Lila adopcyjniaczka :)

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Natusia
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2017, 10:36
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Natusia » 06 mar 2019, 10:28

W końcu znalazłam trochę czasu żeby założyć galerię mojej Liliannie :)

Link do wątku Lili na forum: http://ebeagle.pl/viewtopic.php?f=30&t=1486

Może zacznę od początku - Lila (wcześniej Lidia) jest z nami od 7 grudnia 2018, a więc już prawie 3 miesiące :) Jest jedną z czterech suniek znalezionych w lesie, które żyły w wykopanej przez siebie norze... Lilcia jest dla mnie swego rodzaju terapią po stracie mojego ukochanego beagla Ikara, który w listopadzie zeszłego roku przegrał walkę z chłoniakiem... Choć rana jest jeszcze bardzo świeża, Lila nie pozwala mi się za dużo smucić i codziennie swoją cudowną mordką i merdającym ogonkiem sprawia, że życie znowu ma sens... :)

Jest zupełnie inna od Ikara - choć to pewnie nieuniknione cały czas ich ze sobą porównuję - jest bardziej zwariowana, ale jednocześnie bardzo delikatna, krucha i dziewczęca. Nie jest takim żarłokiem jakim był Ikar, jeśli nie jest bardzo głodna, jedzonko potrafi sobie zostawić w miseczce na później :shock: Uwielbia bawić się zabawkami, piłeczkami, maskotkami, patykami... Ikar lubił je tylko rozrywać na strzępy :roll: Jest strasznym pieszczochem i w każdej chwili jest gotowa na mizianko - w przeciwieństwie do Ikara-indywidualisty. Mogę tak porównywać w nieskończoność... Ale nie o to przecież chodzi... Jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze Lilkę i bardzo ją kocham (myślę że z wzajemnością ;) ).

To może teraz kilka informacji jak nam się żyje ;) - Lila jest bardzo grzeczna, nie niszczy w domu, załatwia się tylko na dworze (nie mieliśmy ani jednej niespodzianki w domu, co zważywszy na warunki w jakich żyła, mnie osobiście dziwi). I tutaj jestem bardzo zadowolona z decyzji o adopcji - Ikar był ze mną odkąd skończył 8 tygodni i skali zniszczeń z okresu szczenięctwa była ogromna, nie ominęło nas również sikanie w domu :roll: Jedynym jej "minusem" jest pasja do ogrodnictwa i regularne przekopywanie ogrodu :D Niestety nadal bardzo boi się obcych mężczyzn i reaguje agresją - na swoim terenie od razu przystępuje do ataku i jest przy tym bardzo zajadła :shock: Boi się również krzyku i gwałtownych ruchów - do tej pory zdarza jej się zaskomleć widząc przypadkowo podniesioną rękę :( Jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, to oczko już całkowicie zdrowe i po zabiegu nie ma śladu. Przybrała też trochę na wadze, ale nadal jest bardzo drobniutka i malutka - mimo wszystko wszędzie jej pełno i za to ją kocham :)

Trochę się rozpisałam, a pewnie i tak wszyscy oglądają tylko zdjęcia :D A więc oto Lila:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze zimowo, chociaż u nas już (całe szczęście) zdecydowanie wiosna:
Obrazek

Proszę zwrócić uwagę na to jak ona siedzi :D I tak jest zawsze w tym przykucu, nie tylko na śniegu, ale i w domu :D
Obrazek

Lila i jej królestwo:
Obrazek

Miłośniczka patyków:
Obrazek

I wszystkich innych zabawek też:
Obrazek

A odpoczywać lubi najbardziej "na żabkę":
Obrazek

Podczas snu jest już pełen luz, ale na samym początku spała "z otwartymi oczami", budził ją każdy szmer i każdy ruch ręki...
Obrazek

Bez Ikara nie byłoby Lilki, dlatego muszę dodać chociaż jedno Jego zdjęcie - niestety jedno z ostatnich które Mu zrobiłam:

Obrazek

Nesca
Posty: 195
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:04
Lokalizacja: Lubkowo pomorskie

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Nesca » 06 mar 2019, 11:49

Śliczna dziewczynka 😍historia jej i Ikara ech łza się zakręciła... losy naszych adoptowanych psiaków chwytają mocno za serce.. jak dobrze ze sa takie domy, gdzie te pieski znajdują bezpieczna przystań. Będę często zaglądać do Waszej galerii😊życzymy mnóstwa wspaniałych wspólnie spędzonych chwil.💕

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Ania-Bono » 06 mar 2019, 12:28

ooo fajnie, ze Lilka (Lidka) ma swoja galerię :)
Przeczytałam wszystko co napisałas :) ... siostry Lilki - Lola, Lexi i Laura również trafiły do cudownych domków :)

pozdrawiamy i czekamy na wiecej wpisów i zdjęć :) może uda Wam sie wpaść na zlot do Stradunia?
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Łatka » 06 mar 2019, 17:22

Natusia pisze:
06 mar 2019, 10:28
Trochę się rozpisałam, a pewnie i tak wszyscy oglądają tylko zdjęcia :D[/url]


Nieprawda, nieprawda, nieprawda!
Z uwagą i wzruszeniem przeczytałam wszystko - i wielkie podziękowania właśnie za tak piękną relację!
Jestem pewna, że bez Ikara Lila nie znalazłaby się u Ciebie - podobnie, jak mam głębokie przeświadczenie, że Łacia odchodząc kombinowała, jak by mi zapewnić jakiś plasterek na krwawiące serce - i znalazła, w postaci Rudego Błazenka.

Lila wygląda - fantastycznie. Szczęściara!
Proszę o więcej i częściej.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: teza » 06 mar 2019, 17:34

Jaka szczęśliwa Lilia :)
I bardzo wzruszająca opowieść. Ikar był pięknym chłopakiem i zgadzam się z Anią Łatką, to dzięki niemu Lila ma dom.
Ale słówa chyba ważniejsze od zdjęć, choć te urody przedniej :) Ze słów płynie Twoja miłóść i przywiązanie zarówno do Ikara, jak i Lilki.
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Rock_Star » 11 mar 2019, 08:59

Zawsze czytam a dopiero potem oglądam zdjęcia. Piękna historia = tak, jak Łatka jestem przekonana, że to Ikar "podarował" Ci Lilę! I cieszę się, że mała trafiła na świadomy, wspaniały dom! Bedę zaglądała do Waszej galerii.

Natusia
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2017, 10:36
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Natusia » 14 mar 2019, 14:03

Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie :)
Ania-Bono pisze:
06 mar 2019, 12:28
może uda Wam sie wpaść na zlot do Stradunia?

Wstępnie planuję że tak i mam nadzieję że się uda, chociaż na jeden dzień :)

Tymczasem załączam najnowsze zdjęcie Lilki :D

Obrazek

Przy okazji - Lila jest moim spełnieniem marzeń jeśli chodzi o kupowanie dziewczyńskich "ubranek" :D Ikar chodził tylko w tych chłopskich - głównie niebieskich ;) Poniżej prezentacja nowego zestawu :D Czyż nie jest jej do pysia? :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Łatka » 14 mar 2019, 18:13

Smycz ładna - ale mina niezbyt szczęśliwa :D
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Lila adopcyjniaczka :)

Post autor: Rock_Star » 15 mar 2019, 11:10

Oczywiście, że jest! Piękny komplet!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości