LUNA -moje wielkie szczęście już za TM

Wspomnienia...
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Łatka » 23 maja 2019, 18:04

Małgosiu, cóż mogę napisać - niech tak będzie nadal, możliwie długo.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Ania-Bono » 23 maja 2019, 19:00

oskoma pisze:
23 maja 2019, 18:00
Straciła całkowicie słuch, więc jest zawsze wpatzona w człowieka


u Boneczka wręcz odwrotnie ... oczka odmawiają posłuszeństwa, słuch bardzo dobry, za to węch wyostrzony za dziesięciu :)

Ciesze się Małgosiu, że Lunka seniorka jest w dobrej formie i oby to szczęście jak najdłużej trwało!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: oskoma » 18 cze 2019, 23:14

Bardzo ciężko w mieście w te upały, więc Luna wyjechała na letnisko, a pańcia musiała zostać w domu, bo ma mnóstwo obowiązków, bardzo tęsknię, ale kiedy widzę, że jest taka szczęśliwa... :)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 22:28 przez oskoma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Ania-Bono » 18 cze 2019, 23:48

jaka uśmiechnięta ... CUDNIE!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Łatka » 19 cze 2019, 07:32

Dobrych wakacji, Księżycowy Pycholku!
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Rock_Star » 19 cze 2019, 08:53

Baw się dobrze, Luneczko. W końcu to wakacje!

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: teza » 20 cze 2019, 11:52

Udanych wakacji Luneczko :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: oskoma » 11 wrz 2019, 14:30

Niestety, ta informacja kompletnie mnie dzisiaj zaskoczyła, a wszystkie zdjęcia Luny na Forum zostały skasowane ... :shock:

TinyPic wyłącza się
Ze względu na niemożność obsługi wysokiej jakości bezpłatnej usługi cyfrowej, która czerpie 100% swoich przychodów z ciągle malejących przychodów na miejscu, TinyPic zostanie na stałe zamknięty 16 września 2019 r. Ponieważ chcemy dać Ci tyle samo powiadomienia i informacje, jak to możliwe podczas naszego przejścia, dokładnie zapoznaj się z następującymi informacjami.

Co powinieneś teraz zrobić?
Jeśli masz konto użytkownika TinyPic, zaloguj się i pobierz wszystkie obrazy, które chcesz zachować. Niestety, pobieranie zbiorcze nie jest opcją w TinyPic, więc musisz pobrać każdy obraz osobno.

WAŻNE DATY:
20 sierpnia 2019 r. - TinyPic nie może przesyłać żadnych nowych zdjęć.

9 września 2019 r. - hostowane obrazy nie będą już widoczne w witrynach zewnętrznych. Ponieważ jesteśmy anonimową witryną hostingową i dlatego nie możemy powiadomić użytkowników e-mailem, zdecydowaliśmy się zastąpić wszystkie hostowane obrazy tymczasową wiadomością przekierowującą ich do tego powiadomienia.

16 września 2019 r. - ostatni dzień dla posiadaczy kont TinyPic w celu uzyskania dostępu do swoich kont i pobrania ich zdjęć.

Chcielibyśmy osobiście podziękować za wybranie TinyPic jako usługi hostingowej. Wielu z was korzysta z naszych usług, odkąd uruchomiliśmy je w kwietniu 2004 roku. Gdy szukasz nowej usługi hostingowej, zastanów się nad wyborem jednego z planów premium oferowanych przez naszą siostrzaną stronę Photobucket.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: Rock_Star » 11 wrz 2019, 18:04

:(

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUNA -moje małe, wielkie szczęście :)

Post autor: oskoma » 11 wrz 2019, 19:59

Mam złą wiadomość o zdowiu Luneczki !
Moja sunia tydzień temu miała bardzo niepokojący atak. Nie było mnie przy niej...
Z przekazu moich bliskich wiem, że wyglądało to tak, jakby nagle coś ją bardzo zabolało, bo głośno zaskowyczała, przewróciła się, wglądało to tak, jakby się tarzała na plecach i straciła przytomność. Wszyscy wpadli w panikę, próbowali jej pomóc, a ona po chwli oprzytomniała, z początku poruszała się z trudem, ale dość szybko wróciła do siebie, nawet zjadła przygotowane wcześniej śniadanie...
Minął tydzień i nic takiego na szczęście się nie powtórzyło. Ma apetyt i jest w dobrej formie fizycznej.
Oczywiście była wizyta u weta, ale nie postawił jednoznacznej diagnozy. Podejrzewał, że to mógł być atak padaczkowy. Jeżeli tak, to zupełnie nie charakterystyczny...
Dzisiaj dostałam wyniki badań z krwi. Były robione wszystkie w zakresie badań geriatrycznych.
Jestem przerażona, bo są złe ! Np. Lipaza wynosi 5496 (200-1800) a Bunurea 43 (7-27)
Jutro idę do naszego lekarza i bardzo się boję, żeby to nie były dalsze przerzuty do tzustki, czy wątroby.
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości