propozycja

Informacje o nowościach i zmianach na forum... oraz miejsce na składanie propozycji przez użytkowników forum.
Awatar użytkownika
blaneczka
Posty: 84
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:34
Lokalizacja: Lublin

propozycja

Post autor: blaneczka » 01 mar 2017, 00:20

Nie wiem ,ale może to nie najgorszy pomysł- wszyscy ,którzy zalogowali się na nowym forum a byli na starym forum, żeby króciutko przedstawili historię swoich psiaków w którymś dziale( np w galerii) albo utworzyć nowy dział. Tak dla przypomnienia. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: propozycja

Post autor: Łatka » 01 mar 2017, 07:37

Ale wiele osób tak właśnie robi. Nie możemy chyba narzucać, co ktoś ma pisać o swoim psie.
Ja tam jestem szczęśliwa, że dzięki Benkowi odzyskałam wzruszające dla mnie zdjęcia z pierwszych dni Lutni w domu - no i choć kilka zdjęć Łaci.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
blaneczka
Posty: 84
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: propozycja

Post autor: blaneczka » 01 mar 2017, 12:05

OK nie narzucam - to tylko propozycja.Ja zdjęcia swoich psiaków mam na dysku.Najbardziej szkoda mi weterynarii było tam wiele pożytecznych wskazówek .

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: propozycja

Post autor: Cherry&M » 01 mar 2017, 13:55

Bez wątku na forum zdiagnozowanie i Cherry SRMA, zajęło by znacznie dłużej. Niestety nasz weterynarz nie przyjmował i trafiłyśmy na jakiegoś niedouczonego, który upierał się przy ciele obcym.
Jeśli będę miała chwilę, spróbuję odbudować ten wątek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: propozycja

Post autor: Łatka » 01 mar 2017, 22:00

To prawda - utrata wątku weterynaryjnego - i chyba wątku o wychowaniu (z myślą o "Nowych") bardzo boli.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
blaneczka
Posty: 84
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: propozycja

Post autor: blaneczka » 01 mar 2017, 23:51

Aniu może niewiele pisałam ale bardzo lubiłam zaglądać do Twojej galerii. Szkoda tych przepięknych widoków karkonoskich i nie wiem dlaczego jakoś bardzo utkwiła mi w pamięci piękna karkonoska sosna ,mam nadzieję ,że jeszcze rośnie nie wycieli jej. Ale akurat to zdjęcie przy okazji pobytu tam mogłabyś pstryknąć jeszcze raz. BBT

Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 2017
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:54
Lokalizacja: Wrocław/Karkonosze

Re: propozycja

Post autor: Łatka » 03 mar 2017, 21:55

blaneczka pisze:
01 mar 2017, 23:51
... utkwiła mi w pamięci piękna karkonoska sosna ,mam nadzieję ,że jeszcze rośnie nie wycieli jej. Ale akurat to zdjęcie przy okazji pobytu tam mogłabyś pstryknąć jeszcze raz. BBT


Kochana - mówisz - masz :lol:

Obrazek

Mnóstwo zdjęć z C&L w Karkonoszach powklejałam na Forum Ogrodniczym Oaza (zapraszam Cię serdecznie, zwłaszcza że jak pokażesz swoje kwitnące kaktusy, ludziskom oczy wypadną na klawiaturę :D ), występują tam jako psy ogrodnika :lol:
Tamże zachowały się relacje z naszych wakacyjnych włóczęg z psami. Gdyby kogoś to interesowało.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
blaneczka
Posty: 84
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: propozycja

Post autor: blaneczka » 21 mar 2017, 12:26

Dzięki Aniu za fotkę ,miło ,że pamiętałaś . Piękna sosna ,fajnie , że Szyszkowa ustawa jej nie dopadła.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości