Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Ania-Bono » 16 lis 2021, 22:01

super, ze Rx znalazł u Was swoja przystań <3 ... wygrał los na loterii :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Luna
Posty: 165
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:50

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Luna » 18 lis 2021, 21:36

Aniu my również wygraliśmy los na loterii mamy szczęście ,ze odnalazły nas nasze beagle Luna , Rex i aniołek Marcel 🥰🥰🥰

Luna
Posty: 165
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:50

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Luna » 16 wrz 2022, 17:06

Obrazek

Obrazek
Kiedy stajesz się poduszkowym beaglem🤣🤣🤣🤣

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Ania-Bono » 17 wrz 2022, 13:58

Te poduszkowe beagle są cudowne ❤️
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Luna
Posty: 165
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:50

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Luna » 24 maja 2023, 20:36

Kiedy pierwszy raz odwiedziłam forum ebeagle wiedziałam , ze powinnam przekazać informację dla wszystkich ,ze moja sunia , ukochana dziewczynka Lunka jest aniołem wśród wszystkich psów tej rasy na całym świecie . Opinii o rasie beagle jest mnóstwo … to ,że niszczą , wszystko gryzą i uciekają 🧐. Czy taka była Lunka? … otóż nie !!! . Lunka kochała nas całym sercem ❤️❤️❤️konie ,z którymi miała doczynienia , koty sąsiadów.Kochała każdego sąsiada - obserwowała ich jak idą do pracy … dzieci wracając ze szkoły witały ją serdecznie ,a ona oddawała im uśmiechem i merdaniem ogonka 😍😍. Lunka na spacerze wąchała i chodziła bez smyczy -szaleńcy 🙂🙃 -nie!!! . Moja spryciula była beaglem rodzinnym - nie oddalała się , kochała naszą bliskość … testowaliśmy to tryliard razy nawet na wyjeździe . Może mieliśmy szczęście , a może to miłość ❤️❤️❤️i to jest patentem na zaufanie. Mimo instynktu rasy to my dostarczyliśmy jej wszystkich stymulacji ,aby nie chciała niszczyć , uciekać i wyć (tęsknić ) . Mój skarbek Lunka czekała na nas każdego dnia ,kiedy wrócimy z pracy ,szkoły . Wyjeżdżała z nami na wakacje , wycieczki … wszędzie. Od pierwszych dni ,aż do wczoraj 23.05.2023 godzina 15:05 odeszła od nas🌈🌈🌈 😭😭😭😭. Moja Kiciu -Kociu dałaś nam 13 najpiękniejszych lat swojego życia … dla Liwci byłaś malutką siostrzyczką , przyjaciółką i psychologiem . Dla nas córcią , nauczycielką życia ,aniołem pod każdym względem. Dla Rex’a miłością ❤️❤️❤️ komu będzie lizał uszka 😭😭😭 i czekał ,aż szczekniesz na niego by przesłał wyć . Każda sekunda bez Ciebie to wieczność😢😢😢😢 … pustka i serce ,które rozpadło się na miliony kawałków 💔💔💔💔. 💔. Na zawsze z nami i w naszych sercach ❤️❤️❤️❤️
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: Ania-Bono » 24 maja 2023, 21:16

Monika - płacze razem z Wami <3 ... miała u Was jak w Raju... teraz biega bez bólu za TM [*]
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
kasiairomek
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2017, 13:46
Lokalizacja: Wrocław/Leśnica

Re: Luna , Rex i psi aniołek Marcelek cudowne Beagle ❤️

Post autor: kasiairomek » 10 cze 2023, 19:39

Bardzo nam przykro.
Indiana Obrazek

Frodo Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości