Cytra i Lutnia

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: oskoma » 23 gru 2018, 21:29

Aniu, już sunieczki gotowe, piękna choinka, tylko pewnie Ty się jeszcze krzątasz i masz dużo do zrobienia...
Życzę całej Rodzinie radosnego świętowania Bożego Narodzenia,
A Nowy Rok niech przyniesie spełnienie marzeń i nadziei.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 26 gru 2018, 08:55

Aniu, radosnych Świąt!

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: teza » 26 gru 2018, 20:10

I od nas fotka świąteczna 😀
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 02 sty 2019, 16:15

Wszystkim pięknie dziękujemy za życzenia. Mam nadzieję, że miło i bez zbyt wielkich huków wkroczyliście w 2019 rok. My nadal w Karkonoszach - nieustająco zapraszamy!

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: oskoma » 02 sty 2019, 16:57

O, jak pięknie w Karkonoszach ! :o
Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych spacerków i dobrej zabawy w tej śnieżnej już krainie . :)
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 03 sty 2019, 19:09

Ojojoj! Nieco Was zasypało! Nas zasypuje dzisiaj ;)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 03 sty 2019, 20:09

Aniu, dziś spadło dodatkowo około 20 cm puchu. Sypało praktycznie cały dzień, momentami tak, że nie było widać balustrady tarasu. Przysypane rododendrony

Obrazek

Cytra bardziej świruje w śniegu, wieczny szczeniak, Lunia na widok uprzęży robi minę "to ja tu sobie poczekam". :D . Ale nie ma lekko - choć w lesie dziś chyba tylko my (e slady z góry - nasze)

Obrazek

Suki po brzuchy w świeżym śniegu - i wiatrołomy, nie wiem, czy z przedwczoraj (duło potępieńczo), ale w początku grudnia tych powalonych drzew nie było

Obrazek

Pozdrawiamy i zapraszamy!
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Rock_Star » 05 sty 2019, 19:30

U nas, w niedalekim Szczyrku, ogłoszono właśnie stan zagrożenia klęską żywiołową... zima (jak zwykle) zaskoczyła służby drogowe.. Reksio i Zaria dzisiaj też po brzuszki w śniegu :) A Ola jak dziecko - uwielbia zimę :) Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: teza » 08 sty 2019, 17:13

Jak pięknie :) Wszędzie tyle śniegu a w Poznaniu pada deszcz, plus 6 i śniegu od tygodnia nie widziano...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cytra i Lutnia

Post autor: Łatka » 08 sty 2019, 18:50

We Wrocławiu też leje jak z cebra, gdzieś koło południa dosłownie na moment błysnęło słońce, to się zdziwiłam, prawie zapomniałam, jak wygląda... od przynajmniej połowy grudnia grobowe ciemności.
Śnieg to był w górach - czy jest, nie wiem, ale być może te opady mają tam inna postać.
Tu błoto po kostki, psy po spacerze nadają się do pralki, w dodatku Cytra, korzystając z "bezsmyczowości" wytarzała się dziś w padlinie. A jak się ją wykapie, schnie godzinami...taką ma sierść.
Psiejstwo znakomita większość doby przesypia na kanapach, a jak nie, to nadzoruje kuchnię.

Obrazek

A Cytrus oczywiście woli naprawdę ciepłe miejsca :roll:

Obrazek
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości