SPARROW ma nowy domek :) / BwP

Sprawy zamknięte, psy w nowych domach. Przeczytaj jak zakończyły się adopcje, akcje pomocowe, sprawy zaginionych psów.
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Łatka » 13 sie 2019, 11:01

Zaglądam tu co kilka godzin...ze strachem, ale i z nadzieją.
To młody pies, a beagle maja niespożyte siły witalne.
Nadzieja chyba przeważa.
Obrazek

Obrazek

Nesca
Posty: 195
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:04
Lokalizacja: Lubkowo pomorskie

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Nesca » 13 sie 2019, 12:38

Mam tak samo.... zagladam tu kilka razy dziennie. Psinka stala sie szczegolnie bliska naszym sercom. Kibicujemy bardzo w walce o lepsze jutro.

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: basiatesia » 13 sie 2019, 21:23

Sparrow to naprawdę dzielny psiak ,jego radość i chęć do życia rosną z każdym dniem i zadziwiają 🤩 niestety obrzęki nadal są ,brzuch jest mocno nabrzmialy :( ale chłopak ma ogromną wolę życia i wielkie szczęście, że trafił pod opieką BwP ,dostal szanse na życie i cieszy się nim jak może :) jego dzisiejszą forma psychiczna tak mi poprawiła humor ,że muszę się podzielić chociaż zdjęciami
Obrazek

Obrazek

Agatka
Posty: 86
Rejestracja: 24 lut 2017, 12:45

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Agatka » 14 sie 2019, 07:15

:emotka40: Kochaniutki duzo zdrówka w końcu Beagle to wojownicy.

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4471
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 14 sie 2019, 14:48

Mamy kolejne wiadomości z Kliniki.

Dziś ściągnięto Sparrowowi dwa i pół litra płynu przesiękowego z jamy brzusznej. Płynu zgromadziło się dość sporo i zaczął utrudniać oddychanie, więc płyn ściągnięto, żeby chłopakowi ulżyć.

Wyniki HTC nieznacznie gorzej, poziom AST 130, natomiast ALT ponad 700.

Sparrow był na spacerku z Basią

https://youtu.be/-uok4YwaK3k

Basiu, prosimy o relację

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: basiatesia » 14 sie 2019, 18:03

Dziś po wizycie u Sparrowka nie mogłam przestać się uśmiechać, psiak wesoły , opuchlizna schodzi
....jak później dowiedziałam się, że to efekt ściągnięcia 2,5 litra ...boję się o niego :( On sam czuje się naprawdę fajnie, 100%beagla , flirtuje z obcymi osobami,wymuszajac komplementy i glaski 😎 dziś tak długo posyłał słodkie.spojrzenia Pani w poczekalni ,że ta zaczęła się dopatrywać o jego adopcje 😂 udając chęć przytulania ukradł mi z kieszeni suszone mięsko (swoją drogą wcześniej nawet nie patrzył w jego kierunku a teraz w końcu polubił ) ,coraz więcej rzeczy robi na zasadzie -opłaca mi się, będzie nagroda i jest w tym naprawdę uroczy .Partzac na to jak jest ufny i pogodny łatwo zapomnieć jak bardzo jest chory .On sam zapomina ,ale to mnie bardzo cieszy
Obrazek

[url=https://postimg.cc/S2b6vxzW]Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek
Obrazek[/url]

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Ania-Bono » 14 sie 2019, 18:53

nasz łaciaty łakomczuszek ... oby jego organy wewnętrzene zaczeły podażac za wyglądem i wigorem!!!
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4471
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 15 sie 2019, 05:24

Wczorajsze wyniki


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Basieńka
Posty: 4471
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:47

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: Basieńka » 15 sie 2019, 16:43

Z dzisiejszych wiadomości z Kliniki - płynu w brzuszku nie przybywa, co bardzo cieszy :)
Sparrow skusił się dziś wreszcie na puszkę karmy Hepatic, którą powinien jeść, ale jak dotąd nie chciał. Puszka była wymieszana z jedzonkiem, które do Kliniki dostarczają dziewczyny, ale ważne, że się przełamał. Jutro zakupimy chłopakowi puszeczki.

Stan Sparrowa jest w tym momencie dość stabilny. Jutro kontrolne badania i nowe wiadomości.

Awatar użytkownika
oskoma
Posty: 715
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: SPARROW w trakcie leczenia / BwP

Post autor: oskoma » 15 sie 2019, 19:29

Coraz lepsze wiadomości :)
Oby tak dalej dzielnie walczył nasz dzielny Pirat !

Tak nieśmiało, chciałabym zasugerować, aby zmienić jego imię na -PIRAT. Bardziej pasuje do niego i jest łatwiejsze do wymawiania ( ja za każdym razem mam kłopot z pisownią imienia Sparrow... )
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki Nim..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości