Beagle / Bajgel 3 kolorowy - ok. 10 lat - do adopcji / TOZ

Beagle szukające nowych domków. Jeśli chcesz być nowym właścicielem psa z adopcji - zajrzyj tu koniecznie.
Cynamy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2023, 17:59

Beagle / Bajgel 3 kolorowy - ok. 10 lat - do adopcji / TOZ

Post autor: Cynamy » 21 lip 2023, 18:07

Witam wszystkich miłośników Beagle !!!

Jestem panem w podeszłym wieku ok. 10 lat. Ale jak większość mężczyzn mówi, czuję się młodo. Zamieszkałem w TOZ-ie parę miesięcy temu, aktualnie jestem pod tymczasową opieką.

Jestem bardzo spokojny, nie zaczepiam innych psów. Jak mnie denerwują to idę na bok albo szczeknę. Ale i bywa że się z jakimś fajnym pobawię.

Bardzo lubię jeść, mimo tego jak widzicie dbam o linie.

Konieczne zabiegi mam za sobą. Niedawno byłem u dentysty i wyrwali mi 6 zębów. Poprawili też krtań bo mi trochę dokuczała. Mam też wszystkie szczepienia.

Mimo wewnętrznej młodości potrzebuję też na noc, albo jak jestem dłużej w pomieszczeniu, pampersy. Zakładam takie dla dzieci od 15 kg. No niestety. ALE jak masz ogród to chętnie tam wyjdę i załatwię wszystkie sprawy.
NIE to że popuszczam, nie nie. Długie lata mieszkałem na dworze i dopiero się uczę że nie wszędzie można.

Chętnie podróżuję na wycieczki samochodem. Jakieś fajne jeziorko, spacer nad morzem, czy w lesie. No i oczywiście kiełbaski na grillu. Chodzę też na koncerty muzyczne.

Uwielbiam być głaskany. I dlatego właśnie szukam ciebie. Wpadnij, pójdziemy na spacer i się poznamy. Mieszkam na razie w Szczecinie na Starówce. Czekam…

Tel. 533 645 501

Podstawy:

Dom lub mieszkanie parterowe, najlepiej z możliwością wybiegu.

Pies potrzebuję towarzystwa. Można go zostawić w domu samego, ale nie na cały dzień pracy.

Spotkanie wstępne z psem i opiekunką. Można go też wziąć na weekend na bliższe poznanie. Następnie rozmowa ze stowarzyszeniem TOZ który zawiera umowę adopcji.

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości