Cherry - ostatnie zawody agility w tym roku :)

Tutaj możesz umieścić zdjęcia lub filmy swojego psiaka.
Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Cherry - ostatnie zawody agility w tym roku :)

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 00:46

Niestety, z naszej poprzedniej galerii nie udało się odzyskać ani jednej strony. Musimy zacząć od nowa.
Cherry urodziła się 10.04.15 i już za miesiąc będziemy świętować jej drugie urodziny (nie wiem kiedy to zleciało). :)
Do nas do domu przybyła 27.06, w wieku 11 tygodni i okazała się, prawie, całkowicie bezproblemowym psem. :D
Przez pierwszy tydzień zasypiała tylko i wyłącznie na kolanach, a każda próba odłożenia jej na legowisko kończyła się fiaskiem. :lol:
Wtedy też zrozumiałam, że słowa jej poprzedniej rodzinki nie były kłamstwem - ich sąsiad twierdził, że kiedy RAZ Pan Piotr zostawił szczeniaki z Juką (matką) same, dosłownie na kilka minut, Cherry piszczała tak bardzo, że było ją słychać w domu obok. :P Strasznie z niej towarzyska bestia. Na początku nawet wyjście do innego pokoju było wielkim dramatem. Z wiekiem stała się bardziej niezależna, a ja tęsknię za moim przytulasem. ;) Instynkt zgubiła "gdzieś po drodze", by biec za zającem jest zbyt leniwa, sarny podziwia, a dzików się boi. :lol: Na łąkach bez problemu wraca na zawołanie i dzięki temu może cieszyć się wolnością. Doskonale nam się współpracuje, Cherry szybko się uczy i chętnie wykonuje polecenia, a nasze zmagania można zobaczyć na beaglowych spotkaniach w naszej, dalszej lub bliższej, okolicy. :) Od niedawna trenujemy też agility, które szybko nas pochłonęło. :D Zaczęłyśmy też biegać, choć to bardziej ja muszę ją ciągnąć niż na odwrót. 8-) W planach mamy też powrót do rolek i próbę biegu przy rowerze, bo babcia skutecznie uniemożliwia nam zejście z wagi i wyrobienie mięśni, po przez zwyczajne spacery, a dodatkowe 300 g robi różnicę. ;) Jest strasznym śpiochem, potrafi spać od 21:00 do 11:30 następnego dnia, a przed 9:00 warczy na widok smyczy. :P

Świnki morskie ;)
Obrazek

Obrazek

Obie "dziewczyny"
Obrazek

Siostra Cherry - Channel, niestety już za TM [*]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym zdjęciem witałyśmy na poprzednim forum. :)
Obrazek

Obrazek

Pierwsza zima
Obrazek

To zdjęcie autorstwa "staroforumowej" Chesti, mam nadzieję, że się nie obrazi. ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2017, 07:31 przez Cherry&M, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 01:02

Witamy się z nowym nickiem, ponieważ tamten był za długi ;).

I jeszcze fotki z ostatnich miesięcy:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: basiatesia » 04 mar 2017, 01:41

No nareszcie :) Uwielbiałam starą galerie Cherry i tu na pewno często będę zaglądać :) Zdjęcie portretowe obłędne -piękna jest !
czekam na zdjęcia z agility :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Rock_Star » 04 mar 2017, 08:30

Z wielką przyjemnością oglądnęłam zdjęcia, przeczytałam Twój opis Wisienki. Sprawiło mi to dużo radości. :D

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 08:47

Bardzo dziękujemy. :)
Zdjęcie portretowe niestety wiele straciło na jakości, bo dopuszczalny rozmiar pliku do wgrania był przekroczony prawie dwa razy (upss). Na zdjęcia z agility będzie trzeba poczekać, ponieważ dojeżdżam sama i nie ma nam kto ich zrobić, a po drugie zajęcia odbywają się wieczorami i niestety jest już ciemno. Jeśli choroba mnie nie rozbierze, w poniedziałek będzie skakać z nami Lusia. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bigos
Posty: 78
Rejestracja: 27 lut 2017, 19:05
Lokalizacja: Siedlce/ okolice Piaseczna

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Bigos » 04 mar 2017, 09:08

Piękne zdjęcia ;)

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Łatka » 04 mar 2017, 10:39

Powtórzę: no nareszcie! Proszę mi tu nie rozchorowywać się i robić następne fantastyczne zdjęcia!
Co do ciągnięcia... Lucia też się na pewno skarży na mnie: ta baba ciągnie bez sensu, przecież spacer jest po to, by węszyć. A nie biegać jak niemądra :lol:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 11:37

Łatka pisze:
04 mar 2017, 10:39
Powtórzę: no nareszcie! Proszę mi tu nie rozchorowywać się i robić następne fantastyczne zdjęcia!
Co do ciągnięcia... Lucia też się na pewno skarży na mnie: ta baba ciągnie bez sensu, przecież spacer jest po to, by węszyć. A nie biegać jak niemądra :lol:

Hahaha :lol:
Cherry preferuje ludziocross. To nawet nie chodzi o węszenie, moja ma po prostu "zabojcze" tempo.
Wygląda jakby mówiła: "Ej kobieto, po co to wszystko - ja tam lubię twoje fałdki. A po drugie kumple patrzą, będą się śmiać, że ludź mi coś każe , a ja się słucham...zrozum.", na przemian z: "Sama se ciągnij, sama se przód. Ja jestem damą.". :P
Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: teza » 04 mar 2017, 12:23

Jakie fałdki? :emotka18:
Toż to płaszcz z podpinką na zimę :lol:
Zdjęcia rasowe i cieszę, że mogę podziwiać Wisienkę :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cherry - zaczynamy od nowa

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 13:09

teza pisze:
04 mar 2017, 12:23
Jakie fałdki? :emotka18:
Toż to płaszcz z podpinką na zimę :lol:
Zdjęcia rasowe i cieszę, że mogę podziwiać Wisienkę :)


:lol: :lol: :lol:
A jakby inaczej...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości