LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: LIDIA w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 06 gru 2018, 15:30

Drobiażdżek czuje się znakomicie, co wyraża radosnym merdaniem ogonka :)

https://youtu.be/G2GC-SQH_8Q

Awatar użytkownika
mede
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:40
Lokalizacja: Piaseczno

Re: LIDIA w trakcie leczenia / BwP

Post autor: mede » 08 gru 2018, 10:03

Wczoraj Lidusia pojechała do swojego Nowego Domku :-)
Sunia zamieszkała z Rodziną, która ma doświadczenie beaglowe :-) niebawem myślę Domek sam opisze postępy suni.


Obrazek

Ogromnie się cieszymy, że tak szybko trafiła w zacisze domowe, życzymy Nowej Rodzince wielu wspaniałych lat i samych radości :-)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 714 686

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 08 gru 2018, 12:48

bądz szczęśliwa malutka Lideczko :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Łatka » 08 gru 2018, 16:34

Och, jak dobrze! :emotka2:
Obrazek

Obrazek

Natusia
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2017, 10:36
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Natusia » 08 gru 2018, 21:45

Witam wszystkich :) Miło mi poinformować, że to właśnie u mnie zamieszkała Lidka - od teraz zwana Lilą :)

Po śmierci naszego ukochanego Ikara dom strasznie opustoszał... Nie mogliśmy się w tej rozpaczy odnaleźć... Stąd też decyzja o adopcji :)

Lilcia jest przekochana i w porównaniu z Ikarem bardzo grzeczna :) Jest jeszcze troszkę nieśmiała i boi się mopa, ale myślę że wszystko przyjdzie z czasem :) oprócz tego cały czas próbuje sforsować kuchenne blaty w poszukiwaniu jedzonka, bo apetyt ma niesamowity :D

Załączam kilka zdjęć naszego Drobiażdżka :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Łatka » 09 gru 2018, 08:55

Natusiu, dzięki za zdjęcia, relację - i przede wszystkim za podjecie jedynie słusznej decyzji, na której korzystają, i to bardzo, obie strony:Wy i Lila.
Z doświadczenia wiem, że nie zajmie miejsca Ikara w twoim sercu - ale da Ci zupełnie nową radość.
Może założysz pięknotce galerię? Fajnie ją fotografujesz.
Obrazek

Obrazek

Natusia
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2017, 10:36
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Natusia » 09 gru 2018, 17:38

Ikar zawsze będzie mieć szczególne miejsce w moim sercu... Był zupełnie inny niż Lila, tak z wyglądu jak i z charakteru... ale to dzięki Lilci znowu w domu panuje radość, a życie nabiera sensu :) Jest dla nas swego rodzaju terapią :)

Galerię założymy, Ikar na starym forum miał kiedyś swoją własną to i Lilka musi mieć :)

Jeśli chodzi o wspólne pożycie, to poznajemy się z Lilą coraz lepiej, jest strasznym pieszczochem i dzień mija jej głównie na mizianiu i oczywiście jedzeniu :D

Zaobserwowałam też, że z dużą rezerwą podchodzi do mężczyzn - musiała mieć wcześniej jakieś przeżycia z tym związane :( aż płakać mi się chce jak sobie pomyślę ile już musiała przejść, a mimo to jest tak kochana :(

Do tego jest strasznie łapczywa, je i pije na czas, tak jakby obawiała się, że zaraz ktoś jej zabierze. Zakopuje też w ogrodzie zabawki... :shock: Jeśli dalej będzie taką amatorką kopania, to dla nas oznacza to chyba koniec z pięknym ogrodem i kwiatami :lol:

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 09 gru 2018, 18:10

Natusia pisze:
09 gru 2018, 17:38
Do tego jest strasznie łapczywa, je i pije na czas, tak jakby obawiała się, że zaraz ktoś jej zabierze.



macie na zlocie szanse na pierwsze miejsce z Największym Żarłoku :) ... a tak poważnie to kto wie co te 4 serduszka przeszył w swoim życiu ... teraz bedzie juz tylko lepiej!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: Łatka » 09 gru 2018, 18:52

Większość beagle może startować w zawodach na opróżnianie michy - a już te "po przejściach" bardzo długo biją rekordy. Cytra dopiero po mniej więcej dwóch latach przestała dosłownie wsysać niepogryzioną karmę.
Z ogrodem na pewno uda się dojść do jakiegoś konsensusu, nie powiem, że nic ani nigdy nie jest wykopywane...albo lekko stratowane, lecz przecież sobie radzimy.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: LIDIA na swój Nowy Domek :-) / BwP

Post autor: teza » 12 gru 2018, 20:08

Jaka wspaniała wiadomość! Powodzenia malutka Lilko :)
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości