Witamy ponownie Gabrysia czyli Ola

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i jesteś zainteresowany(a) przyłączeniem się do naszego forum, to po krótkiej rejestracji tutaj możesz się przedstawić :)
Awatar użytkownika
GabrysiaOla
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2017, 17:42
Lokalizacja: Śrem

Witamy ponownie Gabrysia czyli Ola

Post autor: GabrysiaOla » 24 lut 2017, 17:59

Witam ponownie, nareszcie znowu razem. Jestem uzależniona w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Choć na co dzień działam w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gaju k/ Śremu i los każdego psiaka nie jest mi obojętny to jednak zawsze beagle były i będą mi najbliższe sercu. Mój 10- letni ukochany Majk który odszedł za TM 29 kwietnia 2016 był beagle.Od grudnia nowym członkiem naszej rodziny jest Majka piesek ze schroniska w Gaju trochę w typie beagle głównie ze swojego zachowania. Jak zapewne niektórzy z Was kojarzą mój nick Gabrysia z forum e-beagle pochodzi od imienia mojej wnuczki Gabrysi. Kiedy rejestrowałam się na tamtym forum Gabrysi jeszcze nie było na świecie, Dziś Gabrysia ma 8 lat :shock: Teraz postanowiłam zmienić lekko poprzedni nick dodając do niego moje imię Ola. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych użytkowników tego forum

Awatar użytkownika
Ania-Bono
Posty: 3862
Rejestracja: 23 lut 2017, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Witamy ponownie Gabrysia czyli Ola

Post autor: Ania-Bono » 24 lut 2017, 18:51

Oluniu :) musisz byc z nami :) i jestes :) fantastycznie :)
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie tel. 501 40 98 50

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Witamy ponownie Gabrysia czyli Ola

Post autor: Rock_Star » 25 lut 2017, 18:08

Gabrysiu-Oleńko. Nie wyobrażam sobie, aby Cię tutaj nie było!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości