(Bezpieczne) szelki, obroże, smycze & co.

Porady związane z utrzymaniem oraz prawidłową pielęgnacją.
Awatar użytkownika
Bigos
Posty: 78
Rejestracja: 27 lut 2017, 19:05
Lokalizacja: Siedlce/ okolice Piaseczna

Re: (Bezpieczne) szelki, obroże, smycze & co.

Post autor: Bigos » 14 lis 2018, 20:14

https://www.facebook.com/pg/modnakoza/p ... e_internal

Hej buszująć po internetach znalazłam firmę Modna Koza która szyje produkty dla psów.
Na zdjęciach na profilu są szelki podobne do tych ruffweara tylko składające się z samych pasków więc może lżejsze na ciepłe dni.
U mnie w walce z uciekaniem pomogła obroża pół zaciskowa tak długo Bigos próbował z niej zwiać że już dał spokój i nawet jak osiołkuje to mówię komendę że idziemy dalej i wie że jeśli nie posłucha to nie ma opcji na wywinięcie i samowolne oddalenie.

Nesca
Posty: 195
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:04
Lokalizacja: Lubkowo pomorskie

Re: (Bezpieczne) szelki, obroże, smycze & co.

Post autor: Nesca » 17 sty 2019, 21:45

A ja myślałam ze tylko Nesca potrafi wyskakiwać z szelek😆 i niejedna przygodę przez to mieliśmy! Największa traumę przeżyłam jak wyskoczyła mi i uciekła na przykościelny cmentarz!!! Było upalne lato wiec drzwi kościoła na oścież otwarte i wewnątrz Msza.... przeżyłam koszmar!!! Bałam się ze wbiegnie mi tam do kościoła 🤦🏼‍♀️ Wyobraźcie sobie jak ja goniłam między nagrobkami😆
Latka mam pytanie- szelki Ruffwear jaki rozmiar kupujesz dla beagla?

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: (Bezpieczne) szelki, obroże, smycze & co.

Post autor: Łatka » 17 sty 2019, 22:15

Dla Lutni - 19 kg, duża suka - S.
Nesca pisze:
17 sty 2019, 21:45
A ja myślałam ze tylko Nesca potrafi wyskakiwać z szelek😆
No nie, myślę, że co drugi beagle umie takie sztuczki, z mlekiem matki je wysysa, ze tak powiem. Z szelek wyłaziła też Łateńka.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości