Bigi Migi, Bigosław

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Juleśka » 18 maja 2017, 14:06

Uhuhuh :D Troszkę sie spóźniłam..
Hej! Jestem Biggi! Nie mam pojęcia kiedy się urodziłem, wiem tylko że w maju. Nie pamiętam swojej mamy, ani braci, ani sióstr. Byłem prezentem pewnej rodziny, która rzekomo nie dawała sobie ze mną rade.. Zostałem odebrany w wieku 6 miesięcy od ludzi niepotrafiących zajmować się zwierzętami. Potem byłem w domach tymczasowych, gdzie cudowni, dobrzy ludzie otaczali mnie opieką, wystawili temat na forum ze mną- do adopcji.
Pewnego dnia zadzwonił telefon, ktoś się mną zainteresował. Wysłali ankietę adopcyjną, jakiś czas potem przyjechała Pani sprawdzać ogródek i przeprowadzać rozmowę. Tak 4 listopada 2016 roku trafiłem tu- do swojego domu do końca świata, do słonecznych Luszowic, gdzie mam kompana Arisa i dwa koty! Umiem parę sztuczek: siad, daj łapę, pa pa, piątka, leżeć. Uwielbiam wędzone wieprzowe kości z mięsem do obgryzania :D
Lubię biegać za piłką i uciekać przed swoją "mamusią" - jedną i drugą jak ukradnę im buta ^.^ Czasem troszkę paskudzę, ale to nic, nikt nie krzyczy, ewentualnie pogrożą mi palcem - a ja udaję, że przecież nic sie nie stało :P Spaceruję po lesie, biegam po łąkach beztrosko w czasie spaceru, dogaduję się z każdym :) Popołudniami czasem utnę sobię drzemkę jak się zmęczę zabawą, czekam na ciepłe dni - bo ja kocham pływać! Często szczekam, nawet na szumiące liście bo mi przeszkadzają, albo na papucia bo nie ucieka, hau hau hauuuu - tak potrójnie, mama nazywa to wycio-szczekaniem bo tak brzmi :D
Jest takie coś u mnie w domu, buczy jak sie włączy do kontaktu! - zawsze toczę z tym odkurzaczem batalię, krzyczę na niego a on nic :/

Ahhh teraz tak sobie myślę, że nie wiem co by ze mną było, gdybym nie trafił do mojej rodziny - nie potrafił bym bez nich żyć, bo tak bardzo kocham ich wszystkich, czasem coś pogryzę, czasem się pozłoszczą, ale nie na długo, prawie wcale. :)

Oni wszyscy nie wyobrażają sobie bez mnie życia, a ja bez nich - wspólna symbioza
Dziękuję jeszcze raz wszystkim, dzięki którym tutaj się dostałem- do swojego domu, tym którzy dawali porady, - szczególnie Milenie, którą moja mama męczyła w szkole, jak ma mnie wychowywać, jak uczyć, i za spacery, ktorych musi być więcej!
A tu pokaże wam urywki z życia codziennego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Cherry&M » 18 maja 2017, 15:13

Czyli jednym słowem urodziny trwają cały maj. Szczęściarz. ;)
Uważajcie na te wędzone kości. Do obgryzania fajne, ale do schrupania znacznie lepsze surowe. Najlepiej uderzyć je tłuczkiem kilka razy. :)

Widzę beagla w naturalnym środowisku (ciepłe łóżko), ale dziwne, że nie pod kołdrą. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Juleśka » 18 maja 2017, 15:25

Gorąco mu pod pierzyną - woli obok spac :D
On obgryza tylko mięsko i chrząstki, zostawia kosć :P
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Łatka » 18 maja 2017, 18:38

Bigi, aleś chłopaku urósł :shock: !

Z głowy coraz bardziej podobny do Luci - i z miny ;) . Może wspólne geny?
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Rock_Star » 18 maja 2017, 18:42

Dokładnie, ale zmężniał. Chociaż sądzę, że w łepetynce jeszcze pstro.. :D Oprawy oczu mogłaby mu pozazdrościć niejedna dziewczyna.. Pozdrawiamy i prosimy wygłaskać Bigusia. :D

Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Juleśka » 19 maja 2017, 19:41

Łatka :Haha, na pewno wspólne geny :D
Rock_Star : Taak, w głowce naprawdę dziecko jeszcze :P A te "cienie do oczu" są takie urocze na naszej krowisi :D
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Juleśka » 07 lis 2017, 15:14

[imgObrazek[/img]
W niedzielę minął rok odkąd bigo jest z nami ❤️❤️❤️❤️
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Łatka » 07 lis 2017, 15:53

Gratulacje! Niech to będzie tylko początek pięknej, dłuuuuugiej historii.
Myslałam ostatnio, co z Wami. Może jakie aktualne zdjęcie? Bigi na 100% wyprzystojniał...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Juleśka » 07 lis 2017, 18:51

Zdjęcia - najwspanialsza Milena, dziekujemy :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Bigi Migi, Bigosław

Post autor: Łatka » 07 lis 2017, 20:02

Świetne zdjęcia!
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości