MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Beagle szukające nowych domków. Jeśli chcesz być nowym właścicielem psa z adopcji - zajrzyj tu koniecznie.
Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ania-Bono » 02 lis 2022, 19:58

Mali w obiektywie Mariusza:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ania-Bono » 07 lis 2022, 09:42

z ogloszenia na FB:

Dzień dobry, mam na imię Meli ❤
Mam już siedem lat i od roku mieszkam w hoteliku pod opieką Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie.
Zapytacie - dlaczego jeszcze nie mam domku? No cóż... Jestem bardzo ładną dziewczynką, wszyscy mi to mówią, więc coś w tym musi być. Ale mam też charakterek.. I to nie taki "beaglowy", bo taki, to ma każdy beagle. Mam trudny charakterek, a w największym skrócie mówiąc - jestem zołzą...
Z psami się nawet zgadzam, pod warunkiem, że nie ma w pobliżu jedzenia. Nie jestem typem przytulanki, nie lubię nadmiernych czułości i ograniczania mojej przestrzeni. Robię się wtedy nerwowa i mogę ugryźć. Tak, tak! Dlatego do domu z dziećmi pójść nie mogę, a nawet nie chcę. Dzieci są nieprzewidywalne i takie połączenie może zwiastować rychłą katastrofę...
Ale cierpliwy, wyrozumiały i przede wszystkim doświadczony domek, to bym chciała mieć...
Może ktoś chciałby dać domek takiej zołzie, jak ja?
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ania-Bono » 09 lut 2023, 18:35

zimowa Meli:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50


Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ania-Bono » 08 mar 2023, 11:35

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Basieńka » 12 maja 2023, 10:12

Meli była w gabinecie weterynaryjnym i miała kontrolne badania krwi i moczu


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ania-Bono » 09 lip 2023, 14:05

Meli to urocza suczka, która liczy na miłe i ciepłe ostatnie lata swojego życia. Pomimo swojego wieku, wciąż ma nadzieję na znalezienie domu, w którym będzie otoczona miłością i troską.

Meli ma swoje zdecydowane zdanie i charakter. Jeśli coś nie idzie po jej myśli, może pokazać ząbki. Ważne jest szanowanie przestrzeni tej starszej suni. Ze względu na wiek, czasami może się zdarzyć, posikiwanie w domu. Dlatego ważne jest zapewnienie jej miłego i wygodnego miejsca do spania, ponieważ sen jest dla niej bardzo ważny.

Meli uwielbia gryzaczki, które pomagają jej rozładować emocje i zapewniają rozrywkę na dłuższy czas. To również sposób na utrzymanie jej umysłu w dobrej formie. Nowi właściciele muszą mieć świadomość, że Meli nie jest typowym psem do przytulania. Nie lubi zbyt wielu czułości, ale będzie wdzięczna za pełną miskę jedzenia i to, że nikt nie będzie jej przeszkadzał podczas posiłków.

Meli lubi inne psy, ale najlepiej dogaduje się z tymi, którzy nie będą jej wchodzić w paradę. Mogą być obok, ale bez zabaw i podgryzania. Najlepiej, gdyby miała towarzysza w jej wieku, z którym mogłaby spokojnie odpoczywać lub węszyć na spacerach.

Ważne jest, aby nowi właściciele Meli mieli świadomość specyficznych potrzeb i charakteru tej uroczej staruszki. Chętnie odwdzięczy się za miłość i troskę, ale na swój sposób. Adopcja Meli to szansa na zapewnienie jej spokojnego i kochającego domu, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia w komforcie i bezpieczeństwie.
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Basieńka » 11 paź 2023, 11:21

Meli w jesiennej scenerii przypomina, że wciąż czeka na swoją szansę na szczęście :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ekma
Posty: 127
Rejestracja: 20 wrz 2017, 17:12

Re: MELI szuka doświadczonego domu /BWP

Post autor: Ekma » 09 lis 2023, 10:32

Meli to urocza sunia z „charakterkiem”, która ma swoje zdecydowane zdanie. Ważne jest zrozumienie i szanowanie jej przestrzeni .
Meli uwielbia gryzaki i kocha je chyba bardziej niż ludzi😉 i dlatego nowi opiekunowie muszą mieć świadomość, że Meli nie jest typowym psem do przytulania. Nie lubi zbyt wielu czułości, ale będzie wdzięczna za pełną miskę jedzenia i to, że nikt nie będzie jej przeszkadzał podczas posiłków.
Meli lubi inne psy, ale najlepiej dogaduje się z tymi, którzy nie będą jej wchodzić w paradę. Najlepiej, gdyby miała towarzysza w jej wieku, z którym mogłaby spokojnie odpoczywać lub węszyć na spacerach❤️❤️❤️.
Adopcja Meli to szansa na zapewnienie jej spokojnego i kochającego domu, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia w komforcie i zrozumieniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości