DONIA znalazła swoją przystań / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

DONIA znalazła swoją przystań / BwP

Post autor: Basieńka » 10 sie 2022, 09:27

Przedstawiamy naszą nową podopieczną Donię :)
Donia ma dwa lata, jest wysterylizowana, posiada chip i szczepienia. Do adopcji za jakiś czas, ponieważ Donieczka jest mocno zestresowana przeprowadzką, nowym otoczeniem, nieznanymi ludźmi, musi się trochę oswoić z nową rzeczywistością, a my musimy ją bardziej poznać.
Wczoraj po przyjeździe długo poszczekiwała, dopiero spacerek rozładował trochę nagromadzone emocje.

https://youtu.be/vpZzSoXOGto

Na spacerku szabelka w górze ;)

https://youtu.be/-Yu_9AZETf0

A po spacerku emocje trochę opadły

https://youtu.be/s7PfCHumU40


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: DONIA będzie szukała nowego domku / BwP

Post autor: Basieńka » 22 wrz 2022, 09:49

Donia rozgląda się za domkiem.
Domek bez małych dzieci, ponieważ Donia - szczególnie na początku i w nowych okolicznościach - czuje się niepewna, jest strachliwa, więc w sytuacji, kiedy poczuje się zagrożona / osaczona, może chwycić zębami. Jeżeli dzieci, to już starsze, którym można będzie wytłumaczyć, że nie wolno naruszać przestrzeni Doni, szczególnie w początkowym okresie. Donia potrzebuje czasu, aby poznać człowieka i obdarzyć zaufaniem.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: DONIA będzie szukała nowego domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 07 lis 2022, 09:47

ogloszenia na FB

Witajcie, jestem Donia ❤
Mam dwa lata i szukam nowego domku.
Jestem bardzo nieśmiała, nowe sytuacje, nowi ludzie, powodują u mnie niepewność a nawet strach. A kiedy się boję, to się bronię. Wiecie, czym się broni pies? No oczywiście - zębami. Ale to nie jest tak, że jestem jakimś krokodylem, po prostu potrzebuję dużo czasu, aby zaufać nowo poznanemu człowiekowi, więc fajnie by było, jakbym trafiła do cierpliwego i wyrozumiałego domku, w którym wszyscy będą rozumieli i zaakceptują fakt, że ja potrzebuję czasu. To chyba nie może być domek z małymi dziećmi, ponieważ dzieciom trudno takie rzeczy wytłumaczyć.. Dzieci będą chciały mnie kochać, przytulać i całować, na co z pewnością wcale nie będę gotowa...
Mam nadzieję, że znajdzie się domek dla mnie, zostawię tutaj numery, pod które można będzie dzwonić w mojej sprawie:
Basia 500 803 769
Magda 501 714 686
Tomek 663 599 892
Ania 501 409 850
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: DONIA szuka nowego domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 05 lut 2023, 12:12

Jestem Donia ❤️, mam 2 lata i hmm…. szukam domu. Chciałabym mieć taki swój jedyny i stały domek , ponieważ nie lubię zmian i trochę mnie one stresują😔. Nowe otoczenie, nowi ludzi bardzo mnie onieśmielają i potrzebuję czasu aby się do nich przyzwyczaić. To taki mój niewielki mankament ale przecież nikt nie jest idealny. No sami powiedzcie….. Mój domek musiałby mieć trochę cierpliwości ponieważ jak pisałam wcześniej początki mogą do łatwych nie należeć bo ta moja nieśmiałość w nowych sytuacjach może czasem skończyć się pokazaniem zębów. Tak już mam, że jeżeli czuję się niepewnie to zaczynam się bronić i wiadomo jak to wygląda. Ale…. Jeżeli ktoś to zrozumie i zaakceptuje, że potrzebuję więcej czasu na aklimatyzację to wszystko się dobrze ułoży‼️No i dobrze gdyby w tym domu nie było małych dzieci ….Widzicie na zdjęciach, że całkiem dobrze wyglądam 😉, a to sprawi, że pewnie od razu maluchy obdarują mnie przytulankami, co nie będzie najlepszym pomysłem, a ja nie chciałabym po jakimś „wybryku”wrócić do hotelu. W końcu chciałabym mieć tą swoją „kanapę”❤️
Tutaj jak zawsze dowiecie się na mój temat więcej:
Basia: 500 803 769
Magda : 501 714 686
Ania: 501 409 850
Tomek : 663 599 892
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: DONIA szuka nowego domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 04 maja 2023, 17:44

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: DONIA szuka nowego domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 08 cze 2023, 20:25

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: DONIA szuka nowego domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 19 cze 2023, 16:01

Donia w sobotę pojechala do swojego nowego domu... nowa Rodzinka doskonale zna rasę, więc Donieczka będzie tam miała doskonałą opiekę i mnóstwo miłości ❤️
Bądź szczęśliwa!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości