Szkolenia, warsztaty

Wszelkie problemy, porady i pytania dotyczące zachowania psów rasy beagle.
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Łatka » 25 lut 2019, 22:28

Aniu - będziesz?
Obrazek

Obrazek

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Rock_Star » 26 lut 2019, 09:54

Poważnie się zastanawiam. Bo wiesz, Aniu - to warsztaty z psem. 500 zł + dojazd + noclegi. Dla mnie sporo. Z drugiej strony po ćwiczeniach autokontroli z Zarią był efekt w postaci niezjadania niczego na spacerach. Teraz, od pewnego czasu, przestałam znowu pracować i efekt mija.. Na dodatek "matka kura" na 100% wprowadzi jeszcze jakieś nowości.. Mam wielką ochotę pojechania z Reksiem (on autokontroli nigdy nie ćwiczył, niespecjalnie była w jego przypadku potrzebna). Biję się z myślami i liczę, liczę, liczę... zobaczymy.

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Rock_Star » 19 mar 2019, 09:49

Jednak nie przyjadę na warsztaty. Prowadząca stwierdziła, że niespecjalnie mam po co, bo to będzie to, co już mi jest doskonale ( :o ) znane.Tak, że dam sobie spokój. Będę jednak we Wrocławiu (na mojej Alma Mater) w dniu 29 maja na VI Sympozjum tym razem pt. "Mechanizmy zachowań zwierząt oraz możliwości ich modelowania" :D a potem 31.05 do 02.06 pełny luz - spotkanie w zamku w Międzylesiu z okazji rocznicy ukończenia studiów (nie powiem której, w każdym razie niektórzy nawet tylu lat nie mają :) )

Teraz dwa słowa o warszawskim seminarium z profesorem Danielem Millsem (napisał m.in. przetłumaczoną u nas książkę - trochę psio-kocią biblię: "Medycyna behawioralna psów i kotów") - było perfekcyjnie! Angielskie poczucie humoru wplatane w wykład, sam wykład w oparciu o najnowsze badania, często jeszcze nie publikowane lub będące w trakcie publikacji, ale jeszcze nie wydane. Spojrzenie na psie problemy poprzez emocje, co w rezultacie powoduje zajęcie się nie wieloma psimi problemami a konkretną emocją, z którą behawiorysta/ zoopsycholog powinien się uporać. Usystematyzowanie zachowań, jakich możemy się spodziewać w przypadku konkretnych emocji. Omówienie lęku separacyjnego. A także rozwoju szczeniąt wraz z odniesieniem się do "okresów krytycznych". A na sam koniec, już w pytaniach, dla mnie potwierdzenie "patrzenia w dobrą stronę" - takie samo zdanie nt. kastracji jak to, które sama wyznaję. :) Piękne dwa dni, kiedy czujesz, że twoja wiedza zaczyna układać się w twojej głowie jak pasujące do siebie puzle. To były dla mnie ważne dwa dni.

Dla mnie ważny, z uwagi na tematykę i prelegenta, dyplom. :)
Dla mnie cenny dyplom.jpg
Dla mnie cenny dyplom.jpg (46.52 KiB) Przejrzano 9169 razy

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Łatka » 19 mar 2019, 15:12

Aniu - fajnie, że uczestniczyłaś w tak interesującym szkoleniu. Tylko żal, że nie odwiedzisz mnie w marcu...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
basiatesia
Posty: 317
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: basiatesia » 26 mar 2019, 22:22

Zazdroszczę tych wszystkich seminariów :) ja czekam ,aż we Wrocławiu będą jakieś warsztaty ,z których coś dla siebie ważnego wyniesiemy - z motywacji najlepiej :) bo to nasz największy problem na chwilę obecną .

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Rock_Star » 28 mar 2019, 13:16

Z motywacji doskonała jest Paula Gumińska - szukaj z nią warsztatów. :)

Awatar użytkownika
Bigos
Posty: 78
Rejestracja: 27 lut 2017, 19:05
Lokalizacja: Siedlce/ okolice Piaseczna

Re: Szkolenia, warsztaty

Post autor: Bigos » 01 kwie 2019, 13:10

Łęczycka Magda jak prowadzi seminarium dla rozpoczynających psie sporty dużo mówi o motywacji. Jagna Nowotarska często prowadząc seminarium z obi indywidualnie patrzy na psa i daje fajne rady. Ostatnio poznałam Kasię z ZenDoga ona też ma ciekawe spostrzeżenia.

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Miesięcznik ProCanine o psach dla ludzi

Post autor: Rock_Star » 25 kwie 2019, 13:59

Zapraszam do przeczytania 😁 Miesięcznik jest bezpłatny, to już 5 numer. Jeżeli będziecie chcieli, to wrzucę linki także do poprzednich numerów. 😁https://issuu.com/procanine/docs/procanine_5

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości