OZZY do adopcji :) / BwP

Beagle szukające nowych domków. Jeśli chcesz być nowym właścicielem psa z adopcji - zajrzyj tu koniecznie.
Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 11 maja 2022, 19:59

Ozzy wypatruje domku :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 29 lip 2022, 10:18

Ozzy model :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 07 lis 2022, 09:56

ogloszenie z FB

Pozdrawiam wszystkich, mam na imię Ozzy ❤
Mam osiem lat, od roku mieszkam w hoteliku, pod opieką Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie.
Chciałbym Wam opowiedzieć kilka słów o sobie, może kiedy mnie lepiej poznacie, znajdzie się dla mnie fajny domek?
Mam osiem lat, lubię ludzi, tylko muszę najpierw ich trochę poznać... Bo jeżeli kogoś nie znam, to się trochę boję... Dlatego potrzebuję odrobiny czasu i wyrozumiałości, bo to nie takie proste tak nagle przestać się bać..
Mam kłopoty ze wzrokiem, byłem u lekarza, bo miałem oczopląs... Miałem badanie tomografem, a potem jeszcze takie badanie, co się bardzo mądrze nazywa - ERG. No cóż, lekarz powiedział, że do operacji to ja się nie nadaję... Stwierdził zanik siatkówki, małoocze i zaćmę. Kurcze, że też wszystkie te rzeczy mnie jednemu się musiały przytrafić?? Ale niech się nikt nie przestraszy, ja sobie radzę 🙂 Jak niucham na spacerach, to prowadzi mnie nos, a z nim problemów wcale nie mam. Czasami, jak coś zobaczę z daleka, to nie bardzo wiem, co to, więc muszę kręcić głową na wszystkie strony, żeby złapać lepszy punkt widzenia. Na serio daję radę!
Żeby tak tylko znaleźć domek....
Myślicie, że mam szansę?
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 04 maja 2023, 18:11

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4457
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Basieńka » 21 lip 2023, 14:22

Ozzulek miał kontrolne badania krwi


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 22 wrz 2023, 20:52

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: OZZY do adopcji :) / BwP

Post autor: Ania-Bono » 22 wrz 2023, 21:06

Pozdrawiam wszystkich, mam na imię Ozzy ❤
Mam dziewięc lat, od ponad dwóch lat mieszkam w hoteliku, pod opieką Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie.
Chciałbym Wam opowiedzieć kilka słów o sobie, może kiedy mnie lepiej poznacie, znajdzie się dla mnie fajny domek?
Mam dziewięc lat, lubię ludzi, tylko muszę najpierw ich trochę poznać... Bo jeżeli kogoś nie znam, to się trochę boję... Dlatego potrzebuję odrobiny czasu i wyrozumiałości, bo to nie takie proste tak nagle przestać się bać..
Mam kłopoty ze wzrokiem, byłem u lekarza, bo miałem oczopląs... Miałem badanie tomografem, a potem jeszcze takie badanie, co się bardzo mądrze nazywa - ERG. No cóż, lekarz powiedział, że do operacji to ja się nie nadaję... Stwierdził zanik siatkówki, małoocze i zaćmę. Kurcze, że też wszystkie te rzeczy mnie jednemu się musiały przytrafić?? Ale niech się nikt nie przestraszy, ja sobie radzę 🙂 Jak niucham na spacerach, to prowadzi mnie nos, a z nim problemów wcale nie mam. Czasami, jak coś zobaczę z daleka, to nie bardzo wiem, co to, więc muszę kręcić głową na wszystkie strony, żeby złapać lepszy punkt widzenia. Na serio daję radę!
Żeby tak tylko znaleźć domek....
Myślicie, że mam szansę?
W sprawie adopcji prosimy o kontakt:
Basia: 500 803 769
Tomek : 663 599 892
Magda : 501 714 686
Ania: 501 409 850
Załoga BEAGLE w POTRZEBIE
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości