JERRY szuka domku / BwP

Beagle szukające nowych domków. Jeśli chcesz być nowym właścicielem psa z adopcji - zajrzyj tu koniecznie.
Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Basieńka » 04 kwie 2022, 15:18

Jerry trafił pod naszą opiekę w listopadzie 2021 roku. Trafił razem z beaglem Tomem i początkowo wydawało się, że nie będzie można ich rozdzielać, ponieważ wydawali się bardzo ze sobą zżyci, jedli z jednej miski, spali razem i trzymali się razem na wybiegu.
Z biegiem czasu jednak ich relacja bardzo się rozluźniła, zaczęli - jeden bez drugiego - doskonale dawać sobie radę, mając tylu kolegów wokół, już nie potrzebowali siebie tak bardzo. Postanowiliśmy zatem ich rozdzielić, aby zwiększyć każdemu z osobna szansę na adopcję.
Wspólny wątek kawalerów jest tutaj - http://www.ebeagle.pl/viewtopic.php?f=28&t=2019

Jerry, sympatyczny dwulatek, jest po zabiegu kastracji, posiada szczepienia oraz chip.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 21 kwie 2022, 21:04

Jerry pozdrawia wiosennie i poleca sie do adopcji :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Psiak uwielbia zabawy z psiakami, kocha człowieka ... natomiast nie lubi towarzystwa przy misce, trzeba nad tym popracować. Bardzo broni zasobów.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 07 lis 2022, 09:48

ogloszeniz na FB

Witajcie 🙂
Chciałem się przypomnieć, mam na imię Jerry ❤
Jestem w miarę przystojnym blondynem, mam niecałe trzy lata i chciałbym znaleźć dom...
Skąd się wziąłem? Ano znikąd.. Po prostu pewnego dnia ktoś zaprosił nas (włóczyliśmy się wtedy z moim najlepszym kolegą, beaglem Tomem) do samochodu i trafiłem pod opiekę Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie. Mieszkam w hoteliku, mój przyjaciel Tom znalazł już nowy domek, ale ja wciąż jeszcze czekam... Nie ma psów idealnych, ja też mam kilka wad, z których najważniejsza, to obrona miski...
Ale myślę, że da się nad tym popracować, jestem chętny 🙂
Chciałbym też znaleźć domek, tak, jak mój przyjaciel Tom.. Czasem mi go brakuje... 🙁 Ale potem myślę sobie, że to dobrze, że choć jeden z nas jest szczęśliwy. No ja też bym chciał, może moje marzenie się kiedyś spełni...
Zostawię tutaj numery kontaktowe, może dziś będzie ten dzień, kiedy telefon w mojej sprawie zadzwoni?
Ania 501 409 850
Tomek 663 599 892
Basia 500 803 769
Magda 501 714 686
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 22 sty 2023, 20:16

Cześć, jestem Jerry‼️Już samo imię dobrze się kojarzy❤️. Kiedyś był też Tom i tworzyliśmy całkiem zgrany duet, który „zwiedził” kawał świata błąkając się tu i ówdzie. Jak widać bycie „wolnym elektronem” mam już za sobą i podobnie jak Tom chciałbym teraz wygrzewać się pod ciepłym kocem ze swoim człowiekiem. Co mogę dać w zamian❓❓❓
Towarzystwo wesołego i kochającego zabawę psa, futro do miziania ,spełniające funkcję „termoforu”😉w takie paskudne, mroźne dni i żeby nie było nudno trochę pracy nad moim zachowaniem. Bycie „wolnym elektronem” troszkę jeszcze zostało zwłaszcza jeżeli chodzi o jedzenie, zwyczajnie nie lubię dzielić się obiadem ale jak wiadomo prawdziwa przyjaźń potrzebuje trochę czasu więc tutaj też się dogadamy❤️. TO CO❓❓❓KTO CHCE ZOSTAĆ MOIM PRZYJACIELEM❤️❤️❤️
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
mede
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:40
Lokalizacja: Piaseczno

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: mede » 03 mar 2023, 08:04

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 714 686

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 21 kwie 2023, 19:57

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 09 lip 2023, 14:03

Jerry to niesamowicie pozytywny, kochający, ciekawski i przeuroczy pies, którym zachwycisz się od pierwszego spojrzenia. Jego radosne usposobienie sprawia, że trudno nie uśmiechnąć się na jego widok. Jerry uwielbia ludzi, inne psy i nawet koty. To pies ideał, który doskonale nadaje się do socjalizowania innych psów.

Aktualnie Jerry przebywa w hoteliku w Łodzi, gdzie znalazł swoją miłość która jest z innej fundacji- uroczą sunię o imieniu Aza. Razem tworzą niesamowity zespół i są nieodłącznymi towarzyszami w zabawach. Wiemy, że znalezienie domu dla Jerrego jest już trudne, a co dopiero dla nich obojga, ale jeśli marzysz o posiadaniu dwóch psów i chciałbyś godzinami obserwować ich szczęście i wzajemną miłość, to gorąco polecamy adopcję tego wspaniałego duetu.

Jerry jest zdrowym psem pełnym energii, dlatego jego nowy właściciel powinien być gotowy na długie spacery. To właśnie podczas aktywności fizycznej Jerry staje się jeszcze bardziej szczęśliwy i zrównoważony. Długie spacery będą doskonałą okazją dla Jerrego do poznawania nowych miejsc, węszenia i odkrywania świata.

Adopcja Jerrego i Azy to nie tylko przyjęcie do domu dwóch wspaniałych psów, ale również podjęcie decyzji o stworzeniu rodziny, która obfituje w radość i miłość. Oboje są pełni wdzięczności za każdą okazję do dzielenia swojej miłości z człowiekiem. Jeśli czujesz, że tworzenie takiego związku jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, to nie wahaj się i rozważ adopcję Jerrego i Azy.

Jerry i Aza czekają na swoje wymarzone domy, w których będą otoczone troską, miłością i pełnym zrozumieniem. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie tej wyjątkowej dwójki do swojego życia, przekażesz im nie tylko bezpieczne schronienie, ale również bezgraniczną miłość i szczęście.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Ania-Bono » 09 lip 2023, 14:04

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Tomo
Posty: 250
Rejestracja: 05 mar 2017, 13:17

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Tomo » 24 paź 2023, 22:25


Tomo
Posty: 250
Rejestracja: 05 mar 2017, 13:17

Re: JERRY szuka domku / BwP

Post autor: Tomo » 24 paź 2023, 22:26

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości