak podziwiam umiejętności takiej Magdy czy Małgosi, że zdołają całą złaję "ująć" za jednym zamachem.
Dziś grudzień zasłużył w końcu na swoje miano, ziemia zmarznięta, ale pogoda prześliczna. Planujemy dłuższy spacer - a to z porannego "małego kółka"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzymy wszystkim naszym Gościom takiego Sylwestra, jaki spełni ich oczekiwania (sobie - niezbyt "wybuchowego") i wszelkiej pomyślności w roku, który zacznie się juz pojutrze.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: teza » 30 gru 2017, 12:44

Piękne zdjęcia :) U nas też przymroziło, ale słoneczko było tylko wczesnym rankiem. Sobie również życzę niewybuchowego sylwestra, bo Teza ma duży problem z fajerwerkami. Choć o dziwo w towarzystwie Marleya ignoruje huki.
Szczęśliwego nowego Roku!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Ania-Bono » 30 gru 2017, 13:11

Łatka pisze:
30 gru 2017, 11:43
Obrazek
Ale pieknie się siostry prezentują :)

Aniu - wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo zdrówka i radości :emotka55
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości