SPARROW ma nowy domek :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 26 sie 2019, 16:22

Sparrow opuścił dziś Klinikę i udał się z Patrycją w podróż do hoteliku pod Poznaniem. Będzie tam również pod stałą kontrolą lekarza weterynarii, będzie kontynuowane leczenie i będą wykonywane kontrolne badania, zgodnie z zaleceniami z Kliniki.
Chyba możemy powiedzieć, że najgorszy i najbardziej stresujący nas wszystkich etap życia nasz dzielny i waleczny Pirat ma za sobą :)

Teraz będzie już tylko lepiej!

Chcieliśmy w tym miejscu złożyć bardzo gorące podziękowania całemu Zespołowi Lekarzy z Całodobowej Kliniki Weterynaryjnej Psa i Kota we Wrocławiu, za profesjonalną opiekę i heroiczną walkę o życie i zdrowie Sparrowa, oraz Basi i Patrycji, które (niejednokrotnie w towarzystwie rodziny) odwiedzały Sparrowa, zapewniały mu spacerki, zaopatrywały w karmę i opiekowały się nim podczas pobytu w Klinice. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do tego, że Sparrow mógł dziś opuścić szpital :)

Dzisiejsze wyniki


Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: basiatesia » 26 sie 2019, 17:25

Bardzo się cieszę ,że chłopak tak ładnie doszedł do siebie ,ale przyznam ,że trochę jakoś smutno ,że już go nie spotkam :) Ja ze swojej strony do listy osób ,którym należą się podziękowania dołączam jeszcze fantastyczne dziewczyny i chłopaków pracujących w szpitaliku jako technicy /opiekunowie ....wiem ,że otaczali młodego ciepłem i byli ,gdy potrzebny był ktoś do głaskania i dopingowania w tych najgorszych minutach :) Wiem ,że dziewczyny znajdą mu super domek ...ale ja będę trzymać kciuki ,żeby domek oprócz tego ,że najlepszy był aktywny w mediach społecznościowych i ,żebym mogła co jakiś czas zobaczyć zdjęcia Sparrowka :D
Dorzucam zdjęcie ,które z drogi przysłała mi Patrycja
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2019, 18:30 przez basiatesia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Ania-Bono » 26 sie 2019, 18:05

czekamy na ciebie Sparrowku na wielkopolskiej ziemi :)

Basiu - kto wie może Sparrow znajdzie domek we Wrocławiu? ... postaramy się znaleźc chłopakowi pełen ciepła, opiekuńczy i kochający domek :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 26 sie 2019, 18:53

Sparrow dotarł do hoteliku. Pierwsze chwile, troszkę zdezorientowany.

https://youtu.be/0zBi9Rpz198

Będzie dobrze :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 27 sie 2019, 19:26

Sparrow pozdrawia :) Dziś już ma zdecydowanie lepszy humorek. Jutro kontrolne badania

https://youtu.be/jKZoAC6bu4c

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: basiatesia » 27 sie 2019, 20:41

Cieszę się ,że zaczyna dokazywać :) Dziewczyny w szpitaliku mówiły ,że gdy spóźniały się choć trochę z jedzeniem to potrafił im napyskować :D Chłopak podobno bardzo ceni sobie punktualność ,ale co się dziwić -w końcu to brytyjczyk :P

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Łatka » 27 sie 2019, 21:16

Niech mi nikt nie mówi, że beagle nie znają się na zegarku - przynajmniej, gdy idzie o pory posiłków :D . Bardzo się cieszę, że pirat wypływa na spokojne wody.
Obrazek

Obrazek

pricess_malinka
Posty: 106
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:29

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: pricess_malinka » 28 sie 2019, 10:09

Jak juz apetyt dopisuje, to sparrow jest na dobrej drodze. Teraz tylko dobre wyniki krwi, czekam i trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 30 sie 2019, 11:47

Kontrolne wyniki Sparrowa. Hematokryt spadł, w związku z czym - zgodnie z zaleceniami z Kliniki - zwiększamy dawkę sterydu. Za tydzień kontrolna morfologia.

Obrazek

Poza tym Sparrow czuje się dobrze, ma apetyt i humorek go nie opuszcza :)

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Rock_Star » 31 sie 2019, 15:17

Uff.. dzielny łaciatek!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości