Nobel wariat :)

Wszelkie problemy, porady i pytania dotyczące zachowania psów rasy beagle.
endorfi_na
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2017, 17:23

Re: Nobel wariat :)

Post autor: endorfi_na » 13 maja 2017, 12:27

Naprawdę dobrym rozwiązaniem jest porządne wybieganie beagle. My również z naszym beaglem mieszkamy w bloku. Mamy jednak ten komfort, że moi teściowie mieszkają w domu z podwórkiem. Odwiedzając ich zabieramy psiaka, który ma wtedy możliwość wylatania się. Ma wtedy czas na wolne bieganie, węszenie. Oprócz wolnego biegania, my także spędzamy z nim czas na podwórku. Pies wtedy aportuje, bawi się z nami. Co więcej, często też wybieramy się z psem na długie spacery za miasto (łąki, pola, bezdroża). Jednakże na wolnej przestrzeni nie puszczamy psa luzem. Mamy więc 15 m smycz/linkę. Psiak ma wtedy więcej swobody i równie dużo frajdy. Po takich atrakcjach nasz beagle jest padnięty. A co za tym idzie spokojny w domu - zazwyczaj wtedy wyleguje się lub po prostu śpi.

Aneta
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2018, 21:58

Re: Nobel wariat :)

Post autor: Aneta » 26 sie 2018, 22:55

dzień dobry, mam podobny problem z moim Baggy, wyje,szczeka jak zostaje sam,sąsiadka mówi i krzyczy że szczeka,wyje żeby go oddać. Mój ma 4lata i jest spokojnym psem,w domu jak jesteśmy to śpi lub prosi aby go glaskac taki pieszczuch. Tylko co robić aby nie wył i nie szczekał?

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Nobel wariat :)

Post autor: Rock_Star » 29 sie 2018, 09:50

Nauczyć zostawania chociaż wiem, że czasami jest to więcej niż trudne. Jestem poza domem, mam ograniczony dostęp do internetu więc na ten moment mogę tylko powiedziec: poczytaj, zerknij do blogów szkoleniowców, w ostateczności przejdź się do szkoły dla psów i spytaj.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości