Suki przeszła przez tęczowy most...

Wspomnienia...
Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Farah » 17 kwie 2018, 13:48

Dzieki wszystkim za cieple slowa! Wczoraj dostalam wyniki tarCzycy Suki- ft4 praktycznie nie drgenlo przy tej dawce! 1,19 a bylo 1,16 albo 1,17 ostatnio. Dr chce podbic do 2. Takze zwiekszamy dawke dzienna Forthyronu do 2x300 ug i zobaczymy jak to bedzie.

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Ania-Bono » 17 kwie 2018, 20:16

Bono ma 1,99 ... lek powinien o Su zadziałac ... trzymamy kciuki!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Farah » 01 cze 2018, 09:16

Witajcie. szczerze powiem, ze pisanie o Suki wcale mi nie pomaga, a raczej odwrotnie, urealnie to, ze z jej zdrowiem znowu jest gorzej...;<
3 tygodnie temu pojawil sie zespol hornera w drugim, zdrowym do tej pory oku. objawy takie same jak przy ataku na pierwsze oko - czyli cofniete oko, nasunieta 3 powieka, odchylona powieka dolna, kichanie wsteczne po kilka razy w dzien i w nocy, sapanie...:(
bylismy u pani dr neurolog, powiedziala, ze jak dla niej nie wyglada to jak nowotwor, bo on sie nie cofa, a w 1 oku cofnelo sie na tyle, ze na pierwszy rzut oka nie wiadac, ze w ogole sie cos dzialo, tylko faflun jest bardziej przykurczony i czesciej zlawi oczko.
ale oczywiscie nie mozna wykluczyc, ze to od ucha wewn albo ze po prostu idoptaryczne - czyli starosc nie radosc. ale oczywiscie nadal warto rozwazyc zrobienie rezonansu magentycznego...
Ale od jakis 2 tyg doszedly do tego objawy w nosie - slychac ze jest niedrozny, na nozdrach odklada sie jakis dziwny glut, pod platkami nosa jakby stan zapalny, caly nos suchy. smarowalismy go alantanem plus i wit a w masci, ale nie wiele to dalo...
oczywiscie neka mnie wizja nowotworu zatok ktory atakuje cala glowe od srodka...ale bez rynoskopii albo rezonansu niczego sie nie dowiemy. a jedno i drugie badanie to znieczulenie...takze jak widzicie, przed nami ciezkie decyzje, caly czas zwlekamy z ich podjeciem :(

kiedy tez nasze łaciatki tak sie postarzaly?:(

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Ania-Bono » 01 cze 2018, 13:47

Gabrysiu ciężkie decyzje przed Wami ... ale trzeba Su pomoc, a co najważniejsze nie pozwolić żeby cierpiała ...

Trzymam za Was mocno kciuki!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Rock_Star » 02 cze 2018, 08:58

Obrazek

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Farah » 02 cze 2018, 11:22

Dzieki dziewczyny. Pojechalismy dzisiaj do dr Oli pobrac wymaz z nosa na posiew. Su nie chciala sobie dsac pobrac, ale dzieki temu tak rozdraznil sie nosa ze wystrzelila gluten Z odchlani nosa. Bedzie sprawdzone pod katem bakterii i grzybow. takze najlpierw zaczynamy od najmniej inwazyjnych badan. Przy okazji sprawdzamy ft4 , bo juz dlugo byla na wiekszej dawce leku.

Liza
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:29

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Liza » 03 cze 2018, 18:57

Farah, jedno oczko się cofnęło, to dobry znak. Może przeszło na drugie? Może to jakiś stan zapalny, tak sobie myślę... Co do znieczulenia, może wziewne? Tu potrzeba krótkiego czasu na zrobienie badania, więc nie trzeba znieczulać głębiej.
Głowa do góry, to wcale nie musi być coś strasznego, w pewnym wieku organizm trochę gorzej radzi siebie nawet ze zwykłym zapaleniem.
Życzymy dużooooo zdrówka, i mocnoooo trzymamy kciuki❤

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: oskoma » 03 cze 2018, 22:58

Gabrysiu, tak bardzo Ciebie rozumiem !
Przeżywam z moją sunią to samo. Nie potrafię podejmować decyzji, które mają zaważyć na jej zdrowiu, a nawet życiu...
Całym sercem jestem z Wami !
Wiem, że łatwiej jest radzić innym, ale Suki jest bardzo bliska mojemu sercu, więc dam Tobie tylko taką radę - jeżeli masz zaufanie do lekarza, który leczy Sukunię, to słuchaj jego rad, bo my działamy emocjonalnie, a nie racjonalnie.
Musimy mieć nadzieję do końca !
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
Farah
Posty: 116
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:36

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Farah » 07 cze 2018, 15:46

Z tarczyca wyszedl dramat! Z granicy do niedoczynnosci ktora probowalismy bezskutecznie podbic, Suki wpadla w mega nadczynnosc!!!!stad to ciagle sapanie! dr zdecydowala przez dwa dni podawac niska dawke hormonow a nastepnie w ogole odstawic! A dzisiaj przeszedl wynik wymazu z nosa!!! Gronkowiec!!!!!!!! I biedna chodzila i sie tyle czasu z tym meczyla!!! Juz dostaje antybiotyk zgodnie z antybiogramem! Czy ktos ma doswiadczenie w walce z gronkowcem? Slyszlalam ze to naprawde ciezka do calkowitego wyplenienia bakteria!!! Dobrze ze poki co ani koty ani my nie mamy objawow zarazenia..:<
Mam nadzieje, ze Suki zaraz zacznie sie lepiej czuc :(
Dzisiaj miala robione rtg glowy, cos w nosie widac, ale trudno stwierdzic czy to od infekcji czy moze cos tam sie dzialo wczesniej a infekcja jest wtorna...
Pokico leczymy. Jeszcze nie wiem jak uda nam sie separowac Su w domu...:<

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Suki - w trakcie diagnostyki :(

Post autor: Ania-Bono » 07 cze 2018, 19:43

diagnoza to bardzo wazna sprawa, wiadomo czym i jak uderzac w gronkowca ... co do tarczycy, to cale szczeście, ze zrobiliscie to badanie!
Su wracaj do zdrówka!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości