ODI zamieszkał w Krakowie :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: ODI poszukuje domu / BwP

Post autor: Ania-Bono » 07 lis 2022, 09:46

z ogloszenia na FB:

Witajcie, jestem Odi ❤
Chciałem się przywitać i powiedzieć kilka słów o sobie. Nie wiem, czy uda mi się zmieścić cała moją historię w kilku słowach, ale się postaram, żeby zbytnio nie przynudzać.
Trafiłem pod opiekę Stowarzyszenia trzy lata temu... Trafiłem jako mały szczyl, miałem pół roku. Teraz mam cztery lata.
Gdzie ja przez te trzy lata byłem i co w tym czasie nawywijałem, tego starczyłoby na całą powieść! Powieść z dreszczykiem... 🙁
Tak, przyznaję.. jestem z gatunku trudnych. I niech nikt nie mówi "tak, tak, jak to beagle!". No nie. Miałem już cztery domy. Albo więcej.. Niestety, tylko w jednym z nich mieszkałem półtora roku. Było mi tam dobrze, miałem wspaniałego Opiekuna, który mężnie wytrzymał wszystkie moje wybryki i pogryzienia... Tak, pogryzłem swojego Opiekuna, pogryzłem Jego znajomych, pogryzłem członków rodziny.... Ale potem się zorientowałem, że mój Opiekun jest w porządku... Że jest właśnie taki, jakiego potrzebuję - konkretny i stanowczy, który potrafi pochwalić dobrym słowem, niekoniecznie od razu przytulając i całując... Ostatecznie więc się dogadaliśmy, ale chyba nie jest mi pisane szczęście... Mój Opiekun ciężko zachorował i nie mógł się mną zajmować... 🙁
Wróciłem więc pod opiekę Stowarzyszenia. Przedtem i potem też miałem domy, ale byłem w nich tylko kilka dni. Już nie powiem, co się wydarzyło w tych domach - sami się domyślacie..
Teraz mieszkam w hotelu. Moja Opiekunka też jest w porządku, konkretna i stanowcza, nie muszę niczego udowadniać, ani używać zębów.
Chciałbym znaleźć domek, podobny do tego, który miałem... Wiem, że to będzie trudne, mało kto chce mieć do czynienia z psem z taką przeszłością... Ale może ktoś jeszcze da mi szansę? To się może udać, ja to wiem. Ale żeby się udało, musi zaistnieć kilka czynników. Przede wszystkim, w tym domku nie może być dzieci. Po drugie, moi Opiekunowie muszą być stanowczy i konsekwentni i od samego początku wyznaczyć mi jasne granice, których wszyscy będziemy się trzymać. Ja lubię granice, przynajmniej wiem o co chodzi.. No i po trzecie - i chyba najważniejsze - moi przyszli Opiekunowie muszą słuchać, co się do Nich mówi... Bo przed każdą adopcją, najpierw jest rozmowa z ludźmi ze Stowarzyszenia (potem ankieta, wizyta i takie tam procedury), I ludzie ze Stowarzyszenia mówią o każdym psie zawsze całą prawdę. Tylko trzeba słuchać, co mają do powiedzenia....
No dobrze, to ja się już nagadałem.. Teraz zostawię tu numery kontaktowe, może ktoś też lubi jasne zasady, jest konkretny i stanowczy i może będzie chciał mieć do kompletu takiego przyjaciela? Będę czekał...
Basia 500 803 769
Ania 501 409 850
Magda 501 714 686
Tomek 663 599 892
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: ODI poszukuje domu / BwP

Post autor: Ania-Bono » 11 gru 2022, 20:41

Odi ❤
Trafił pod naszą opiekę w sierpniu 2019 roku, jako półroczny, niesforny podrostek. Szybko okazało się, że Odi potrzebuje konsekwentnego i doświadczonego domku i takiego domku mu szukaliśmy. Niestety, życie lubi pisać własne scenariusze, na które czasem, mimo najlepszych chęci i starań wpływu nie mamy, więc Odi domki zmieniał kilkukrotnie...
Tydzień temu, przeprowadził się do swojego nowego domku 🙂
Tak, kolejnego, ale jesteśmy przekonani, że to jest już jego domek na zawsze 🙂
Zamieszkał w fantastycznym, beaglowym, doświadczonym domku, który wie, jak postępować z niesfornymi chłopakami i zapewni mu ogrom wrażeń, które spowodują, że na myślenie głupotach chłopak czasu (i siły) już miał nie będzie 😉
Myślimy, że zdjęcia powiedzą Wam wszystko 🙂
Rodzince Odiego z całego serca dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze! Cieszymy się niesamowicie i wróżymy Wam wiele wspólnych, szczęśliwych lat ❤
Pierwsze zdjęcie w dniu, kiedy do nas trafił, kolejne z nowego domku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: ODI zamieszkał w Krakowie :) / BwP

Post autor: Łatka » 11 gru 2022, 21:13

Fantastyczne zdjęcia i rewelacyjna wiadomość!
Takie "trudne" adopcje zawsze sprawiają ogromną radość.
Odi - zachowuj się!
Obrazek

Obrazek

Ekma
Posty: 131
Rejestracja: 20 wrz 2017, 17:12

Re: ODI zamieszkał w Krakowie :) / BwP

Post autor: Ekma » 15 sty 2023, 09:58

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jakby ktoś był ciekawy co u Odiego , to tak❤️

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: ODI zamieszkał w Krakowie :) / BwP

Post autor: Łatka » 15 sty 2023, 20:18

Cudnie!
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości