Młodziutka MARY w nowym domku :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Młodziutka MARY w nowym domku :) / BwP

Post autor: Basieńka » 06 sty 2018, 13:42

Dziś pod naszą opiekę trafiła młodziutka dziewczynka, którą nazwaliśmy Mary.
Miesiąc temu przybłąkała się do pewnej rodziny w woj. pomorskim. Nikt nie odpowiedział na ogłoszenie, więc przebywała tam, aż pewien funkcjonariusz służb mundurowych wpadł na pomysł sprzedania jej do pseudo hodowli...
Można więc powiedzieć, że w odpowiednim momencie uratowaliśmy ją od okrutnego losu maszynki do rodzenia... Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy uda się ją zabrać, ale na miejsce pojechał nasz człowiek od spraw niemożliwych - Mariusz Mario4Zion ;) , więc tak oto dziewczynka podąża już bezpiecznie w stronę DT.

Kilka zdjęć na gorąco


Obrazek

Obrazek

Obrazek

W najbliższych dniach sunia odwiedzi weterynarza, przejdzie badania, oraz - jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań, umówimy zabieg sterylizacji.

Chcielibyśmy gorąco podziękować Mariuszowi za dzisiejszą akcję i transport suni, oraz Jarkowi, Marzence i Piotrowi za towarzyszenie suni w dalszych etapach podróży, a Paulinie za ofiarowanie suni DT! Obrazek

Awatar użytkownika
magdam72
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: magdam72 » 06 sty 2018, 13:51

Super że się udało.A czy funkcjonariusz wie że handelek żywym towarem podpada pod paragrafy?Nie był właścicielem zwierzaka więc i on jak i nabywca powinni ponieść konsekwencje tej transakcji.
Psy są ostatnimi aniołami które zostały z nami na Ziemi

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Basieńka » 06 sty 2018, 14:08

Funkcjonariusz został przeze mnie uświadomiony, w temacie prawa i różnic między Hodowlą a CHodowlą, aczkolwiek w momencie wczorajszej rozmowy nie wiedzieliśmy jeszcze, że to właśnie On jest owym "handlarzem"

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Łatka » 06 sty 2018, 15:35

Wygląda jak siostra Cytrusa ;)
Tym bardziej dzięki Opatrzności - i Wam, kochani, ze uratowaliście ją przed psim piekłem.
Rozumiem, że ślicznotka będzie czekała na stały dom pod czujnym okiem Miętowego i Rumby?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mario4Zion
Site Admin
Posty: 364
Rejestracja: 22 lut 2017, 18:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Mario4Zion » 06 sty 2018, 15:38

Oj Mary, Mary. Żeby ciebie upilonować to trzeba by mieć oczy naokoło głowy i dodatkową parą jeszcze gdzieś... Taki mały, kochany psi żywiołek. Ale to dziecko niedawno skończyło pewnie roczek.

Mamii
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:42

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Mamii » 06 sty 2018, 16:09

Bosko :) Kolejne serduszko uratowane :)

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: loczek » 06 sty 2018, 19:53

Dziewczyna już u nas. Dziękujemy za przytransportowanie do Nas 😘 Młoda jest bardzo fajna już po pół godzinie poczuła się jak u siebie a nas traktuje jakbyśmy od zawsze z nią byli. Z Mentosem i Rumba sztama. Glupotki jej w głowie jak to młodziklowi co chwilę przynosi nam na zmianę stary szalik żeby się targac. W rozbawieniu wyskoczyła mi na ręce z kanapy 😂😂 Na spacerku grzeczna ścigały się z Mentosem i niuchaly co chwilę. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. W domu cały czas by siedziała w kuchni i sprawdzała blaty,ale myślę że jak się nasyci nie to jej przejdzie.
Zostały już same na dwie godziny.. po powrocie dom cały a same spaly w najlepsze.
Przy jedzeniu burczy na laciate, ale ja mogę wszystko.
Bardzo fajny młodziak, ale też wulkan energii!!

https://www.youtube.com/watch?v=l9GY2QQqb2I

https://youtu.be/0kGE6fjoJo0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Ania-Bono » 06 sty 2018, 21:32

jejciu nawet zabawkami sie bawi ... niezle :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: Łatka » 06 sty 2018, 23:06

Chyba mleczna siostra Cytrynki... W takim razie zainteresowanie blatami raczej nie przejdzie jej tak szybko :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
loczek
Posty: 281
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:07

Re: Młodziutka MARY czeka na nowy domek / BwP

Post autor: loczek » 07 sty 2018, 21:53

Mary jest bardzo fajna i grzeczna jak się powie Nie to nie i odpuszcza. Bardzo lubi dzieci dzisiaj był mój chrzsniak (10 lat) i mała nie odstepowala go na krok a zabawy nie było końca.. Przytulas potworny jak siedzę na kanapie to wchodzi mi na kolana i się przytula. I zazdrosnica odpycha Mentosa i Rumbe i rozdaje mi buziaki 😉

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości