Bico z rodzinka :-)

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i jesteś zainteresowany(a) przyłączeniem się do naszego forum, to po krótkiej rejestracji tutaj możesz się przedstawić :)
Kasia508
Posty: 86
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:41
Lokalizacja: Axvall

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: Kasia508 » 04 mar 2017, 11:01

Monika jak idzie nauka tego strasznego języka? Pratar du danska? Oglądałam ostatnio serial koprodukcji szwedzko-duńskiej Bron/Broen (całkiem niezły, tak na marginesie) i o ile Szwedów idzie zrozumieć (no chyba, że gadają pa skanska ;-) ), to z Duńczykami fatalnie...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Cherry&M
Posty: 238
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:45
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: Cherry&M » 04 mar 2017, 12:04

Zawsze myślałam, że to beagle zachowują się jak koty, a Rudzia udowadnia, że to koty zachowują się jak beagle. :lol: Prosimy nie zapominać o niej w galerii. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Florka
Posty: 69
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: Florka » 06 mar 2017, 20:46

Kasia508 pisze:
04 mar 2017, 11:01
Monika jak idzie nauka tego strasznego języka? Pratar du danska? Oglądałam ostatnio serial koprodukcji szwedzko-duńskiej Bron/Broen (całkiem niezły, tak na marginesie) i o ile Szwedów idzie zrozumieć (no chyba, że gadają pa skanska ;-) ), to z Duńczykami fatalnie...


Hej Kasiu.
Nauka idzie jakos,dajemy rade,Dunczycy to takie indory ☺
Julka swietnie sobie radzi z dunskim,nauczycielka mowila ze ma lepsza dykcje i ładniej czyta niz dunskie dzieci 😆
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

Awatar użytkownika
Florka
Posty: 69
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: Florka » 06 mar 2017, 20:50

Cherry&M pisze:
04 mar 2017, 12:04
Zawsze myślałam, że to beagle zachowują się jak koty, a Rudzia udowadnia, że to koty zachowują się jak beagle. :lol: Prosimy nie zapominać o niej w galerii. ;)


To co wyprawia Franczeska to w glowie mi sie nie miesci😨 Łozka broni tak zaciekle ze czasami Rudy zrezygnowany idzie biedny spac na fotel 😐 apetyt ma wiekszy niz nie jeden beagl,a zebrze rownie dostojnie jak Bico 😆
W galerii juz jest 😈
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

martitulka
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2017, 20:26

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: martitulka » 16 mar 2017, 08:03

Witamy Bico :-D brata bliźniaka naszej Greysi ❤

Awatar użytkownika
pieskimoney
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2017, 15:14

Re: Bico z rodzinka :-)

Post autor: pieskimoney » 05 kwie 2017, 15:17

cześć - ha, też was wyniuchałem :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości