Sonia

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Sonia

Post autor: Rock_Star » 19 maja 2017, 09:42

Odebrana przez evulek (z małą moją pomocą) z budy, młodziutka beagielka, trafiła do nas, do Piasku (Ewa akurat wyjeżdżała i nie mogła się nią zająć). Została u nas wysterylizowana i czekała na nowy domek. Po jakimś czasie BwP znalazło jej dom stały w Jastrzębiu. Mieszka z młodym małżeństwem, obecnie ma "rodzeństwo" w postaci przemiłego kundelka. Początkowo, jak to młody beagle, rozrabiała dosyć mocno m.in. wygryzła im do piachu dziurę w podłodze.. z czasem nieco spoważniała. :D
Z Anią i Sylwkiem jestem w kontakcie (pozdrawiamy). :D

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Sonia

Post autor: Rock_Star » 18 sty 2018, 09:12

Soniaczek zwany Żabulką ma się dobrze, nieco spoważniała dziewczyna (na tyle na ile u beagle to możliwe :D) Wygryziona w podłodze dziura i inne, drobniejsze psoty poszły w niepamięć czasami są tylko powodem do wspomnień i śmiechu. Sonia jest kochana a to najważniejsze.
Aniu, Sylwku dziękuję za informacje i zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Sonia

Post autor: Ania-Bono » 18 sty 2018, 11:01

jejciu jaki "klopsik" ... Aniu poradź im więcej ruchu ;) ... fajnie, ze sunia wesoła :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Sonia

Post autor: Rock_Star » 19 sty 2018, 09:25

Tak zrobiłam :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości