Dzień dobry

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i jesteś zainteresowany(a) przyłączeniem się do naszego forum, to po krótkiej rejestracji tutaj możesz się przedstawić :)
Karo19
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 11:09

Dzień dobry

Post autor: Karo19 » 03 kwie 2020, 11:32

Dzień dobry jestem nowa osoba na forum i chce się przywitać.Mam na imię Karolina.Nie bardzo wiem gdzie , w którym dziale zadać pytania.Moze rozpocznie tutaj i w razie gdy nie tu pisać powinnam ktoś mnie skieruje w odpowiednie miejsce.
Myślę o zakupie Beagla.Chcialabym wychować go na psa terapeutę i uczestniczyć z nim w Dogoterapii.Szukalam odpowiedniej rasy i najprawdopodobniej będzie to beagel.
Czy ktoś z Was zajmuje się Dogoterapia?
Czy Waszym zdaniem wybór tej rasy będzie właściwy do Dogoterapii?Pytam , bo nie miałam nigdy do czynienia z tymi pieskami.Czy trudno jest wychowywać Beagla? Czy Wasze psiaki często chorują? Czy to głośne zwierzęta? ( czytałam, że z natury są halasliwe) Jak beagel dogaduje się z innymi psami , z kotem?( Mam małego psa mieszanca i kota)Na razie tyle co przychodzi mi do głowy.
Poproszę o odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich.
P.s poproszę jeszcze o polecenie mi książek które warto przeczytać o tej rasie.

Rock_Star
Posty: 1466
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:13

Re: Dzień dobry

Post autor: Rock_Star » 03 kwie 2020, 14:58

Witamy serdecznie na forum. Co do pytania. Na starym forum był jeden beagle pracujący w dogoterapii. Może jeszcze ktoś pamięta coś więcej i napisze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości