Medycyna niekonwencjonalna u psów artykuły

Czyli zdrowie Twojego beagla: wszystko na temat chorób, problemów zdrowotnych, alergii, szczepień ...
Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Medycyna niekonwencjonalna u psów artykuły

Post autor: Rock_Star » 12 lis 2017, 09:38

Nie wiem, czy temat dodać tutaj. Jak nie, to proszę o przeniesienie. Dodaję artykuł wart poczytania:
https://dogosfera.pl/leczenie/rosliny-l ... ty-mendel/

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Medycyna niekonwencjonalna u psów artykuły

Post autor: Rock_Star » 24 lis 2017, 13:14

Znalazłam na FB wyrok dotyczący allogenicznych komórek macierzystych (zakazane stosowanie we IX.2016). Może się komuś przyda (oby nie). Inna sprawa, to czy się wierzy w terapię tymi komórkami. Z wyczytanych postów wynikało, że jest bardzo skuteczna...
allogeniczne komórki macierzyste (komórki od Kemilewa).jpg
allogeniczne komórki macierzyste (komórki od Kemilewa).jpg (20.98 KiB) Przejrzano 3969 razy
I jeszcze link:
https://www.youtube.com/watch?v=h12OErHPK6Y

Awatar użytkownika
teza
Posty: 720
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Medycyna niekonwencjonalna u psów artykuły

Post autor: teza » 24 lis 2017, 19:01

Dziękuję Aniu za artykuły, szczególnie o roślinach leczniczych :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blaneczka
Posty: 84
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Medycyna niekonwencjonalna u psów artykuły

Post autor: blaneczka » 04 gru 2017, 15:33

z medycyną niekonwencjonalną trochę u nas słabiutko ,ale może jeszcze nieliczni ,ale coraz częściej ludzie stosują ją. Córka ma psiaka Lolę (przedstawiałam ją na starym forum) ,miałam ostatnio okazję widzieć ją.Lola już dobrze nie widzi , kursuje cały czas po mieszkaniu taka babuleńka malutka, na dworze radzi sobie całkiem dobrze ,trochę ciężko psince wchodzić po schodach ( są wysokie nawet jak dla mnie) i trzeba trochę pupę podtrzymywać. Grażyna kończyła medycynę niekonwencjonalną i szprycuje Lole różnymi ziółkami chińskimi - to działa!~Lola skończyła już 18 lat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości