Mentos&Rumba za TM :(

Wspomnienia...
Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: basiatesia » 28 lut 2017, 00:32

Chapeau bas - to jest odpowiedzialna właścicielka :)sama usiądzie na ziemi ,bo ta dla psiaków nie dość ,że za twarda to o tej porze nadal i za zimna i za mokra :lol: Świetna ekipa :D
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: Łatka » 28 lut 2017, 11:41

Paulinko, piękna fotorelacja ze spacerku!
Trzecia, co sobie łapę może podać z Zarią i Miętowym to niejaka Lutnia.
Choć ona tropi i obce psy w lesie, więc może... może i ludzi?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: Cherry&M » 28 lut 2017, 21:02

Skoro nie widać, to cel osiągnięty. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
witeczka
Posty: 73
Rejestracja: 02 mar 2017, 15:27

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: witeczka » 03 mar 2017, 14:11

Wiosenne łaciatki cudne <3
Raz jednostka jest szczęśliwa, to znów wręcz przeciwnie. W dżungli życia w życia buszu
zawsze Ci pomogą; cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon ;-)

Awatar użytkownika
magkor
Posty: 155
Rejestracja: 01 mar 2017, 07:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: magkor » 06 mar 2017, 08:46

Ale cudne mordy i super fotorelacja ;-)
Magda, Ola i Lusi

Obrazek

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4444
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: Basieńka » 29 kwie 2017, 19:34

Puk, puk ;)
To galeria Mentosa, ale też i Rumby :) Mam więc nadzieję Paulinko, że nie pogniewasz się, jeżeli - w ramach odtwarzania historii ze starego forum - wstawię tu kilka wspominkowych zdjęć Rumby.
Rumba trafiła pod naszą opiekę w lipcu 2015 roku. Razem z Cookiem, Sambą, Franią i Czaczą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W sierpniu 2015 znalazła DT :) Tak jej się spodobało, że została na zawsze ;)
Ma wspaniały, kochający domek i braciszka Mentosa :) Jest szczęśliwa!

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: loczek » 04 maja 2017, 11:01

Ojej Basiu absolutnie :) Myślę, że nawet Mentos by chciał aby zdjęcia jego towarzyszki pojawiły się w ich wątku :D ;) Taka to była wystraszona dziewczyna a teraz ciekawiec pierwsza klasa :evil: I mamy pierwsze sukcesy Rumbusia po 1,5 roku zaczyna się bawić zabawkami :D :D 8-) 8-) Myślę, że jest z nami szczęśliwa a My z nią to już na pewno !! Dzięki Wam :*

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: loczek » 20 paź 2017, 20:10

Dawno nas tu nie było... Ah ten czas tak pędzi ⏳A u nas tyle zmian.. Rumbcia już zdrowieje Mentosik też i wychodzimy z zakrętu.. Wracając do Mentosa to zwyczajnie nie miałam kiedy wejść i opisać... Ale tak jak napisałam w wątku wet. Kilka dni po operacji Rumby Mencik został dotkliwie pogryziony przez psa sąsiada.. Na szczęście w porę zareagowałam i miał tylko dziury na karku, żebrach, barkach, głowie, pod pyszczkiem i ogromna opuchlizne wisząca u szyi jak wole... Poprostu tylko zaciskal na nim zeby a mój się nawet nie bronił.. Wszystko trwało ja wiem... z 2 minuty... Tylko tyle albo aż tyle. Blizny jeszcze są, ale sierść zaczyna je zasłaniac. Przez trzy dni praktycznie cały czas spał. Do tej pory pod płot podchodzi zestresowany. Nie wiem jak to zrobiłam, ale adrenalina wzięła górę i krzyczałam tak, że pobudziłam sąsiadów... A tamten odpuścił. Wybieglam z domu jak huragan.. Jak wróciłam to Rumbka trzesla się jak galaretka chyba wszystko słyszała. Niestety ten pies ma już kilka zagryzien na swoim koncie... Teraz jest na noc zamknięty w kojcu. Ale mimo to wieczorem wychodzę z nim na dwór i pilnuje..

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: Łatka » 20 paź 2017, 20:48

Paulinko, wykazałaś się wielką przytomnością umysłu i odwagą... ale wiem, jak to jest - człowiek nie mysli, tylko broni sieroty łaciatej, nad którą pastwi się pies o zwichniętej psychice.
Czy sąsiad chociaż poczuwał się w obowiązku zwrócić koszt opatrzenia Mentosa? Bo na pewno musiał wet interweniować...
Obrazek

Obrazek

majadyziatola
Posty: 283
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:30

Re: Mentos&Rumba - Wiosna Ah... to Ty...!? :)

Post autor: majadyziatola » 21 paź 2017, 10:14

To straszne co spotkało Mentosa a w zasadzie Was wszystkich . Skóra się zabliźni ale jak sobie poradzi z tym mentalnie Mentos ? Oby otrząsnął się jak najprędzej .
Strach bierze na samą myśl ...a co by było gdybyś akurat wtedy brała prysznic w łazience !
Mam nadzieję , że sąsiad zadba aby jego pies nie miał kontaktu z innymi psami a w szczególności z Mentosem i Rumbą .
Pozdrawiam mocno .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości