Chrzanów i okolice

Organizacja i relacje ze wspólnych beaglowych spacerków.
Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Chrzanów i okolice

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 01:40

11.02 miałam przyjemność zorganizować pierwszą chrzanowską beaglówkę. Co prawda przybyło tylko 5 psiaków, ale za to jakich! :) Biorąc pod uwagę wielkość naszego miasta i wszechobecną wtedy zimę, która sprzyja chorobom i tak nie jest źle, ale mam nadzieję, że na następnych spotkaniach frekwencja będzie systematycznie rosnąć. Tak więc bawili się współnie: malutki Arsen, piękna Dulcynea, dwoje pięknych "mężczyzn" - Diego i Badi oraz Cherry. :) Przyznaję się, że zapomniałam o zdjęciu grupowym, a na samym dole jest jedyne wspólne zdjęcie jakie udało się uchwycić. :P

Badi
Obrazek

Arsen
Obrazek

Cherry i Diego
Obrazek

Dulcia
Obrazek

Diego
Obrazek

cała piątka
Obrazek
Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Chrzanów i okolice

Post autor: Rock_Star » 04 mar 2017, 08:24

Ojej... a teren macie ogrodzony? Jestem bowiem pod wrażeniem, że tylko Dulcia na smyczy.

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Chrzanów i okolice

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 09:08

Balaton w Trzebini. Teren nie jest ogrodzony, ale od prawie wszystkich stron otacza go wapienna skarpa. Zwierzęta raczej się tam nie pojawiają, może oprócz wiewiorek i żab, ale co niedzielę, przez okres zimowy można było zaobserwować tam stado morsów. :lol: (Na wybieg będziemy, zapewne, czekać jeszcze kilka długich lat, na przykład mamy, mniejszą od Chrzanowa, reksiową Pszczynę. ;) )
Dulcia na smyczy, choć proponowałam linkę...
Może nie widać, ale tam za Arsenem jest zalew, była tak duża warstwa lodu, że psiaki mogły po nim bezpiecznie biegać. :)
Następnym razem wymuszę towarzystwo Bigiego :twisted: , z powodu rozciętej łapki, nie dotarła do nas również Dora. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Juleśka
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2017, 20:39

Re: Chrzanów i okolice

Post autor: Juleśka » 05 mar 2017, 09:54

Na następną beaglówkę będziemy na 100% ! :)
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi
człowiekiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Chrzanów i okolice

Post autor: Cherry&M » 11 kwie 2017, 19:51

Więcej informacji wkrótce, ale zapraszamy już teraz! :)
II chrzanowska beaglówka
https://www.facebook.com/events/416844488673910/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości