ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Post autor: Łatka » 19 mar 2017, 21:30

Bernard - czarodziej ocalił tak fantastyczne zdjęcia - kapelusz z głowy i dla fotografki, i dla informatyka!
Pozdrowienia i drapanko od C&L.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Post autor: Cherry&M » 19 mar 2017, 22:38

Z córą kojarzę ;), chodziło mi o to zdjęcie, gdzie Zeus siedzi na kopcach, na których sadzą drzewa. My byłyśmy po roztopach, z tąd te błoto.
Na piesze wycieczki pozostaje nam tylko asfaltowa droga i kawałek łąk przed Młoszową.
Zazwyczaj dojeżdżamy tam autobusem, wysiadamy pod kościołem i schodzimy do Puszczy, chyba najbardziej znaną kierowcom drogą. :roll: Jak była szczeniakiem, to jezdziła z nami na rowerach od domu na błonia krakowskie i z powrotem, w koszyku, ale teraz pupa jej się nie mieści :lol: , a biegać się nie chce. :P
A sprzęt mam od kilku miesięcy, więc i doświadczenia malutko, zdjęcia też jeszcze takie sobie, ale dziękuję. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Post autor: basiatesia » 19 mar 2017, 23:41

Zeus jest idealny, zachwycajacy i w ogóle same ochy i acha. Oglądam zdjęcia już enty raz i nie mogę przestać :D na wielu ujęciach bardzo przypomina mi mojego pierwszego beagla z jego młodych lat.

Awatar użytkownika
Chesti
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2017, 14:53

Re: ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Post autor: Chesti » 22 mar 2017, 23:11

basiatesia pisze:
19 mar 2017, 23:41
Zeus jest idealny, zachwycajacy i w ogóle same ochy i acha. Oglądam zdjęcia już enty raz i nie mogę przestać :D na wielu ujęciach bardzo przypomina mi mojego pierwszego beagla z jego młodych lat.
Witaj Basiu :) Dziękujemy za komplementy :D Właśnie jestem w trakcie przeglądania Waszej galerii i również zachwycam się pięknym Tymkiem. Zapraszamy częściej :)

Łatko, dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam i przesyłam buziaki dla muzykalnych Dziewcząt :)


Cherry, faktycznie tam mogło być błotko :twisted: Polecam wejście w Dulowej ulicą Tenczyńską (tylko nie wiem jak tam z przystankiem autobusowym ;)), prawie nie ma ludzi i jest asfalcik. No i łosie można spotkać :mrgreen:



Najmilsza chwila poranka... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: ZEUS czyli moje BIG-LOVE

Post autor: Cherry&M » 23 mar 2017, 13:52

Oczy, które mówią: "Już czas na śniadanko." :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości