Reksio, Zaria i Kaira

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Reksio

Post autor: Łatka » 16 gru 2017, 00:00

Aniu, naprawdę pech, ciągle nowe dolegliwości...
Podzielam zdanie Ani Bonaskowej co do kastracji - choć wiem, że Ty myślisz trochę inaczej.
Przy tym wszystkim Reksio ślicznie wygląda - robi mu się taka sowio-srebrzysta mordeczka. Lutnia też zmierza w te stronę - może jakieś geny wspólne? Jest w rodowodzie Reksiulka jakiś Spotless?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Reksio

Post autor: teza » 16 gru 2017, 12:30

Trzymam kciuki by Reksio wyszedł na prostą i pokonał te wszystkie komplikacje zdrowotne. Przesyłamy moc buziaków dla chłopaka!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reksio

Post autor: oskoma » 17 gru 2017, 16:50

Aniu, ja tak myślę, nie zwlekaj z kastracją, bo będzie coraz gorzej, a Reksio jest coraz starszy i coraz gorzej będzie znosił zabiegi...
Z łapką, miał na prawdę pecha ! Rehabilitacja pewnie nie pomoże, nasz chirurg powiedział, że po tej operacji nie potrzeba żadnej rehabilitacji, bo najlepszą jest umiarkowany ruch w pierwszym etapie. Pokazał, że łapka najlepiej się wzmacnia, gdy pies próbuje ciągnąć, a my powstrzymujemy go na smyczy, wtedy świetnie pracują mięśnie i ścięgna.
Życzę Reksiowi dużo zdrowia, a Tobie spokoju i wytrwałości.
Jesteście pięknym przykładem więzi i współpracy między Człowiekiem i Beagle ! :)
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reksio

Post autor: basiatesia » 17 gru 2017, 22:17

Z całych sił trzymamy kciuki,żeby zła passa się w końcu odwróciła i Reksio wrócił do pełni zdrowia .

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Reksio

Post autor: Rock_Star » 18 gru 2017, 10:06

Dziękuję za wsparcie. To nie jest jednak tak, że Reksio "skapcaniał". Np. ten weekend spędziliśmy na seminarium z Paulą Gumińską "Motywacja, aport, łup, zabawa" - było doskonale! Praca, praca, praca to to, czego mój Niuniuś potrzebuje..
Aniu-Bono - "nadal nie chce mi się wierzyć, ze tak renomowany ortopeda nie przyznał się od początku do błędu... " nie przyznał się i nie przyzna. Jestem po dość ostrej wymianie zdań z doktorem w piątkowe popołudnie (sam dzwonił, mocno podniósł mi ciśnienie). Nadal wersja, że wszystko jest OK jest w pełni utrzymana. I wiesz... jestem skłonna przychylić się do tego twierdzenia.. nie znam się na tym, więc przyjmuję wyjaśnienie, że operacja była udana.. Mam natomiast wielki żal, że dopiero po moim wpisie na FB, (w odpowiedzi na zapytanie kogoś z grupy o polecenie lekarza napisałam, że moja ocena to 50:50..) doktor się odezwał i zaproponował inne metody określenia przyczyny kulawizny... szkoda, że rozmowa została rozpoczęta żądaniem usunięcia wpisu, obrażenia mnie stwierdzeniem, że moja wypowiedź (ocena) źle świadczy o mnie..i stwierdzenia, że w rozmowie jestem agresywna.. A jaka miałam być??? Dlaczego podczas 4-krotnych wizyt, w końcu płatnych (4x150zł = 600zł) oraz napisaniu maila z prośbą o wyjaśnienie, żaden z badających Reksia lekarzy nie zainteresował się kulawizną? Nie zaproponował innej formy sprawdzenia przyczyny? Być może, jak twierdzi doktor przyczyną jest łąkotka, pogrubione ścięgno rzepki, lub jeszcze coś innego... Zawsze tylko słyszałam i czytałam, że wszystko jest tak, jak powinno!!! A nie jest.. niezależnie od przyczyny..
Chwilami mam wrażenie, że powiedzenie: operacja się udała tylko pacjent.. wymyślono wieki temu w przewidywaniu m.in. takich sytuacji..
Nie wiem, czy skorzystam z zaproszenia doktora.. w końcu każda wizyta jest płatna a ja nie jestem bogaczem tylko emerytką..
Seminarium z paulą Gumińską 16-17.12.2018.jpg
Seminarium z paulą Gumińską 16-17.12.2018.jpg (34.09 KiB) Przejrzano 4512 razy
https://youtu.be/kc8wm5BO6rM

bogula
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2017, 15:43

Re: Reksio

Post autor: bogula » 23 gru 2017, 07:29

Aniu! zdrowia dla Was wszystkich ! i spokoju na święta. Podczytuję... Uczyńmy sobie nawzajem dobre i radosne te dni ! :D :D Livciowa karteczka dla biglusiowych przyjaciół :

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Reksio

Post autor: teza » 23 gru 2017, 08:14

Przede wszystkim zdrówka i dużo siły na te święta i kolejne dni Nowego Roku. Pozdrawiamy cieplutko z Tezą :)
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Szczęśliwego Nowego Roku!

Post autor: Rock_Star » 30 gru 2017, 12:31

Przy Nowym Roku serdeczne życzenia:
niech w nim każdy dzień miły urośnie w miesiące a każdy przykry przeminie jak chwilka.
photofacefun_com_1514631962.jpg
photofacefun_com_1514631962.jpg (167.36 KiB) Przejrzano 4370 razy

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Reksio

Post autor: teza » 30 gru 2017, 12:39

Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowia! Buziaki dla Reksia :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Reksio

Post autor: Ania-Bono » 30 gru 2017, 13:09

Aniu dla Całej Twoje Rodzinki i Twojej Sfory duzo zdrówka i radości!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości