Tymonek

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: basiatesia » 16 mar 2017, 20:08

Tymka spotkania pierwszego stopnia :) oraz idealna spacerowa miska Tymka -drzewo ;)
Załączniki
IMG_0100.JPG
IMG_0100.JPG (181.42 KiB) Przejrzano 6420 razy
IMG_0066.JPG
IMG_0066.JPG (64.17 KiB) Przejrzano 6421 razy
65279.jpg
65279.jpg (83.51 KiB) Przejrzano 6421 razy
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Łatka » 16 mar 2017, 20:18

Znam tę lipę, Basiu - wszystkie psy tam piją :lol:
Nas wiewióry już nie interesują. Co będziemy gonić za czymś, co się zachowuje kompletnie nie fair - i chyca na drzewo :D
Obrazek

Obrazek

Iwonamaria
Posty: 120
Rejestracja: 26 lut 2017, 15:43

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Iwonamaria » 16 mar 2017, 22:01

A nas interesują i to bardzo! I ptaszki wszelakie takoż!

Awatar użytkownika
Chesti
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2017, 14:53

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Chesti » 22 mar 2017, 23:34

Piękny kawaler z tego Twojego Tymka! :in_love:

Zdjęcia z zasłonką mnie rozbawiły, Zeus też takie rzeczy przy balkonowym oknie wyczynia :D Nie ma to jak się dobrze ukryć, przecież jak się przykryje głowę to psa nie widać :lol: ;)

Moje biedactwo też spaceruje na uwięzi. Mnie już nie rusza użalanie się "życzliwych" nad losem mojego psa czy teksty innych psiarzy (to akurat z neta) - że linki nie uznają bo nie ma piękniejszego widoku niż wolny pies. Mhm, tak... ja podziękuję. Wolnego psa to ja mam w ogrodzie na co dzień. A na spacerach mogę się odprężyć i czerpać z nich przyjemność, tak jak być powinno :)

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: basiatesia » 23 mar 2017, 19:16

Chesti pisze:
22 mar 2017, 23:34
Mnie już nie rusza użalanie się "życzliwych" nad losem mojego psa czy teksty innych psiarzy (to akurat z neta) - że linki nie uznają bo nie ma piękniejszego widoku niż wolny pies.

Dziękujemy za komplement :)
Mnie też już to nie rusza :)ale nie mogę wyjść z podziwu ,że są osoby które przez 16 lat przy Tesiu namawiały mnie na puszczenie i teraz znowu zaczęły :roll: ja wybieram psa całego i żywego i siebie bez nerwicy :)

Wrzucam zdjęcia z dziś :pojechaliśmy do weterynarza ,a że to poza Wrocławiem ,prawie przy Ślęży to wybraliśmy się tam na spacer :)
i drugie zdjęcie ,które wrzuciłam też już na fb -ale ktoś na starym forum chyba napisał pod zdjęciem Tymka ,że najlepsze będzie gdy jako duży dalej będzie się tam pakował i voilà
Załączniki
TEOS.jpg
TEOS.jpg (125.92 KiB) Przejrzano 6361 razy
65290.jpg
65290.jpg (52.78 KiB) Przejrzano 6361 razy
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Łatka » 23 mar 2017, 19:24

Basiu - one jak sie uprą, to wejdą do pudełka po butach :lol:
Nie umiem sobie wytłumaczyć tych skłonności, Cytra - wiadomo, przypieka sie nagminnie pod kominkiem, Lucia za to na wsi uwielbia siedzieć w mojej bieliźniarce. Nie żeby gustowała w moich desusach, bo we Wrocławiu tego nie robi :lol:
Co do skłonności do modernizacji ogrodu - Tymon jest jeszcze dzieciakiem i nie ma co zbyt wiele wymagać. Te wybryki z wykopywaniem roślin pewnie ustaną - za dwa, trzy lata ;)
U mnie gorzej, bo są dwie, szkody w większości wynikają z zabawy w berka.
Na tamtej jednej piwonii szczególnie mi zależy, rośnie koło kamienia, pod którym Łacia... A juz dwa lata temu została kompletnie zrównana z ziemią przez Lutnię.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Tymek na beaglówce :)

Post autor: basiatesia » 29 mar 2017, 23:34

Kilka zdjęć z wrocławskiej beaglówki:)Było nas mniej niż miało być ale i tak było wesoło ;)
Obrazek
Obrazek
A to Tymon ze Stefanem -chłopaków od razu połączyło silne uczucie :)
Obrazek
Mimo siłowych męskich zabaw nie padł nawet jeden warkot :)to musi być przyjaźń
Obrazek
Obrazek
A tu ze Stefanem i przyrodnim bratem Gerwazym
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Rock_Star » 30 mar 2017, 07:43

Słońce, wybiegane beagle, szczęśliwy właściciel... :) czegóż chcieć więcej.

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: Łatka » 30 mar 2017, 07:56

Fajnie mieliście.
Ja się tylko cały czas obawiam, że Lucia by się zabrała za zaprowadzanie korporacyjnych porządków - w roli szefowej, oczywiście. :roll:
Zabawy jak wyżej nie są męską domeną - moje robią dokładnie tak samo. I tak samo zdumiewało mnie na początku, że te kłapiące, wyszczerzone zęby nigdy nie trafiają w futro - a one doskonale się orientują, kiedy to zabawa, a kiedy prawdziwe pogróżki.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsza wiosna Tymka :)

Post autor: basiatesia » 31 mar 2017, 00:59

Łatka pisze:
30 mar 2017, 07:56
Fajnie mieliście.
Ja się tylko cały czas obawiam, że Lucia by się zabrała za zaprowadzanie korporacyjnych porządków - w roli szefowej, oczywiście. :roll:

Ktoś rządzić musi :) a chłopcy raczej ugodowi i pewnie chętnie by się dopasowali do dziewczyny :)niestety na wybiegu nie było aż tak różowo -ogrodzenie nie jest dobre nawet dla duzego samca-wyszedł bez problemu ,wiec biegałam cały czas obok na wypadek jakby Tymkowi się znudzilo i chciał wyjść :)
Obrazek
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości