FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
kasiairomek
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2017, 13:46
Lokalizacja: Wrocław/Leśnica

Re: FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Post autor: kasiairomek » 10 cze 2023, 18:48

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Indiana Obrazek

Frodo Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 11 cze 2023, 18:25

Beagle, piasek i morze = idealne połaczenie :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Soniya87
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2023, 11:13

Re: FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Post autor: Soniya87 » 26 cze 2023, 12:29

kasiairomek pisze:
02 maja 2017, 23:18
Jestem FRODO - beagle w potrzebie :) W moim życiu spotkało mnie wiele przygód i przeżyć, nie wszystkie były miłe :( Ludzie przekazywali mnie z domu do domu, trochę się też błąkałem, aż potrącił mnie samochód (jestem pieskiem i nie znam się na przepisach ruchu drogowego). Straciłem przytomność i gdy ją odzyskałem okazało się, że uratował mnie Mój Anioł Stróż. Dzięki jego ziemskim pomocnikom żyję :) Złamałem łapkę, zwichnąłem łokieć - miałem operację i założono mi gips, doznałem wewnętrznych obrażeń, no i jeszcze okazało się, że coś niedobrego dzieje się z moim lewym okiem. Badał mnie okulista i neurolog i miałem zrobiony MRI (rezonans magnetyczny) głowy. Mam wgniecione kości czaszki, lewe oko nie jest uszkodzone ale na nie praktycznie nie widzę :)
Trafiłem pod opiekę Beagle w Potrzebie i dzięki wspaniałym osobom powoli doszedłem do siebie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i mam siostrę Indianę :)
Obrazek

Hi Friend, Thank you very much for giving such nice information.

natasha78
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2023, 21:10

Re: FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Post autor: natasha78 » 08 wrz 2023, 21:36

Soniya87 pisze:
26 cze 2023, 12:29
kasiairomek pisze:
02 maja 2017, 23:18
Jestem FRODO - beagle w potrzebie :) W moim życiu spotkało mnie wiele przygód i przeżyć, nie wszystkie były miłe :( Ludzie przekazywali mnie z domu do domu, trochę się też błąkałem, aż potrącił mnie samochód (jestem pieskiem i nie znam się na przepisach ruchu drogowego). Straciłem przytomność i gdy ją odzyskałem okazało się, że uratował mnie Mój Anioł Stróż. Dzięki jego ziemskim pomocnikom żyję :) Złamałem łapkę, zwichnąłem łokieć - miałem operację i założono mi gips, doznałem wewnętrznych obrażeń, no i jeszcze okazało się, że coś niedobrego dzieje się z moim lewym okiem. Badał mnie okulista i neurolog i miałem zrobiony MRI (rezonans magnetyczny) głowy. Mam wgniecione kości czaszki, lewe oko nie jest uszkodzone ale na nie praktycznie nie widzę :)
Trafiłem pod opiekę Beagle w Potrzebie i dzięki wspaniałym osobom powoli doszedłem do siebie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i mam siostrę Indianę :)
Obrazek

Hi Friend, Thank you very much for giving such nice information.

Twoja wytrwałość, Frodo, jest niezwykle godna podziwu! Pomimo trudności, które napotkałeś, pocieszająca jest świadomość, że masz Anioła Stróża i wspierającą społeczność u swojego boku, gdy szukasz uzdrowienia. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i szczęśliwszych dni w przyszłości, odważny beagle! 🐾❤️gb whatsapp

Awatar użytkownika
kasiairomek
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2017, 13:46
Lokalizacja: Wrocław/Leśnica

Re: FRODO ma szczęśliwy domek:) / BwP

Post autor: kasiairomek » 21 wrz 2023, 10:13

Dzisiaj mam 14te urodziny :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Indiana Obrazek

Frodo Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości